Jump to content
BulForum.com

Търся си Cooler :)


кой бихте избрали ?  

9 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

В случая съм за Фалкон-а, въпреки че тоя Дюрон без проблем можеш да го охладиш с всеки що годе добър кулър с поне 60мм вентилатор и с голямо оребрение. Моя радиатор е два пъти по-голям от представените по-горе и с 60 мм вентилатор на около 3500 оборота и държи около 30-36 градуса без проблем.

Link to comment
Share on other sites

FalconRock II az sym s takyv, i sym mnogo dovolen ot nego, dyrji mi procesora (10x200) na full load nqkade 45*-47*, na idle 40*-41* pri temepratura v staqta 22*-23*. I e izkluchitelno tih :D trqbva da se zaslushash za da chuesh che raboti neshto v staqta ;)

 

EDIT: AKASA ventilatorite sa dosta shareni :D , tozi jyltiq mi haresva mnogo kakvi sa im cenite na AKSITE? Opredeleno AKASA 825 e mnogo po dobra, ama za toq DURON ne e eobhodim-a takava moshnost :D

Link to comment
Share on other sites

поради невъзможността да си намеря Акаса 825 и скапаното обслужване в

ЕRA computers си зех Cooler Master X-Dream HAC-V81 :)

В кутията

и сичките му джаджи

HAC-V81.jpg

Specification

Fan Dimension: 80 x 80 x 25 mm

Rated Speed: 2500~4800 rpm

Air Flow: 31.4~62.8 CFM

Rated Voltage: 12 VDC

Adjustable Voltage Rate: 7~13.2 VDC

Heat Sink Dimension: 80 x 69 x 45 mm

Installation Guide

Link to comment
Share on other sites

Колко пари го взе? Според мен можеше и по-добър да си вземеш, този радиатор е твърде малък... С голям и много оребрен радиатор може да стои с по-безшумен вентилатор, съответно на по-малки обороти.

Кажи дали е добър тоя кулър като го пробваш, колко градуса държи и т.н.

И да не забравяме, че някои дъна, особено GigaByte често лъжат с температурата

Link to comment
Share on other sites

на 2500 оборота (мноого тих) качва 38-40 градуса :)

а на 4800 оборота стига до 30 градуса

ама тва са в нормален рехим ощв не съм го потормозил ;)

иначе е 19 лева и врътката за волтажа (оборотите) е приготвена да се слага отзад на кутията :( което не ми хареса ... и си я монтирах на едно 3,5" капаче (като за флопи :) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...