Jump to content
BulForum.com

5.5x300


Recommended Posts

AMD Athlon XP, 1650 MHz (5.5 x 300)

cputo e 1700+ clocknato ot biosa na 2000+

normalno li e stepinga da e takyv :/

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да ти кажа, ако това е вярно някой е човъркал по биос-а ти. Не знаех че може да запали на 300 Мнz шина (тогава Asrock няма еквивалент). Направи бенчмарк, после го пусни на 11х133 и пак бенчмарк. След това кажи резултатите. Но доколкото знам на Asrock се променя множителя на CPU-то само с джъмпери.

Link to comment
Share on other sites

ami...nikoi ne e baral biosa kazah ti kakvo mu e samo

i tova e che ne znam kak da go napravq 11x133

Link to comment
Share on other sites

Ave hora stiga ste govorili gluposti, AMD ako zapali na 300FSB, to t`va trqbva da e moq duron :rolleyes: Tova 5.5x300 = 11x150, koeto ne e chak tolkova golqmo postijenie, tova e DDR i zatova taka ti go izchislqva che e 300 i sigorno gledash vyv aida 32 :rolleyes: I nam en mi pishe 5x400 ama tova e 400Mhz DDR koeto e 2x200, edvali razbirate kakvo kazvam. Iskam dak aja che tova e 150FSB a ne 300 kakto si mislite :D Inache toq procesor moje i oshte spored men :D Ako iskash oshte MHz, kaji kakva ti e pamet-a i dynoto i ohladitelq, i da clocknesh po dobre :wir Primerno ako ti e dobra pamet-a da gonish 200FSB.

Link to comment
Share on other sites

написал е 5.5х300=1650  т.е иска да каже 2x300 =600 MHz шина  :P има нужда от течен азот

това пък откъде го измисли?! :confused

пича казва че аида-та му казва 5.5х300, това е.

И XeForce3 правилно му го разтълкува че аидата вижда честотата като 300 мХц и решава множителя че е 5.5. Но в действителност е 150х11.

Не разбрах къде е искал да каже 2х300 :wacko: :D

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да ти кажа, ако това е вярно някой е човъркал по биос-а ти. Не знаех че може да запали на 300 Мнz шина (тогава Asrock няма еквивалент). Направи бенчмарк, после го пусни на 11х133 и пак бенчмарк. След това кажи резултатите. Но доколкото знам на Asrock се променя множителя на CPU-то само с джъмпери.

Povqrvai mi ni6to ne znae6 Asrock se izduvat i 4rez jamperi i ot biosa. :P

Link to comment
Share on other sites

Povqrvai mi ni6to ne znae6 Asrock se izduvat i 4rez jamperi i ot biosa. :P

Defender ne se izkazwai nepodgotwen. Na Asrock K7S8XE mnojitelq na CPU-to se promenq edinstweno s djymperi. Towa che ti ne razlichawash overclock chrez mnojitel ot takyw chrez shinata si e twoi problem.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...