Jump to content
BulForum.com

Продавам GSM с гаранция


Recommended Posts

Телефончето е на приятелката на майка и, няма драскотинка, оставаща гаранция до 13.01.2009г. към пловдивска фирма. Комплекта е със зарядно, кутия, книжки и диск със софт. Има БГ меню, спецификации тук , панела е черния модел.

Цена: 135лв. и подлежи на коментар

За заинтересовани да пишат тук, на ЛС или skype: razmirnika

Link to comment
Share on other sites

За 50, 52 или 53лв. мога да ви предложа гаранцията, но не и телефона. + тва никъде в заглавието на темата не пише търг... Айде ако няма сериозни купувачи на тази цена (70лв.), да не се дават излишни оферти. :angry: Ако исках да го продам за 50-55лв. щях да го пиша толкова. Имам оферта от 70лв. така, че ако някой дава повече, да дава. Съжалявам за лекия офф, останете със здраве

Link to comment
Share on other sites

Телефончето е на приятелката на майка и, няма драскотинка, оставаща гаранция до 13.01.2009г. към пловдивска фирма. Комплекта е със зарядно, кутия, книжки и диск със софт. Има БГ меню, спецификации тук , панела е черния модел.

Цена: 135лв. и подлежи на коментар

За заинтересовани да пишат тук, на ЛС или skype: razmirnika

ЕЕЕЕ от кога чакам такава оферта!!! :D За телефона ти предлагам 70 лева!Нали толкова му искаш?Дано да не си се отказал да го продаваш,защото много ми харесва точно този модел-нали си има всичко камера,инфра ред и даже в гаранция!!!Супер!!!

Link to comment
Share on other sites

ЕЕЕЕ от кога чакам такава оферта!!! :D За телефона ти предлагам 70 лева!Нали толкова му искаш?Дано да не си се отказал да го продаваш,защото много ми харесва точно този модел-нали си има всичко камера,инфра ред и даже в гаранция!!!Супер!!!

Ами к'во чакаш...взимай го...няма нужда да му правиш реклама - взички знаем какво има и какво не...а и много ме съмнява цялата работа...или си му приятел, или току що продавачът се е регнал с друг никнейм... :woot

Link to comment
Share on other sites

Ами к'во чакаш...взимай го...няма нужда да му правиш реклама - взички знаем какво има и какво не...а и много ме съмнява цялата работа...или си му приятел, или току що продавачът се е регнал с друг никнейм... :woot

Да бе........ ;) !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...