Jump to content
BulForum.com

Fiat Punto кабрио?-какво мислите по въпроса?


lithrone_s

Recommended Posts

Аз имам такава кола но нямам особено голям опит с автомобилите.Веднъж го сложих на чертата с брава 1.6 16В 105 коня и гордо заявявам че ме прибра с 2-3 метра от предница до предница :)

 

Бих желал да чуя вашите мнения... моето пунто е 1.6 бертоне инжеккцион 90 коня но не е 16в нито 12в :) мисля че е си е нормално 8в

 

Дори д ане сте собственик на такава моля не пестете думите.Ако имате мнение каквото и д абило споделете го .

 

Поздрави на останалите собственици на такива коли в Пловдив,който съм срещал по улиците:

 

На жълтото,червеното,маслено зеленото,бялото,сребристото и и и може да изпускам някоя колица нека не се сърди;)

 

интересно: няма две еднакви на цвят кабриолетчета пунто в плд

 

По междудругото ако някой знае от каде да си купя това нещо дето покрива гюрука (след като се свали) , нека сподели,че без него е мн грозно -стърчът щипките дето защипват тавана... гадна работа.

Link to comment
Share on other sites

Ти трябва да си с Мк0 1,6 8в мотора. Мойто е Мк1 1,2 16в 86 коня. Освен екстричките за годинките и класа си и с пъргавината с друго няма кво да се похваля. Аз съм виждал още 2 жълти Спортинга Мк1(освен моя) :P :P , но едното е много разбито и е някво служебно май, а другото го караше мадама :):). Красиви колички...........Има няколко неща в тая кола, които адски много ме вбесяват :(

Link to comment
Share on other sites

Кое е твоето?

Днес видях още едно синио точно като моето но с черен таван(аз съм с бял).

Едното жълтото е купено скоро щото го видях преди 2 месеца в салон на карловско шосе.

Тая работа за гюрука имаш ли я и ако я имаш можеш ли да покажеш някви снимки д ая видя на кво мяса :).

Кажи и от какъв материял е да видя дали не мога да си скалъпя щото за покупка ясно че работата ще е трудна.

Link to comment
Share on other sites

Кабриото е за гъзърлък, не е за дръпки. И гледай да не ти акат гълъбите докато караш, че са много гадни

 

Вярно е че е за гъзарлък (не че можеш да се гъзариш с пунто кабрио де).Не само кабриото не е за дръпки.И тройките на BMW и на WV не са за дръпки нито калибрите ама се мъчат хайваните по митницата та събират хората д аим гледат сийра :) Колкото до гълъбите...не са ме акали още ама кагто спре да вали вън,вътре продължава :lol:

Гадна работа ама тва е старото кабрио

Link to comment
Share on other sites

Кое е твоето?

Днес видях още едно синио точно като моето но с черен таван(аз съм с бял).

Едното жълтото е купено скоро щото го видях преди 2 месеца в салон на карловско шосе.

Тая работа за гюрука имаш ли я и ако я имаш можеш ли да покажеш някви снимки д ая видя на кво мяса :).

Кажи и от какъв материял е да видя дали не мога да си скалъпя щото за покупка ясно че работата ще е трудна.

 

Аз не съм с кабрио ;). Обикновен жълт Спортинг. Купих я миналия март

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...