Jump to content
BulForum.com

Отборите на wrzru


Movies

Recommended Posts

tam si be6e dvoinoto L no na drug leyar i sam go zabravil sry

Бе, не че нещо ама ако беше на друг слой, нямаше да можеш да го събереш в пространството м/у двете думи ;)

Link to comment
Share on other sites

Много аматьорски изпълнения... Не искам да обидя никой! Желанието също е важно...

Ето три предложения от мен.

 

teammusicov2.th.jpg

 

teamsoftwaresg4.th.jpg

 

teammoviesti7.th.jpg

 

Всичко е вектор. Ако на някой от администраторите, нещо му хареса, го подарявам за каузата :D

 

Даже това на Team Movies толкова ми харесва, че сам си гласувам за него :D

Link to comment
Share on other sites

Всъщност е 3508х2480 в момента, но както казах е вектор. Така че може да е 100 пъти по-голямо или по-малко, без промяна в качеството. Това му е хубавото на вектора...

Link to comment
Share on other sites

Е, добре аз от години се занимавам с графичен дизайн и пак казвам, че ако нещо се хареса, веднага ще го преработя в каквито и да е размери. A това, че си пускал Corel нищо не значи... :D

 

За да не съм голословен - това например:

 

teammusicyk9.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това не го разбрах нещо...

Да, разбирам в пъти(90% сигурно) повече от теб, но не се сещам какво общо има ситопечата с банера, освен, че могат да се направят на една и съща програма?

 

Както и да е, освен TGF някой ще даде ли мнение?

Link to comment
Share on other sites

Както и да е, освен TGF някой ще даде ли мнение?

Да...нещо прекалено безцветно, сиво. Не може ли по български да го "разкрасиш", но не прекалено.

Например лек ефект на текста, нещо shadow, engrave...и говорителя...малко живот му предай с някой и друг цвят. :D

Link to comment
Share on other sites

Ами стила на самия сайт е в сиво. Текста има сянка, не знам отвори ли го въобще да го видиш добре.

Ако някой проявява желание да си каже мейла и за коя версия на IL иска да му го пратя, за да го преработи. На мен нещо като ми хареса не обичам да го пипам(освен ако винаги по-компетентния български клиент го желае), но бих го предоставил на евентуално заинтересовани съфорумци.

Link to comment
Share on other sites

На сиво и черно всичко отива, така че и жълто да е пак ще става. 2ро отоворих го да, сянка има, но е прекалено слята със сивия фон...

И разбрахме че си много разбиращ и можещ, на мен пък такова бозище изцяло сиво не ми харесва. You can ceep it for yourself. Нищо лично.

Link to comment
Share on other sites

AssassiN не се обиждай, аз просто така си говоря. Все пак оценявам трудът ти, като отбелязвам че знам колко струва изготвянето на едно такова лого.

пп (малко съм зле с предлозите, знам го :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...