Jump to content
BulForum.com

Познай известните личности...


Recommended Posts

не мога да намеря пълен списък с имената, затова пишете, който познаете и да видим до къде ще стигнем... :)

 

671683origko7.th.jpg

 

 

 

 

Досега разпознати... опитах се да са по азбучен ред, но съм на работа и съм малко разсеян, затова може да има грешки... :)

 

 

 

Адолф Хитлер

 

Алберт Айнщайн

 

Ариел Шарон

 

Аугусто Пиночет

 

Бил Клинтън

 

Братя Райт

 

Брус Лий

 

Ван Гог

 

Владимир Путин

 

Волфганг Амадеус Моцарт

 

Горбачов

 

Гутенберг

 

Доли (овцата)

 

Джак Даниел

 

Джим Кери

 

Джордж Буш

 

Джордж Вашингтон

 

Елвис Пресли

 

Ернесто Че Гевара

 

Йосиф Сталин

 

Конфуций

 

Кофи Анан

 

Кралица Елизабет

 

Лайка

 

Лев Толстой

 

Ленин

 

Лудвик Ван Бетовен

 

Лучано Павароти

 

Лю Сян

 

Наполеон

 

Майк Тайсън

 

Майка Тереза

 

Майкъл Джордан

 

Маргарет Тачър

 

Маркс

 

Марлон Брандо

 

Мао Дзе Дун

 

Махатма Ганди

 

Менделеев (не е сигурно)

 

Мерлин Монро

 

Моисей

 

Одри Хепбърн

 

Осама Бин Ладен

 

Пабло Пикасо

 

Пеле

 

Принц Чарлс

 

Пушкин

 

Ръдърфорд

 

Рузвелт

 

Саддам Хюсеин

 

Спартак

 

Салвадор Дали

 

Стивън Спилбърг

 

Чарли Чаплин

 

Чингис Хан

 

Цезар

 

Хемингуей

 

Холмс

 

Шарл Де Гол

 

Шърли Темпъл

 

Фидел Кастро

 

Филип Марлоу

 

Уилям Шекспир

 

Юлий Цезар

 

Ясер Арафат

 

моля, преди да постнете проверете дали съответната личност не е била вече казана... :)
Link to comment
Share on other sites

Майкъл Джордан, Ясер Арафат ( ياسر عرفات хи-хи), Марлон Брандо, Лучано Павароти, Принц Чарлс, Ернесто Че Гевара, Джордж Вашингтон, Мао Дзе Дун, Волфганг Амадеус Моцарт, Уилям Шекспир, Елвис Пресли, Йосиф Сталин, Менделеев (не съм сигурен), Кралица Елизабет, Майк Тайсън, Чарли Чаплин, Лудвик Ван Бетовен, Адолф Хитлер, Бил Клинтън, Ленин, Пеле, Брус Лий, Моисей, Джордж Буш, Осама Бин Ладен, Юлий Цезар и не съм много сигурен, но в дясната част, точно под балкончето, този дето маха ми прилича много на Тодор Живков.

Link to comment
Share on other sites

Агнес Гонджа Бояджиу (Майка Тереза), Чингис Хан, Мерлин Монро, Марлон Брандо (дон Вито Корлеоне)... айде има още... по физиономия ги знам, но имената не ми идват на ум.... Ето например монаха с очилата, доло в дясно до овцата.... мамка му... не се сещам.

 

Едит: Спартак.

Яо Минг

Link to comment
Share on other sites

Тоя дет маха е Горбачов. :laughing:

Филип Марлоу, Чингис Хан. Ако си мислиш, че тоя с червената роба е Юлий.. Не е. Тва е Нерон. Ако ли не - кажи къде е Цезарчо. Махатма Ганди, Маркс, Фидел Кастро, Наполеон, Пабло Пикасо, Саддам Хюсеин, генерал Кастър (не съм сигурен), Линкълн..

Link to comment
Share on other sites

Марлон Брандо (дон Вито Корлеоне)
Казах го
Тоя дет маха е Горбачов. :laughing: ....Ако си мислиш, че тоя с червената роба е Юлий.. Не е. Тва е Нерон...
За Горбачов си прав - не му се вижда белега и за това се обърках :D Баш него имах предвид за Юлий - объркал съм се. А за Фидел Кастро този, който е прегърнал Че ли имаш предвид?

 

Салвадор Дали.

Link to comment
Share on other sites

Пеле, Ясер Арафат(името не съм много сигурен), Майкъл Джордан

Хитлер, Брус Лий, Бил Клинтън, Чарли Чаплин.

п.п. айде спирам, че аз най-лесните познах :P

sory

Link to comment
Share on other sites

Пеле, Ясер Арафат(името не съм много сигурен), Майкъл Джордан

Хитлер, Брус Лий...

А защо преди да пишете не прочетете другите какво са писали преди вас?
Link to comment
Share on other sites

Братята райт, шерлок холмс(и тоя долу с чашата предполагам, че е Уотсън нз), Наполеон,Ърнест Ръдърфорд.А много ми е интересно тоя симпатяга, дето наперено с 2 ръце се е подпрял на балкона, кой е?Тоя дето е на масата определено е Менделеев, с брадата.Айде няма да казвам други, че ще се повторим.Тея философи и владетели много ме объркват, не мога да разпозная нито 1 от тях.

Едит" Изпуснали сте също Шарл Дьо Гол и Мерилин Монро(точно до Ясер Арафат).

Интересно ми е също кой е този загадъчен тип с шапката и цигарата в дясно от Чърчил?

Link to comment
Share on other sites

Одри Хепбърн - под Пеле, до пианото на Бетовен.

Ариел Шарон - над Джордан, с шарено екипче.

Кофи Анан - свири на флейта зад принц Чарлз.

Стивън Спилбърг - зад Пикасо.

Гутенберг - до Ганди.

Маргарет Тачър - до Шарл дьо Гол.

Ван Гог - До Гутенберг и Махатма Ганди.

до Ван Гог - един прилича на Джак Даниел ;)

Цезар май е отдясно на Ясер Арафат.

Хемингуей кърка зад Елвис Пресли.

Link to comment
Share on other sites

Малкото момиченце Шърли Темпъл ли е? Ааа и овцете не разбрах кои са, приличат на една овца Сийка, която прехраних едно време и умря, откъде да знам, че е известно животното.

Link to comment
Share on other sites

Малкото момиченце е Шърли Темпъл. Жената над пианото може би е Мата Хари, а под Че Гевара според мен е Шимон Перец (прилича, по хизиономия, а и едва ли е случайно че погледа му е насочин към Ясер Арафат :) ).

 

Докато се мъчих да разпознавм snejko ме е изпреварил за Шърли :)

Link to comment
Share on other sites

Пикасо, Шарл дьо Гол, Кофи Анан, Садам Хюсеин, Маргарет ТаЧър, Бил Клинтън, Уинстън Чърчил, Еибрахам Линкълм
Чакай сега да ти задам една друга загадка: Кое от изброените от теб имена, не е писано преди това? Жокер: Нито едно!!! Т.е. ти взе, че откри топлата вода! И е Ейбрахам Линкълн!

 

snejko, това е овцата Доли (първата клонирана овца), кучето е Лайка (първото куче космонавт), а овена е от рекламата на Black Ram :D

Link to comment
Share on other sites

Хо Ши Мин ? между камилата и масата ( не съм сигурен,прилича на него) :bgrin:

 

Едит: Чарли Чаплин (май го казахте вече)

Link to comment
Share on other sites

Тоя доле в дясно при художниците с чашата и шишето.. Тва е Джак Даниелс... Поне така мисля. :)
Възможно е, но не Джак Даниелс, а Джак Даниел. Защото Jack Daniel's означава "на Джак Даниел" (Jack Daniel's Whiskey = Уискито на Джак Даниел). :)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...