Jump to content
BulForum.com

MANGA Requests


Prasko

Recommended Posts

Dnes polu4ih kabelniq i-net :D -- ot techno-link e mnogo nepostoqnna skorostta - no tuk ne namerih nito edna manga :((

 

PLS !! Kajete/Uploadnete na warez.ru qko mangi ;D (btw searchnah i manga i anime i ni6to interesno ne izlezna). Osobeno ako moje X-the movie po skoro i nqkoi po qki koito vie re6ite pls pls pls

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply
Dnes polu4ih kabelniq i-net :D -- ot techno-link e mnogo nepostoqnna skorostta - no tuk ne namerih nito edna manga :((

 

PLS !! Kajete/Uploadnete na warez.ru qko mangi ;D (btw searchnah i manga i anime i ni6to interesno ne izlezna). Osobeno ako moje X-the movie po skoro i nqkoi po qki koito vie re6ite pls pls pls

Sled kato dnes si "poluchil" kabelnia iNet, vzemi se razhodi malko iz foruma i vij kak se poiaviavat neshtata tuk. Niakoi, koito se kefi na manga, svalia ot FTL i drugi dalechni/bavni/nenadejdni i t.n. serveri, sled koeto kachva tuk. Shtom niama tova, koeto ti haresva obiknovenno znachi, che niama tolkova zaribeni hora po tezi neshta (ne che az ne se kefia na Manga, no ne bih trugnal da tocha ot FTL :)

Ta, kolkoto i da e nepostoianno, iztegli kakvoto ti haresva ot FTL i posle go kachi tuk i drugite, eventualno, da se nasladiat i da reshat, che si zaslujava da se svaliat takiva neshta. ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Be to predi si imashe dosta raboti tuk, ama furiozo gi napravi edni...

 

V momenta svalqm nqkolko ot tchno-link. Kato gi svalq shte pochna da gi kachvam i tuk.

 

Btw, koi e toq site na FLT? Ako e free.techno-link.com/freeteam, tam nqma nito edna manga.

Link to comment
Share on other sites

Runner -- vi6 pratih ti private message s url-ta s baq mangi na Ftl .. ako moje nqkoi da ka4i nqkoi hubavi tuk (na vsqka cena Venus wars -- vsi4ki 6te q haresate 100 % garancia) - 4e po4nah da svalqm X-The Movie ot FTL oba4e to e mnogo nepostoqnna skorost i en iskam da produljvama ot tam da teglq a da minem na warez.ru :D

Link to comment
Share on other sites

Nali, za da pochnete da teglite ot warez.ru, nqkoi predi tova trqbva da gi e svalil ot drugo mqsto i da gi e kachil tuk. Prosto sami nqma da se poqvqt...I vmesto da se oplakvash, Prasko, svalqi, kakto pravqt i ostanalite.

Link to comment
Share on other sites

be imashe tva onva ma ne beshe koi znae kolko

 

i az iskam da gledam X i osobeno OAVs shtoto do kolkoto znam sa nai qkite

 

i btw "manga" sa tiq deto sa na hartiq - comics

 

az sha vzema da si gledam animetata ot nqmane kvo drugo da gledam ;S

Link to comment
Share on other sites

Runner -- vi6 pratih ti private message s url-ta s baq mangi na Ftl .. ako moje nqkoi da ka4i nqkoi hubavi tuk (na vsqka cena Venus wars -- vsi4ki 6te q haresate 100 % garancia) - 4e po4nah da svalqm X-The Movie ot FTL oba4e to e mnogo nepostoqnna skorost i en iskam da produljvama ot tam da teglq a da minem na warez.ru :D

Iako - az ne6ta da svaliam i da ka4vam, ama ako niakoi drug go ka4i 6te go gledam.... :huh:

 

Ami ako vsi4ki taka mislehme?!

Link to comment
Share on other sites

QKO !

Are da ska4ame na 4oveka !

 

Ai basi i zora -- golemi sme pi4ove -- mi ok ka4vaite si kvoto iskate -- zabravete zqlata rabota ai siktir

TO vse pliuene ta pliuene  :angry:

Vij sega, gotin. Na nikoi tuk ne mu se plashta da sedi i da izpulniava request-i. Niamam protiv pri uchtiv vupros ot sorta na "Triabva mi programata X, niakoi moje li da mi kaje kude ot kude da si ia download-na". V povecheto sluchai, ako niakoi ia ima bi ia upload-nal (pone az pravia taka) ... no na neshta ot sorta na "abe ia kachete programata X, shtoto me murzi da ia svaliam ot FTL" veche si e nahalstvo. Pomisli si po vuprosa. Informaciata na tozi server se poddurja v 90% ot userite, takiva kato teb i men. Razhodi se po foruma i vij obshtuvaneto m/u horata i tova, che v povecheto sluchai izkazvania ot sorta na "be vie shto ne kachvate", "az shte si mina pak na dial-up, shtoto tuka nikoi nishto ne kachva" i t.n. ne se priemat s dobro oko. :)

Mislia, che napisah poveche ot dostatuchno. Zamisli se i ne se chuvstvai "obiden", "zasegnat" ili neshto takova. Kato vsiako edno mikro obshtestvo i tozi forum si ima svoia etiket, normi na povedenie, neglasno prieti ot horata, spodeliashti tozi maluk virtualen sviat.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Vijte, ne moje edin chovek da kachva vsicko. Neka nqkoi, koito ima nestho ili e svalil ot nqkude drugade, da go kachva tuka. Taka nqma da se nalaga na drugite da se muchat da svalqt ot site-ove s niska skorost.

 

V momenta svalqm SF2, Sin, Heavy Metal i Tekken. Kogato gi svalq (kato gledam nqma da e mnogo skoro), shte pochna da gi kachvam tuk. Imam Ghost in the Shell i SF Manga. Tqh gi pochvam vednaga.

Link to comment
Share on other sites

10x runner - dru6 ni v 4as koga kvi mangi idvat -- ina4e 0xi skibai sq man - napulno sam saglasen s teb Oba4e -- vse pak sam na bronzova usluga i ot ftl q svalqm s 13 v edin moment q v sledva6tiq s 3 -- suglasi se 4e e malko absurdno :D (puk i sme s edin prqtel v lan i si delim denono6tieto koi koga da svalq :D )- za tova molbata mi be6e hora vse pak s po burz trafik da mogat da pomognat da se ka4at i tuk ne6ta, koito suglasete se sa zenni aiight :D

ok man :D da nqma karanici e vajno :D

Link to comment
Share on other sites

A i da mi dadete edno kurs4e za UPLOAD :D -- nqma da ka4vam golemi ne6ta za6toto vse pak vremeto mi s i-net e malko (ne 24 4asa) - no povqrvaite mi -- vse zenni hubosti 6a uploadnem :D

 

P.S. Btw runner ti proveri li private message-a ? :D

Link to comment
Share on other sites

Ami az sushto sum s bronzova, ama kakvo da napravq, da ne mislish, che svalqm s mnogo? Prasko, a ti nqma da e losho da kachish pone X, kogato go svalish. A ti proveri li si tvoq message?

 

Uploda stava s FlashFXP, ima go na site-a, zaedno s crack-a. Stava mnogo lesno, imas si trutorial, koito e mnogo kratuk i lesno usvoqem. Ako imash nqkakvi problemi - pitai.

Link to comment
Share on other sites

napulno sam saglasen s teb Oba4e -- vse pak sam na bronzova usluga i ot ftl q svalqm s 13 v edin moment q v sledva6tiq s 3 -- suglasi se 4e e malko absurdno :D (puk i sme s edin prqtel v lan i si delim denono6tieto koi koga da svalq

 

A i da mi dadete edno kurs4e za UPLOAD  -- nqma da ka4vam golemi ne6ta za6toto vse pak vremeto mi s i-net e malko (ne 24 4asa) - no povqrvaite mi -- vse zenni hubosti 6a uploadnem

1. Izobshto daje ne e absurdno. V momenta svaliam "Lost Files Of Sherlock Holmes 2" ot edin zabit server s 0.71kbs. I izobshto ne se pritesniavam, che shte spra net-a na pichovete v mahlenskia LAN ;) inache i nie sme na bronze. Puskai bavnite download-i da vurviat non stop, garancia suseda ti niama i da useti :) drug variant e da polzvash FlashGet ili drug download manager i da mu ogranichish speed-a. Ot FTL svaliam sushto kato teb s dosta nepostoianna skorost, no edin film se durpa za 2-3 dena. Ako mojesh da si ostaviash PC-to da bachka postoianno - niamash problemi.

 

2. Upload-a ne okazva vlianie na download-a. Taka che, oshte po-spokoino mojesh da si upload-vash na volia ;) Vzemi si FTP client (az lichno polzvam FlashFXP, a mai i povecheto narod tuk). Connect kum www.warez.ru. Za username i password izpolzvai tezi ot board-a.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

6te obqsni6 li kak stava tva s limit speed na flashget-a ?? napi6i ne6to ot roda tools-connection-bla bla bla

 

da si go nastroq

 

Ina4e men nqma da ma ima v grada ot pon-4etvurtuk i 6te ostava saseda da to4i (6a trqbva si ostava kompa vkliu4en :D ) ta tva e hubava idea da si downloadvam po muni4ko i az prez tva vreme ama da e v ramkita na razumnoto za da nqmam problemi :D

Link to comment
Share on other sites

E to bilo mnogo prosto uploada -- 6to ne kazahte 4e trqbva ftp client ;D -- az si izpolzvam cute ftp s krak

Zna4i v momenta uploadvam edno klip4e v Videoz/Martial Arts Videos By prasko

 

6a lqgam to 6a stane skoro :D -- pls dl i kajete kvo mislite -- imam mnogo po zfravi ot tova kao nqkoi go interesuvat 6te ka4vam -- mnogo zreli6tni :D - tva tuka prosto mi popadna ostanalite ima pove4e ek6un :D

Link to comment
Share on other sites

6te obqsni6 li kak stava tva s limit speed na flashget-a ?? napi6i ne6to ot roda tools-connection-bla bla bla

Tools -> Options :

FG1.jpg

 

Tools -> Speed Limit Mode -> Manual

 

i posle mojesh da si naglasish skorossta ot pluzgacha dolu v liavo:

FG2.jpg

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

uff .. vreme e i az da se vklucha ;)... ta az imam: "Ghost in the Shell", "VHD", "VHD - Bloodlust", "Spriggan", "Street Fighter Alpha", "Wicked City" and "Jin Roh" ... ste gi pusna da se uploadvat no nqma da e skoro po prostata prichina che parvo trqbva da dokacha season 2 na friends (furiozo ko stana s sezonite :)?) ... i osven tova toku sto pusnah 5 filma v emule a za tam se iska upload-a :).

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi po edno vreme beshe po4nal da upva Street Figter II seriite.Uspqh da si drupna samo 3 ot 5-te i posle nqkade se zatriha animaciite.Ako nqkoi ima drugi episodi ,ako moje da upload-va.Imashe i Street Figter The Movie Animation...dobre 4e pone nego uspqh da go drupna :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...