Jump to content
BulForum.com

pc configuration


Recommended Posts

(ne znam dali tuk da post-na ili v hardware)

peshak sum v tazi oblast i reshih da pitam "bash majstorite" v tazi sektzia.vuprosut mi e malko smeshen i sus sigurnost nyakoi shte se izhilyat :woot

ta taka.... da rechem sum si haresal dadena pc configuration na firmata "z".ne znam kak vurvyat tzenite nito na novite(ne samo configurations,no i components),nito na second hand.kakva e garantziata,che tova koeto mi go predlagat za new nyama da se okaje izpolzvano?s dve dumi - kak da go razlichavam?tzenata sus sigurnost e opredelashta, no vse pak ....

optziyata s pryatel, kojto gi chatka tezi raboti otpada.

blagodarya predvaritelno i ne mi se karajte mnogo, ako sum zburkal temata :)

Link to comment
Share on other sites

само ако си ги поискаш с кутиите и да си ги сглобиш... или да поискаш също и да ти ги сглобят ... иначе ако ти връчат напраоо компютъра ... нищо не им пречи да са турили нещо старо ... :)

ама се пак си има фирми с традиции и не мисля че биха го напраили ;)

Link to comment
Share on other sites

нема начин батка!

Квото ти дадат, туй! :D

просто си избирай 'добра' (реномирана) фирма, ако въобще има такива още.

Преди можеше да се познае по останалия прах между изводите на чиповете, на трудните места по платката, ама и на туй има чалъм.

Link to comment
Share on other sites

Ako si izberesh novi komponenti (iamam predvid novi modeli, koito sa v prodazba da rechem ot mesec-dva), to veroiatnostta da sa upotrebiavani e nishtozna. Tova obache oznachava, che komponentite, koito si si izbral sa dostatuchno skupi. :)

Link to comment
Share on other sites

Проблема не е в това дали частите са нови или втора употреба, а дали тази фирма ще ти направи оптималния компютър за парите които си приготвил или ще изсере едно миризливо ... За това е по-добре да се посъветваш тук там за кои модели части си заслужават парите и кои не. А частите навсякъде са с гаранция дори да ти пробутат втора ръка това не проблем. Успех!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

P4 1.8MHz / 40GB 7200 2MB Cache ATA133 / MB Intel 845 USB 2.0 / 256MB DDR 333 / GeForce 4 MX-440 64MB TV / CD-RW Liteon / Sound 6 Chanel / Monitor 17' LG EZ 710B

 

ako resha da pravya upgrade za v budeshte, shte mi se naloji li da kupuvam poveche ot edin component t.e. suvmestimi li sa? primerno iskam da smenya vcard s radeon ili cpu-to, no dunoto ne e suvmestimo.

blagodarya za izkazanite dotuk mennia.vkluchitelno i na sarkastichnite ;)

Link to comment
Share on other sites

видео картата се тая ще стане но дъното и процесора вече тряа да се съобразява

дуното като ти е за АМD тряа и процесора да ти е на AMD

аналогично и за Intel :) просто се гледа какъв е сокет-а на дъното и се зима такъв процесор :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...