Jump to content
BulForum.com

Manowar в България


Leper_Messiah

Recommended Posts

"Kings of metal" ще свирят в Каварна на 30.06.2007г, като хедлайнъри на тридневния фестивал. Още май няма билети в продажба, но и това ще стане.

Тази година е просто размазваща в музикално отношение.

Сега ако Металика и Мегадейв направят турнета в подкрепа на новите си албуми и.... :punk

Link to comment
Share on other sites

И ще сме видяли почти всички метъл групи, навлезли здраво в критическата възраст, у нас! :laughing:

 

[Edit] И аз съм слушал Manowar преди време, но вече не съм на 15 и не сме началото на 90-те. [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

И ще сме видяли почти всички метъл групи, навлезли здраво в критическата възраст, у нас! :laughing:

 

[Edit] И аз съм слушал Manowar преди време, но вече не съм на 15 и не сме началото на 90-те. [/Edit]

 

Ами слушай си Anal Dissected Angel тогава ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Една от най-оплюваните от мен групи, заради тяхната комерсиалност и лошо звучене на живо, но след вчера вечерта.... съгласен съм с "other bands play, Manowar kill"! Вярно, че снимаха за DVD и вероятно се стараеха повече, отколкото биха се старали ако не снимаха, обаче пичовете изкъртиха сцената с тоя звук. А това една от най-великите групи в рока да ти говори на български (дори и с доста грешки) и да изпеят целия химн (отново на български).......трябваше да се види. Всеки, който не е бил там е изпуснал нещо, което едва ли ще види отново в живота си. Уникално!

 

Бях в истински възтор след Heaven And Hell и си казах, че повече няма от какво да се впечатля в Каварна тези 3 дни, но.....определено сбърках. Manowar ме поразиха!

Link to comment
Share on other sites

Снощи СЕ РАЗМАЗАААААААААААААААААААААААААААААААААААААХ 7 часа МЕГА ИЗКЪРТВАНЕ парвата подгряваща група доста лахаше (тоя вокала е пален задрастеняк се мисли за много як) ОБАЧЕ ВТОРАТА МА РАЗБИ за парви път ( в България де шот в чужбина яки групи подгряват) виждам така да се кефят на подгряваща група - HOLLYHELL и след тва 4 часа МАNOWAR Тва просто ни Разби

Link to comment
Share on other sites

3 часа без спиране... те са животни наистина...

такъв концерт България не беше виждала!!! Посто не може да се сравни с нищо, а когато ги извикахме на бис и изпяха националния ни химн... тогава вече бях на седмото небе! Няма друга група, която така да се грижи за феновете си!

 

OTHER BANDS PLAY - MANOWAR KILL

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...