Jump to content
BulForum.com

Проблем с HP 5440


Recommended Posts

Еми в D&G ми пълниха черната касета.Върнах се слагам я и пише ,че е празна.Пускам документ за принт...нищо не се принтира ,листа излиза бял.Давайте акъл ,че ми трябва спешно да разпринтирам едни договори.

Link to comment
Share on other sites

При положение, че нямаш "зареждаща станция", най-добре е да смукнеш (първо по-леко и кратко, докато прецениш силата) дюзите отдолу, изплакваш с хладка вода, пак смукваш, докато започне да се появява мастило. Ако случайно попадне мастило в устата - плюй и плакни или пък плюй след всяко смукване за всеки случай. Това върши работа, ако главата е с гъбичка. Ако е херметична (с подналягане) трябва да се избива съчмата и изобщо е по-трудно след това балансирането на наляганията.

 

Така стоят нещата при мастиленоструйните...

Link to comment
Share on other sites

Няма време за тия работи пък може и да не стаен ,ще отида до Office 1 за една нова( да съм спокоен ).

 

Едит: Темата е за дел...

Ъ...

Като нямаш време и имаш готово решение що ни занимаваш? И за какво си се циганил да пълниш, като си могъл да си купиш нова?

Ааааа!

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля ся имам като идиот( щото си го заслужих ) 2 черни работ. касети :) Пълнената проработи и нова си купих.Повече няма да правя така :)

Link to comment
Share on other sites

Да се похваля ся имам като идиот( щото си го заслужих ) 2 черни работ. касети :) Пълнената проработи и нова си купих.Повече няма да правя така :)

Ами то се иска акъл да "кажеш" на принтера, че си му сложил нова глава :) :P

Link to comment
Share on other sites

Ами то се иска акъл да "кажеш" на принтера, че си му сложил нова глава :) :P
Сега ако споделиш точно как се прави, си безценен :)
Link to comment
Share on other sites

Сега ако споделиш точно как се прави, си безценен :)

Из официалните драйвери на диска имаше една боза на която казваш, че главата дето си сложил е нова а не е използвана и то се лъже, че е пълна. По някога така измерителя на нивото примерно показва едно, а то излиза че имало останали 1-2ml мастило и печата още. Другия пиниз е за новите глави с чипа, като я напълниш просто се качваше един крак и с него ги разпознава като нови ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...