Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

OneBoy mnogo tynko iska6 da se mine6 za teaca toi e ot starite toest 2001 a tova ozna4ava 4e 4ete mnoog po qko ot si4ki new osven plextor 4ete si4ko i mislq 4e 15 kinta e sme6ni4ko:)

:D

Igniter 150 za all e malko spored mene. za sega za 150 nestava prosto mu tyrsq prili4na cena seki ima pc i znae kak stoqt ne6tata pi4ove. :rolleyes:

 

XeForce3 za dynoto moje da ti kaja 4ak utre ve4erta ako te interesuva kakvo moje6 da predloji6 dai na icq ili na maila mi raboten1@mail.bg. :wir

Link to comment
Share on other sites

10x na all za predlojeniqta o4akvam da se pi6at o6te qko maili i icq za6toto ima dosta predlojeniq pls koito dava nqkakvi sme6ni ceni moje vob6te da ne pi6e pomislete realno pi4ove tova si e ma6inka na koqto moje da se pravqt pove4e ne6ta ot 486 ili dr:) :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Defender vij kak vyrvAt obqvi bre man i s kakvo se predlagat si4ko ne mislq tolkva da se prodava tozi pc vzemi edin vestnik da re4em komputri i vij kakvo se dava + tova na toq si4ko si mu e zapazeno za6toto pritejatelq mu e lame:))))))

Link to comment
Share on other sites

Intersuvam se ot CPU-to za koeto davam okolo 30 lv.

Za dunoto kaji s kakuf 4ipset e i ako e s int SB i e ne6to kato i815 sam saglasen da go vzema za 40 lv.

 

Kaji kakuf e Case-a i Power Supply [marka, razmeri i na kolko vreme e] ??

Link to comment
Share on other sites

ми че то и на тва ще върви бе ;)

само видео картата тряа се смени на GF2 mx400 32MB :)

аз на такава карта (старата ми) си го играех :)

(извинявам се за оффтопик-а ама ... )

Link to comment
Share on other sites

ako nqkoi iska moje sobstvenika da go smeni i da si doplati za dr pc ama da vyrvi pone nfs undergrounda moje da e s malyk disk nz!

Are pomislete si togava kakvo to4no iskate da kupite kato novo, pak az 6te se zaznimavam da mu prehvyrlq cqlata info ot stariq HDD na noviq. Samo mi napi6i kakva konfiguraciq iskate da kupite nova. :)

 

Dove4era te 4akam v ICQ kym 22-23h

Link to comment
Share on other sites

Defender vij kak vyrvqt obqvi bre man i s kakvo se predlagat si4ko ne mislq tolkva da se prodava tozi pc vzemi edin vestnik da re4em komputri i vij kakvo se dava + tova na toq si4ko si mu e zapazeno za6toto pritejatelq mu e lame:))))))

Prosto si nqma6 predstava kolko mnogo 4eta i kolko mnogo sam naqsno s cenite BAtka.Dori sam distributor na razni havi.Ta eto ti cenite na otdelnite komponenti

CPU+MB maksimum 50lv

rama -30lv.

HDD40-50lv v zavisimost kakav e

Box-a ne pove4e ot 20lv

Video ne pove4e ot 20lv

CD 15lv

FDD - 5lv

 

Ti sam preceni kolko ti struva ma6inata :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...