Jump to content
BulForum.com

Kyle XY


Recommended Posts

Kyle XY

 

1b17e949c602538df150184ba057da4146479cc4002632824.jpg

 

Ето и накратко за какво става въпрос:

Kyle XY follows a mysterious boy who looks like a teenager, but otherwise appears to be a newborn. The Trager family takes him in as one of their own.
Сериала на мен много ми харесва и се надявам и други да го гледат за да споделят мнението си. Сериийте излизат всеки вторник сутринта по торент тракерите.

TV.com Show Score: 9.1 (3,895 votes)

Web Site - http://www.kylexy.net/

IMDB info

TV.com info

 

kylexycast.jpg

 

Download Season 1 Arenabg + subs - първият сезон е 10 серии

S02Е01 + subs

S02E02 + subs

S02E03 + subs

S02E04 + subs

S02E05 + subs

S02E06 + subs

S02E07 + subs

S02E08

Субтитрите за 8 епизод скоро ще са готови.

Kyle XY OST

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Виждам, че никой не е писал в темата, но се почувствах длъжен да направя коментар за филма.

Изгледах за около 3 дни и 2та излезли сезона, които включват общо 23 епизода. Останах изключително очарован, филма е добре замислен - изпълнението също е доста добро. Историята е интересна и ... лично аз го препоръчвам на всеки. Филмчето си пада голяма доза семеен и въпреки чат-пат блудкавите моменти, аз го намирам за впечатляващ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Няма ли фенове на този сериал?

 

Преди като гледах рекламите по телевизията ми се струваше доста тъп, но като гледах 1-2 епизода ми допадна доста, понеже е доста различен от другите сериали.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях почнала да го гледам като излезна, но в един момент ми се стори прекалено тийн и спрях. Даже се учудвам, че още върви.

Link to comment
Share on other sites

Аз не знам защо много му се бях наточил...теглих първият сезон пуснах си го и заспах...следващият ден пак си го пуснах и пак заспах.

 

Никога не заспивам на филми ама тоя не знам що така ми подейства ще се насиля да го изгледам защото нещо ми загатва, че е обещаващ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Аз бях почнала да го гледам като излезна, но в един момент ми се стори прекалено тийн и спрях. Даже се учудвам, че още върви.

При мен същата работа.Тръгнах да го гледам-историята е добре измислена,ама някак си държанието на персонажите беше малко "детско".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...