Jump to content
BulForum.com

Бундеслига 2007/2008


VeSo

Recommended Posts

ся гледам мача Шалке и Леверкузен и се чудя що има тема за другите първенста, пък за Германия нищо, як мач правят и по принцип първенството си е интересно

Link to comment
Share on other sites

защото немското първенство остава в сянката на английското, испанското и италианското. А и феновете на немски отбори не са много

Link to comment
Share on other sites

В немското стават много хубави мачове, макар че отборите не са толкова силни. Тая година обаче тея Байерн са оляха и няма кой да ги спре. Все пак е красота как играят Рибери, Тони, Лусио и компания. Чудно ми е що вчера мача не беше на живо както по програма?!?

Link to comment
Share on other sites

В немското стават много хубави мачове, макар че отборите не са толкова силни. Тая година обаче тея Байерн са оляха и няма кой да ги спре. Все пак е красота как играят Рибери, Тони, Лусио и компания. Чудно ми е що вчера мача не беше на живо както по програма?!?

 

снощи до колкото си спомням даваха Шалке - Леверкузен не беше за живо щото този мач се игра в петък ;)

 

Иначе явно не съм единствения който забелязва класата на Байерн този сезон, след резила миналия сезон... явно са си взели поука и ще къртят много здраво сега :) яд ме е само че ще играят в УЕФА а не в ШЛ, но пък поне ще си обиграят отбора и ще ми е любопитно да видя какво ще направят :) а колкото до Рибери, мисля че е трансферния удар на лятото. :)

Link to comment
Share on other sites

ами тая година байерн според мен имат шанс за требъл-първенството, купата и уефата :)

не съм им фен, даже са ми антипатични, но просто шалкето са зле, щутгарт се мъчат доста...напълно е възможно да нямат загуба за целия сезон :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ами тая година байерн според мен имат шанс за требъл-първенството, купата и уефата :)

не съм им фен, даже са ми антипатични, но просто шалкето са зле, щутгарт се мъчат доста...напълно е възможно да нямат загуба за целия сезон :unsure:

Наистина имат добър шанс за требъл, но специално довечера ми се струва, че гостуването в Хамбург ще им е по-трудно, отколкото са очаквали. Хамбург са качествен отбор тази година и винаги са играли силно като домакини, а Байерн са с множество контузени футболисти, включително Тони и Клозе. Прогнозата ми е 1Х. Но като цяло останалите отбори не са на нивото на Байерн, това е видно за всеки. Привлекателното на Бундеслигата за мен е, че се играе открит футбол и резултат 0:0 е истинска рядкост.

Link to comment
Share on other sites

Наистина имат добър шанс за требъл, но специално довечера ми се струва, че гостуването в Хамбург ще им е по-трудно, отколкото са очаквали. Хамбург са качествен отбор тази година и винаги са играли силно като домакини, а Байерн са с множество контузени футболисти, включително Тони и Клозе. Прогнозата ми е 1Х. Но като цяло останалите отбори не са на нивото на Байерн, това е видно за всеки. Привлекателното на Бундеслигата за мен е, че се играе открит футбол и резултат 0:0 е истинска рядкост.

Ще ги дават ли по Евроком ?

Link to comment
Share on other sites

Байерн ще са, едва ли ще дават Карлсруе и Щутгарт, иначе Шалке и Леверкузен си ги даваха пряко в петъка

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

За 14 минути 4 гола на Вердер - Щутгарт. Такова чудо не бях гледал. Сигурно ще завършат 6-4, примерно:)

Link to comment
Share on other sites

За 14 минути 4 гола на Вердер - Щутгарт. Такова чудо не бях гледал. Сигурно ще завършат 6-4, примерно:)

Помня миналата година имаше един мач, май Шалке-Леверкузен 6:4...истинско шоу, ама рядко се случва и Немското си е малко скучно, а и остава в сянката на Англия и Испания

Link to comment
Share on other sites

Германското първенство е едно от най-интересните, и този който каза, че нямали фенове, да земе да се скрие по-добре...

прав си, има много фенове, цели 11 поста в темата :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Байерн не са толкова силни. Видя се от мачовете със Хамбургер и Леверкузен(особено в този можеха преспокойно и да си загубят, ако не бяха фрапиращите пропуски на моите любимци и невероятните спасявания на Рензик). Според мен интрига ще има поне докато не останат 2-3 кръга до края. Иначе преспокойно мога да си кажа, че Бундеслигата ме кефи много повече от Примерата и Италианското.

Много интересно и резултатно първенство, готово винаги да ни изненада. ;)

 

П.п. GO GO Аспирини! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Щутгарт..мъка, мъка... не мога да разбера, как отбор като Дортмунд ще ги победи днес!?Щутгарт ги смачкаха...ми така е, като не вкараш ще ти вкарат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...