Jump to content
BulForum.com

Help!


Recommended Posts

Slojih PCI SB na moeto PC,koeto po princip s zvuk onboard,no ne moga da izkaram zvuk prez PCI-kata!?Triabva li po niakakuv nachin da zabraniavam zvuka onboard?Niamam presdtava ot kakvo moje da e,moje bi niakva nastroika ama neznam k'vo tochno!Niakoi ima li predstava kak da ia podakaram?

Link to comment
Share on other sites

разгледай си BIOS-a там трябва да има забрана на вградените устройства ...

Sound, LAN, Video .... квото имаш :)

ако ли не ... трябва да забраниш ползването на вградената карта от

Control Panel -> System -> Hardware -> Device Manager

и там дето е вградената карта дай ... "Propertis" и от "Device Usage" (долу се намира) избираш "Do not use this device :) "

 

Пробвай първо с BIOS-а щото за второто не съм го пробвал

само като идея го имам ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne ti e zaradi driverite az zaridi taia vgradenata.Nachi PC-to ti razchita novata kato ustroistvo no ne i kato ustroistvo za zvuk zashtoto si ima takova.Znachi vlizash v BIOSA-a i vutre ima v nastroikite shte tursish za imeto na taia vgradenata deto e tia e dadena na ENABLE demek che raboti ti go davash na DISABLE i sled tova ESKAPE da izlezesh ot BIOS-a toi shte te pita dali iskash da smenish nastroikite shte te pita dali Y ili N da izberesh natiskash Y i enter shte se restartira komputara sled koeto kato zaredi Windowsa shte ti detektne novata karta i ako si Xp shte si sloji nekvi si driveri i veche ti ako iskash si slagash neinite driveri po dobre shte e da si e s neinite tia na XP-to ne sa mnogo za predpochitane.

Link to comment
Share on other sites

Вероятно е налице хардуерен конфликт, който понякога се оправя с преместване на друг PCI слот на звука.

Иначе би трябвало да можеш да ползваш и вградения звук и писиайка-та без проблеми в нормални условия, Виндовс може да работи с повече от една звукова.

Link to comment
Share on other sites

i kak overclockvash go s soundkarta...interesno :))))

Ami kartata e zashtoto,kakto vdigna FSB poveche ot 107 zvuka se skapva,a sega poneje veche i podkarah shte probvam na 125..............okaza se che triabva da izklucha game-rskite portove! :punk Ama goliam sum umnik! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Basi Clocka mi ti kato pochvash da digash oshte kakto kazvash shte vzemat po red da ti padat i drugi neshta ia video ia neshto drugo nachi neshto ne pravish kakto triabva az si mislia che ne sa dostatuchno voltovete i ti startira wina no ne dostiga moshtnost za soundkartata v sluchaia.Mislq che triabva da otpusnesh oshte malko volts.

Link to comment
Share on other sites

Basi Clocka mi ti kato pochvash da digash oshte kakto kazvash shte vzemat po red da ti padat i drugi neshta ia video ia neshto drugo nachi neshto ne pravish kakto triabva az si mislia che ne sa dostatuchno voltovete i ti startira wina no ne dostiga moshtnost za soundkartata v sluchaia.Mislq che triabva da otpusnesh oshte malko volts.

Vij tova http://warez.ru/invision/index.php?showtop...c=5158&hl=overc

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...