Jump to content
BulForum.com

ima li jelae6ti za multiplayer


GossipApe

Recommended Posts

6te se spukam ot smqh.kak moje da sam tolkova tap.kakva glupost sam napisal.taka stava kato vaob6te ne gledam kakvo pi6a.

 

stava vapros za Age of Mythology.igrae mi se multiplaer.ako ima nqkoi navit neka se razberem po icq-to.moito e 127228148

Link to comment
Share on other sites

6te se spukam ot smqh.kak moje da sam tolkova tap.kakva glupost sam napisal.taka stava kato vaob6te ne gledam kakvo pi6a.

 

stava vapros za Age of Mythology.igrae mi se multiplaer.ako ima nqkoi navit neka se razberem po icq-to.moito e 127228148

Eeee 6to ne kaza po rano az q istrix predi 3-4 dena :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

da a ako nqkoi ima LEMENTATION SWORD moje da praim MULTI po ip-ta molq vi se igrata e mnogo stara taka che ako ima nqkoi ako vse oshte se zaribqva po neq neka se obadi

Link to comment
Share on other sites

awe mom4eta 6to ne igraete countre-strike v headoff,

tva e rabotata.

zaq na teb sym ti otgovoril v games gledai malko

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
da a ako nqkoi ima LEMENTATION SWORD moje da praim MULTI po ip-ta molq vi se igrata e mnogo stara taka che ako ima nqkoi ako vse oshte se zaribqva po neq neka se obadi

Samo mukaji ot kade da q drapna za da vida dali shte mi haresa i shte igraem.

Link to comment
Share on other sites

Awe mom4eta daite nai setne da si napraim edin server i da jitkame ne6to vatre,

niama zna4enie kvo,MULTIPLAYER da stava,kajete na kvo iskate da igraete i koga

az sam za Counter-Strike a vie???????????????????????????????? B)

Link to comment
Share on other sites

ne moga da razbera kak v tozi celiq forum ne se nameri pone edin koito da si pada po Age of Mythology i da mu se igrae na multi.golemi 3d shootery stanaha vsi4ki.mnogo na voinici po4nahte da se pravete.

 

p.s.stava vapros za GOLEMITE FENOVE na counter-strike.

Link to comment
Share on other sites

ne moga da razbera kak v tozi celiq forum ne se nameri pone edin koito da si pada po Age of Mythology i da mu se igrae na multi.golemi 3d shootery stanaha vsi4ki.mnogo na voinici po4nahte da se pravete.

 

p.s.stava vapros za GOLEMITE FENOVE na counter-strike.

A be 4ovek tq AOM e takava tapnq 4e nqma na kade super flegmava igra.Za tova nese o4udvai 4e nikoi neq igra (za horata ot foruma staa duma).

Link to comment
Share on other sites

ave moje da igraem multiplayer chrez internet po IP adresite, no ni trqbva nachin za komunikaciq ili chata ili icq za da se razbirame :), az vikam da se suberem 3-4 choveka deto im se cuka, i da si go napravim kato sedmichna igra ili dva puti v sedmicata po opredeleno vreme :)))

 

Az sum navit za slednite igri:

 

Medal Of Honor

Quake 3

Disciples 2

Empire Earth

NFS HP2

C&C generals

Delta Force Black Hawk Down

Freelancer

Link to comment
Share on other sites

ave moje da igraem multiplayer chrez internet po IP adresite, no ni trqbva nachin za komunikaciq ili chata ili icq za da se razbirame :), az vikam da se suberem 3-4 choveka deto im se cuka, i da si go napravim kato sedmichna igra ili dva puti v sedmicata po opredeleno vreme :)))

 

Az sum navit za slednite igri:

 

Medal Of Honor

Quake 3

Disciples 2

Empire Earth

NFS HP2

C&C generals

Delta Force Black Hawk Down

Freelancer

takam 1 igra koqto staa ot teq e NFS taka4e ako tolkova ti sa igrae pi6i da ta sma4kam :))))

Link to comment
Share on other sites

Moeto predlojenie za mplayer se otnasq za edna igra koqto e dosta qka v mreja samo 4e iska dosta hora :) Stava duma za Battlefield1942. Za neq se iskat pove4ko hora no ina4e stava strahotna mreja. Zaribqvkata e garantirana. Taka 4e ako ima meraklii vlezte v irc kanala da se razberem da napravim nqkoq druga zdrava mreja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

За Freelancer съм навит. Намерил съм един (прпълнен :woot ) сървър, и кланове си има и всичко. Който иска да ме търси в GetOnIt server или в 3Net 24/7-а. На първия ми трябват спешно спецове.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ei otkoga 4akame takiva baberezi da se probvame nie 5-6 4oveka igraem vsqka ve4er :) ako iskate da se obedinim za po-qko a ?

za AOM govorim nali adi de ostavete koordinati nqkvi da se sreshtnem na boinoto pole i da sbiem titanite :) :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...