Jump to content
BulForum.com

need crashed HDD


Recommended Posts

Znachi za kakvo stava rech.Imam /imah/ si edin HDD Maxtor 20Gb slim, no edin den prosto spria da bachka. :( Ta vyprosa mi e :

-Ima li niakoi takyv povreden za da moga da se probvam da si go vyztanovia i kakva cena eventualno bi iskal ??? ;) Blagodaria predvaritelno :)

 

P.S.

Predi niakoi da kaje -Abe ti samo takiva izgoreli i razvaleni neshta tyrsish, shte tam otgovor -Ami.....kato imam dosta svobodno vreme samo sys gluposti se zanimavam :P

Link to comment
Share on other sites

@batko32

Само ще уточня, че ти трябва електрониката от какъв да е размер MAXTOR, важното е да е от същата серия. Тези слим имат проблеми с прегряването и им горят електрониките.

 

P.S.

Какво ще ги правим ония EDO-та дето са в мен, едното ми върши работа и мога да ти дам за него 10лв. или един модул 64MB PC133, по избор ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

@batko32

Само ще уточня, че ти трябва електрониката от какъв да е размер MAXTOR, важното е да е от същата серия. Тези слим имат проблеми с прегряването и им горят електрониките.

 

P.S.

Какво ще ги правим ония EDO-та дето са в мен, едното ми върши работа и мога да ти дам за него 10лв. или един модул 64MB PC133, по избор  ;)  ;)  ;)

Da TED absoliutno si prav.Triabva mi samo elektronikata.Za jalost :( Sega se opitvam da si izdiria HDD-to sred kupchinata izgoreli neshta za da moga da kaja kakyv tochno model e.Shte si edit-na posta sled kato go otkria. Za pametite....ne mi davai nito 64-ka nito 10lv. PODARIAVAM ti ia :)Taka ili inache TI mi flash-na BIOS-a za koeto mnogo blagodaria. A drugata ....shte vidim:)

EDIT:

Hdd-to e Maxtor model 2B020H1 P/N 085782 Rev. A00 2B0H1110252 S/N B15AA68E Mf Date: 13JUN2001

I da TED problema e v elektronicata :( inache shpindela e perfekten

Link to comment
Share on other sites

Imam edin 40Gb-tov s izgorqla elektronika Western Digital WD400.

Nqkoi da znae kude remontirat HDD-ta ili da prodavat elektronika za tqx ?

Za elektronica.....nesym siguren no mislia , che v TurboMip moje i da ti pomognat.Uj gi opraviat ama....Nai-dobre se obadi i gi pitai. USPEH :)

Link to comment
Share on other sites

Kakvo stava be hora??? Nikoi li niama takova HDD ??? :cry

Link to comment
Share on other sites

batko32 az imam edna 30ka maxtor slim

koqto syshto kato tvoqta edin den prosto sprq

pokaza mi edin mnogo osoben sin ekran i sled restarta mi kaza hdd error :>

neznam kakvo tochno i e ako te interisuva poveche PM

Link to comment
Share on other sites

batko32 az imam edna 30ka maxtor slim

koqto syshto kato tvoqta edin den prosto sprq

pokaza mi edin mnogo osoben sin ekran i sled restarta mi kaza hdd error :>

neznam kakvo tochno i e ako te interisuva poveche PM

Da. Interesuva me.Niama da se razsyrdia ako mi kajesh i eventualna cena na koiato bi go prodal. :)

Link to comment
Share on other sites

neznam kakva cena da ti kaja zashtoto primerno ako ne ti svyrshi rabota shte se chvustvam kofti che sym ti vzel parite :/

ako iskash moga da ti go dam i ako si opravish togava da govorim neshto ?

az dokolkoto razbrah na men shtqlo da mi struva gore dolu kolkoto polovin nov hdd da mi go napravqt

ako iskash moje i razmqna za nqkakva ram

ili zashtoto ne znam s kakvo se zanimavash moje upgrade na VC

pishi pm da se razberem

Link to comment
Share on other sites

I moja beshe 20 GB MAXTOR i izkara edna godina ,ama kato se skapa se jadosah i go metnah v edin kosh ,inache bih ti go dal bez pari - ne se zanimavai s teja bokluzi i da go opravish ,shte ti iskara mnogo malko vreme i pak shte trjabva da go opravjash ........teja sa golemi bokluzi

Link to comment
Share on other sites

I moja beshe 20 GB MAXTOR i izkara edna  godina ,ama kato se skapa se jadosah i go metnah v edin kosh ,inache bih ti go dal bez pari - ne se zanimavai s teja bokluzi i da go opravish ,shte ti iskara mnogo malko vreme i pak shte trjabva da go opravjash ........teja sa golemi bokluzi

Prav si :( Edva li shte izkara mnogo.Celta mi e pone da si svalia informaciata.Zatova pravia tezi idiotski napyni :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...