Jump to content
BulForum.com

Кажете си мнението


XMD

Recommended Posts

Спрял съм се на тези 2 коли, но все още се чудя коя да си купя. Има ли някой от форума който кара такава?

Link to comment
Share on other sites

И аз от доста време съм си харесал Mazda MX-3, но все изникват странични неща и трудно се събират парите. Иначе е здрава, бърза, красива... Погледни също малко по-скъпите Hyundai Coupe и Fiat Coupe - за втората съм чул, че в Италия ги карат като за последно тъй че повечето били сдухани вече.

Виж тук :

http://www.mx-3.com/

 

Моделът 24V 1.8 e лудница - 0-100 за 8.5 сек

Link to comment
Share on other sites

И аз от доста време съм си харесал Mazda MX-3, но все изникват странични неща и трудно се събират парите. Иначе е здрава, бърза, красива... Погледни също малко по-скъпите Hyundai Coupe и Fiat Coupe - за втората съм чул, че в Италия ги карат като за последно тъй че повечето били сдухани вече.

Виж тук :

http://www.mx-3.com/

 

Моделът 24V 1.8 e лудница - 0-100 за 8.5 сек

 

Щом пича се е спрял на ЦРХ начи иска да му бяга колата. Зависи колко пари си приготвил и от къде искаш да я зимаш. От БГ или изън БГ. Аз видях едно ФИАТ КУПЕ 220 коня за 3150 евро. 2.0 литра 20 V.

Link to comment
Share on other sites

Ами по принцип не държа да е няква бегачка, но искам да е купе. От България ще си я взимам, нямам познати, които да ми вкарат от вънка кола, а и не мога да се наема да ходя в чужбина. Отделил съм към 5000 хиляди, а купетата на Фиат и Хюндай като ги гледам почват от 7000 нагоре. Щях да взимам едно Порше 924, но ме разубедиха. Затова се спрях на Mx3 и CRX, но незнам кое от двете.

Link to comment
Share on other sites

Щом пича се е спрял на ЦРХ начи иска да му бяга колата. Зависи колко пари си приготвил и от къде искаш да я зимаш. От БГ или изън БГ. Аз видях едно ФИАТ КУПЕ 220 коня за 3150 евро. 2.0 литра 20 V.

3150 за фиат?

много бе,пък и като сложиш към още 2500 евро акциз.... :huh:

в този диапазон бих си внесъл един 200sx,читавите са по около 2000 евро,акциза и той е толкова,а колата е изключително рядка,а освен това е и със задно :D

Link to comment
Share on other sites

3150 за фиат?

много бе,пък и като сложиш към още 2500 евро акциз.... :huh:

в този диапазон бих си внесъл един 200sx,читавите са по около 2000 евро,акциза и той е толкова,а колата е изключително рядка,а освен това е и със задно :D

 

Става дума за топ версията на Купето с турбина е все пак и е лимитид едишън ако не се лъжа. ИИИИ беше най евтиния в сайта :):):)

Link to comment
Share on other sites

Пич, ако успееш да зи земеш CRX като тоя от 98 май беше.Няма да имаш грижи.7.6 на 100 гори...бегачка голяма е ама е само с 2 места :)

Казвам 2 защото отзад е много тясно :)

Link to comment
Share on other sites

тоя дел сол е 95г. модела е до 96-та ... двуместна е и е тарга... на сичкото отгоре е малкия VTEC 125коня и тая цена е не просто безумна ми не знам.... в тоя й вид ако е запазена повече от 9000 ЛЕВА й са много... и казвам такава сума заради електрическия таван 17" джанти и оптиката... НО естествено тва е при условие че всичко под капака и по окачването е сток... ако има шукариики може и още да се вдигне цената ... а пича ако иска току що вкаран рекс от стария модел да погледне линка в горния ми пост...

Link to comment
Share on other sites

тоя дел сол е 95г. модела е до 96-та ... двуместна е и е тарга... на сичкото отгоре е малкия VTEC 125коня и тая цена е не просто безумна ми не знам.... в тоя й вид ако е запазена повече от 9000 ЛЕВА й са много... и казвам такава сума заради електрическия таван 17" джанти и оптиката... НО естествено тва е при условие че всичко под капака и по окачването е сток... ако има шукариики може и още да се вдигне цената ... а пича ако иска току що вкаран рекс от стария модел да погледне линка в горния ми пост...

 

Ako ще зимаш такава се продава една черна и сега не знам кой е големия витек но е 190 коня - леко е щипвана. Има оптика и по красияа от тая ;). Има и 17-ки БАРАКУДА ли бяха. За мисля 14 бона но и за по малко ще се прададе ако вече не е продадена ;). Беше Тарга марга и т.н

 

 

Иначе за питането - спред мен маздата :). Просто отиваш и сравняваш и което ти грабне окото............

Link to comment
Share on other sites

Тая Хонда в горния линк изглежда много добре,но 20000 лева при положение,че човека каза,че има 5000 ли бяха 6000 хиляди му е доста над бюджета.На мен лично повече ми харесва CRX-а.Тая Мазда не ми харесва :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...