Jump to content
BulForum.com

Reaper


Recommended Posts

Не се заблуждавайте по името на сериала - чиста комедия си е :excl:

 

reaperfranxi0.jpg

 

reaper.jpg

 

Официалната страница.

IMDb Link.

tv.com Link

 

Историята започва с един пич на име Сам (Брет Харисън) който винаги се е чудил защо родителите му му угаждат постоянно за всичко.Поне докато не настъпва 21-ят му рожден ден на който разбира,че всъщност те го правят от вина поради факта,че са продали душата му на дявола още преди да се е родил.Сатаната му дава работа като "косач на души" като изискването е той да лови избягали души от ада.След като отказва на Сатаната Сам веднага бива припомнен,че ако не си свърши работата майка му ще остане без душа ("Сатаната никога не остава с празни ръце" :devil ).Оставен без избор той събира "екип" който се състои от неговите приятели - Сок (Тайлър Лабин) и Бен (Рик Гонзалес) които ще му помогнат в залавянето на бегълците от ада.

 

:excl: Нов епизод има всяка сряда :excl:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Тук смятам да слагам всеки нов епизод който излезне.Линковете ще са или от замунда или арена.

 

Епизод 1 Pilot

Епизод 2 Charged

Епизод 3 All Mine

Епизод 4 Magic

Епизод 5 What About Blob

Епизод 6 Leon

Епизод 7 Love,Bullets & Blacktop

Епизод 8 The Cop

Епизод 9 Ashes To Ashes

Link to comment
Share on other sites

Кевин Смит му е продуцент за това кат ми остане време ще го гледам!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Айде малко уорн за безсмислен пост, а ;)

 

Сериалът си е тъпичък. Плоски американски шеги, актьорско майсторство на ниво трети клас, сюжет, достоен за Златен Карфиол. Хич не ми е ясно защо продължава да го "следя". Може би за да има нещо за гледане, когато ми писне да зяпам отново и отново How i met your mother, Rules of engagement, Dexter, House, Heroes, Family Guy и Prison Break :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Приятен сериал. Хареса ми много, защото е неангажиращ и отпускащ. Иначе ония пич дето играе дявола не съм го виждал никъде от Туин Пийкс насам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...