Jump to content
BulForum.com

Има ли фенове на Манчестер.Ю


Argirov

Има ли фенове на Манчестер.Ю  

35 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Тогава смятам, че тая тема е излишна. Ако не и фен-темата, ама да кажем, че фен-теми за по-големите евроотбори няма да дойдат зле. Пък и е добре оформена :)

Link to comment
Share on other sites

Направи поне още 5 теми за Ман Юнайтед,тема на офцилиания фенклуб,на българския фенклуб,на Кристиано Роналдо или Руни.Пък може и анкети дали ги харесваме или не....и по още една анкета дали да направиш анкета за това.... :blink:

Link to comment
Share on other sites

К'во толкова се зъбите, бе? Темата прелива от тъпотия, но вас какво точно ви закача това? Засега само това е направил пичът. Изчакайте да се прояви като ония пич с Милан и тогава на драго сърце всички ще го оплюем, ама дайте му шанс за изява...

Link to comment
Share on other sites

Направи поне още 5 теми за Ман Юнайтед,тема на офцилиания фенклуб,на българския фенклуб,на Кристиано Роналдо или Руни.Пък може и анкети дали ги харесваме или не....и по още една анкета дали да направиш анкета за това.... :blink:

 

 

Виж ся кво папагал такъв :x

Направих анкета за да видя дали има фенове на този отбор и дали има слисъл да правия Фен Тема

 

Изчакайте да се прояви като ония пич с Милан и тогава на драго сърце всички ще го оплюем, ама дайте му шанс за изява...

 

нещо на мен ли искаш да кажеш???

Link to comment
Share on other sites

Леко, Аргиров, леко... Дишай дълбоко, не прави повече теми, не обиждай ближния и всичко ще е наред...

Link to comment
Share on other sites

Не смяташ ли ,че като направиш анкета е същото като да напрвиш тема.Пък и се ежи в другите форуми,тук не си мерим пишките на тема "буфери" и "папагали".

Link to comment
Share on other sites

А ти как мислиш дали има?Това е все едно да питаш дишате ли.Сега ще направя тема харесвате ли Реал Мадрид,а каталунците харесвате ли Барса.Според мен тия теми,независимо от отбора са само спам и за пичове радващи се на ранга под аватара си-да трупат постове.

Link to comment
Share on other sites

А ти как мислиш дали има?Това е все едно да питаш дишате ли.Сега ще направя тема харесвате ли Реал Мадрид,а каталунците харесвате ли Барса.Според мен тия теми,независимо от отбора са само спам и за пичове радващи се на ранга под аватара си-да трупат постове.

Има нещо такова :)

И чак папагал мапагал :D .Еее каде си уе...нали уж тва е тема само за ман юнайтед?

Link to comment
Share on other sites

Kато се спомене Man Un и винаги се сещам за един мач за купата на Англия ,Манчестър Ю - Йорк сити 0-3 :woot

Нашибаха ги насред Олд Трафорд барабар с Кантона и тем подобни надути пуяци по онова време.

Винаги съм се кефел на английското първенство, когато някой трето или четвъртодивизионен отбор изтъркаля отбор от Висшата лига :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не смяташ ли ,че като направиш анкета е същото като да напрвиш тема.Пък и се ежи в другите форуми,тук не си мерим пишките на тема "буфери" и "папагали".

 

Ne si ti 4oveka koito 6te mi kazva kakvo da pravia ;)

 

Mi iztriite q taq kfo revete

Link to comment
Share on other sites

Kато се спомене Man Un и винаги се сещам за един мач за купата на Англия ,Манчестър Ю - Йорк сити 0-3 :woot

Нашибаха ги насред Олд Трафорд барабар с Кантона и тем подобни надути пуяци по онова време.

Винаги съм се кефел на английското първенство, когато някой трето или четвъртодивизионен отбор изтъркаля отбор от Висшата лига :bgrin:

Също така и мача преди години с Улвърхямптън,когато бяха последни и вкараха гол почти от центъра. :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Виж ся кво папагал такъв :x

Направих анкета за да видя дали има фенове на този отбор и дали има слисъл да правия Фен Тема

нещо на мен ли искаш да кажеш???

Ne si ti 4oveka koito 6te mi kazva kakvo da pravia ;)

 

Mi iztriite q taq kfo revete

Странното е, че анкетата май не е с много добри резултати :)

 

да [ 11 ] ** [37.93%]

не [ 18 ] ** [62.07%]

 

А това за "папагала" не знам от къде дойде. Пича не е фен на Норич, а на Тотнъм като му гледам аватара :)

Link to comment
Share on other sites

Странното е, че анкетата май не е с много добри резултати :)

 

да [ 11 ] ** [37.93%]

не [ 18 ] ** [62.07%]

 

А това за "папагала" не знам от къде дойде. Пича не е фен на Норич, а на Тотнъм като му гледам аватара :)

 

 

да [ 11 ]

 

11 4oveka malko li sa

 

А това за "папагала" не знам от къде дойде. Пича не е фен на Норич, а на Тотнъм като му гледам аватара :)

 

Qsen si mi i ti

 

PP=neka nqkoi iztrie tazi tema

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...