Jump to content
BulForum.com

CableTEL


Recommended Posts

Този доставчик сме го изпуснали. Чувам само хубави неща, но за съжеление нямат покритие в моя квартал.

 

Има ли абонати на кабелната както и на интернета да си кажат мнението?

 

http://www.cabletel.bg/

Link to comment
Share on other sites

допреди 2 месеца им бях абонат на кабелната, но и те се оляха с месечните такси (мисля, че 2 пъти ги вдигнаха в рамките на 2-3 месеца) и минах на булсат. като качество също не бяха добре и това отчасти ме подтикна да ги сменя. някой канали бяха с много тих звук, увеличавах почти до средата звука на телевизора, за да се чува. за нета нищо не мога да кажа, но наскоро увеличиха скоростите и офертите им са доста примамливи, но ако е като кабелната им :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да кажа само лоши неща. В края на февруари, след 3 години зарязах Евроком и понеже съм свикнал да плащам на едно място кабелна и интернет, на 01.03 минах към Кейбълтел. Освен това имам добре разгърната домашна кабелна мрежа във всяка стая :D

Интеренет, такъв какъвто го разбирам имах първите две седмици. След това започнаха мъките. Следобед от 14.00 до късно вечерта скоростта е в пъти по ниска от тази по договор - 512 kbs. В края на април се обадих на телефоните, които са ми посочени в договора. Съпорт няма, препращаха ме 3 пъти на различни телефони. Накрая говорих с една жена, която се отнесе доста добре с мен и ми каза, че проблема в машината, която може да поеме макс. 500 абоната, а в момента те имат 850, които продължават да се увеличават /говорим за Тракия/. Каза че работят по въпроса и че чакат нова машина от София. Новата машина обаче още я няма и мъката продължава. Така че аз мисля, че бях дотук с Кайбълтел. В края на този месец ще си прекъсна договора, ще си платя неустойката и засега нямам идея на кой доставчик да мина :(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

CableTel - нито телефона им е телефон, нито кабелната хубава, пък интернета..... ужас!

Кабелната на телевизии е добре - има си диеми, дискавъри и другите - абе нормално - ама качеството е по-лошо и наи-лошото е , че много често се губи по някои канал или се разваля сигнала...

Телефонът - все едно говоря от на баба ми телефона от другия край на света - супер заглушен

Интернета - скоростта е малко по-малка от на ЕК(18лв) но е непостоянен - имам чувството, че е на час пик - през деня абсурд да си отвориш пощата в абв! Първите 1-2 седмици беша страшно бавен, но поне го имаше. Тази седмица тъкмо взех да му свиквам на бавния интернет и той взе, че прекъсна за по 1-2 часа на ден. А вчера цял ден от 16:00 до днес - 14:00!

 

3 в 1 - страхотия голяма - съпорт няма също - бащата вчера им звъня - ама седя на телефона поне 10 минути...

 

Препоръчвам на всеки който мисли да се пуска на CableTel да не го прави! Нека пита и други хора, но наистина е пълен боклук!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

и аз да си кажа мнениете КабълТел изобщо ги няма , сега съм на тях , но за щастие само на кабелната, на нета съм си на Евроком(ГГбит) които взеха че се оправиха та съм доволен засега,

а ако и нета им е като кабелната на КабълТел нямам думи , няколко пъти ми звъняха на тела да ме питат дали искам да мина към 3 в 1 , но твърдо НЕ, даже и от БТК ми звъняха да ме питат за ADSL :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Абе някой знае ли дали тия лешпери ограничават по физически адрес? Щото снощи си зимам компа от ремонт, ръгам жицата в ланката, ама дава винаги "limited or no connectivity". Даже са 2 ланките на компа, и на 2те така. А пък на лаптопа си имаше нет, и ся също си има.

 

ПС: Сам си отговорих на въпроса, можете да закриете форума :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...