Jump to content
BulForum.com

Всеки Петък Хип Хоп Парти с Express Our Soul


Express Our Soul Crew

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

интересно ми е къде точно се състои тоя BBoying тоест нещо като кръгче ли правят или щот на снимките не се вижда никой да показва нищо

 

 

п.п. и също искам да питам някой cwalk показвал ли е ?

Link to comment
Share on other sites

интересно ми е къде точно се състои тоя BBoying тоест нещо като кръгче ли правят или щот на снимките не се вижда никой да показва нищо

eto tova koeto sym ogradil e 'scenata' , visoko e okolo 30sm i poprincip tam se tancuva

pic0140copyto5.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/9324/pic0140copyto5.jpg

Link to comment
Share on other sites

ауе къв купон вие луди ли сте има само някви лапета дето не са отишли заради музиката,а просто защото никъде другаде не ги пускат и щото свършва в 9 к'во ми говорите ебати дупката

Link to comment
Share on other sites

ако беше наистина ценител на Хип Хоп-а според мен нямаше да те интересува кой е там и закфо е там щото аз съм на 20 години и съм там да си направя кефа а не да мисля кфи лапета имало и закфо били там другото което искам да кажа е, че има бая на мояата възсраст

Link to comment
Share on other sites

Добре че постна снимки, че като видях заглавието на темата се бях навил да дойда :wacko:...

на снимките не може да усетиш красотата на танца.

на снимките не може да чуеш beatbox-a!

Link to comment
Share on other sites

организаторите не са виновни че обстановката не ви допада те искат да ви направят шоу, който иска гледа, който неиска нека си остане с комантарите

Link to comment
Share on other sites

Ехеее днес и аз най-накрая се наканих да отида :punk .Много ми хареса.Пускат готина музичка :) .Брейк,биитбокс,хип-хоп.Единствения недостатък на тоя клуб е,че е много малък и като пуснат някоя по-известна песен дансингчето бързо се напълва и тряа да подскачаш на пътеката ама на мен не ми пречи :punk

Link to comment
Share on other sites

аз веднъж отидох обаче нацелих точно този петък когато имаше джазз парти и оттогава не съм се канил да ходя иначе изглежда яко :)

Link to comment
Share on other sites

Партитата стартират на ново , петък , начало 19ч , вход 1лв , очаквайте скоро нов флаер , който ще се раздава по центъра и др. места ...

 

Ако някой иска резервация нека да пише едно ЛС , защото на последно време гледам хората няма къде да стоят. Фул макс с народ ;)

 

posternewmi7.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
абе хора в гепито пускат ли хаус техно или хард техно ? не говоря само за петъците?

не си нацелил темата но иначе не пускат такава музика

 

Жоре к`фо стана с обещаното

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...