Jump to content
BulForum.com

dual-channel upgrade


Recommended Posts

daite mi savet..4udq se dali da si upgradvam pameta,koqto v momenta mi e 640(266m) na 3 modula s 2 po512(400),s kolko 6te mi vdigne proizvotilnesto i zaslujava li si izob6to parite?PCto mi e elitegroup n2u400-a,amd xp2400,ti4200(128r)zahranvaneto mi e 300w,trqbva li i nego da smenqm?

imam 2 harda,ediniqt skoro go vzeh-wd 40g7200 s 8k,drugiqt mi e stari4ak 20g7200,dali mi se zabavq proizvoditelnosta,ako da,dali da go maham staria?

mersi :)

Link to comment
Share on other sites

В повечето случаи 20гб харда не би трябвало да забавя, при някои от по-старите дъна IDE портовете не бяха добре конструирани и по-бързото устройство работеше по-бвано. Пробвай сложи едно бавно Сиди устройство на същия кабел и си премери производителността на големия хард. Ще видиш че разлика няма да има.

А относно паметта, разликата ще е по-осезаема спрямо повечето памет, а не толкова че е по-бърза, но разбира се ще има дръпване напред и със скоростта й. :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги е по-добре с по-бърза памет :D

Въпроса е , че в повечето случаи това няма да дигне производителността. Заслужава си ако работиш с програми които я използват интензивно - например 3Д рендване , видеообработка и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...