Jump to content
BulForum.com

Всеки Петък Хип Хоп Парти с Express Our Soul


Express Our Soul Crew

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Кажете малко как е това Хип-Хоп парти?Мен ме викаха по-миналата седмица,но така и не отидох.Какъв вид Хип-Хоп пускат?Входа колко е?И така нататък :)

Link to comment
Share on other sites

Кажете малко как е това Хип-Хоп парти?Мен ме викаха по-миналата седмица,но така и не отидох.Какъв вид Хип-Хоп пускат?Входа колко е?И така нататък :)

You never give up, dont you ?

 

Верно е малко неграмотно написано, но го има: "Enter: 1lv." Иначе аз лично незнам да има повече от 1 течение в хип-хоп-а.

Link to comment
Share on other sites

пффф в петъка (28.09.07) беше мн яко , имаше около 130 човека ... направо се разбихме :punk , всичко беше на ниво : музиката beatbox-a , breakdanceng-a, нямам думи направо .. др петък пак там :excl: :excl: :excl:

 

 

довечера ще кача снимки от партито ...

 

 

СКОРО ОЧАКВАЙТЕ И ИНТРО НА ПАРТИТО :D

Link to comment
Share on other sites

има разлика м/у hip hop party и black party - на теб явно ти се ходи на black party !!!

 

 

На хип хоп партито се слуша тва което искате вия съмите .... идвате и питатте може ли тва и онова .... и се пускa (ест ако го имам) ако си мръднете повече дупето до пулта няма да ви заболи ... (демек , който иска парче да ходи при хоста) и тва е партито беше "чук" , както казват софианци ....

Link to comment
Share on other sites

You never give up, dont you ?

 

Верно е малко неграмотно написано, но го има: "Enter: 1lv." Иначе аз лично незнам да има повече от 1 течение в хип-хоп-а.

Ми като си тъп от къде да знайш.Като не разбираш поне си трай и не са излагай охлюв с охлюв.

 

 

Значи за Ъндърграунд рап иде реч а :punk .Тоя петък ще го видим тогава :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...