Jump to content
BulForum.com

Kade da si boqdisam kolata


stamat90

Recommended Posts

Neznam 4ovek az sa6to trqbva da boqdisam moqta do kraq na tozi mesec.Za sega mi prepora4aha samo edin boqdjiq v tuning centara na Carigradsko 6ose,no o6te ne mi e ostanalo vreme da govorq s nego za cena mislq 4e kam 800lv s kamera-ta izliza gore dolu,no cenata zavisi ot mnogo ne6ta kakto sigurno se dose6ta6.

Link to comment
Share on other sites

в с. Калековец ми искаха 600 лева(боя и камера)... боята е металик.. 800 лева си е много според мен.. е зависи и каква е колата.. ако е мерцел ..да..800лева.. все пак ще ходи доста боя.. 2.5л-3л..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

сервиз "Тракия" до Бриколаж, там знам че ги правят много добре и не много скъпо, но точна цена не мога да кажа. по принцип боядисват Skoda там, но и други коли правят.

Link to comment
Share on other sites

сервиз "Тракия" до Бриколаж, там знам че ги правят много добре и не много скъпо, но точна цена не мога да кажа. по принцип боядисват Skoda там, но и други коли правят.
абсолютно верно, колегата ми я бойдисва там, имат най модерно оборудване, камери и всичко и е евтино, работят много добре
Link to comment
Share on other sites

абсолютно верно, колегата ми я бойдисва там, имат най модерно оборудване, камери и всичко и е евтино, работят много добре

 

можеш ли да кажеш цена?

с и без боя.. щот има боя за 100лева/литъра има и за 500..

Link to comment
Share on other sites

Там наистина работят много качествено! Закърпваха колата на веждата и изобщо не личи, а боядисваха само част от веждата , а не целия калник или на линия! :) И то евтино!

Link to comment
Share on other sites

абе не са случайници хората там, все пак е основния сервиз на шкода. колкото до цената тва е относитолно, зависи от колата, цвета на боята и т.н.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам един приятел в Перущица-много е добър.Карат му чак от София коли да ги боядисва.Не взима и скупо :) .Мотора си го боядисвах при него и останах много доволен :) .Ако те интересува ми драсни ЛС да ти дам координати :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...