Jump to content
BulForum.com

Shrek the Third (2007)


Recommended Posts

shrekthethirdposter.jpg

 

Shrek the Third / Шрек Три

 

Жанр: Анимация / Комедия

Година: 2007

Режисьор: Рамън Хю, Крис Милър

Участват: Лари Кинг, Ерик Айдъл, Рупарт Еверет, Коди Камерън, Джули Андрълс, Майк Миарс, Камерън Диаз, Джон Клийс, Еди Мърфи, Антонио Бандерас

IMDB: Линк към IMDB

Официален сайт: http://www.shrek.com/main.html

Трейлър: Тук

 

Резюме: Новият баща на Фиона (Крал Харулд) се разболява и се налага Шрек, като негов непряк наследник да отговаря за земята Много-Много далеко. Той с мъка се разделя със своето обичано тресавище и тръгва с верните си приятели - Магарето и Котарака в чизми - да коронясат инатият Арти за крал. Принцеса Фиона събира група кралски приятелки за да предотврати преврат от страна на принц Чарминг.

 

Филмът излиза след 7-дена :).Дано да не са са умазали и да е няква якаа боза :pirate .

Link to comment
Share on other sites

В арената го има вече ама не знам как е качестово. Някой който го е дръпна да каже

Link

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

първата част беше добра - имаше смях, интересни персонажи. беше някак си новаторска. ставаше и за възрастни.

втората - изтъркана, инфантилна, безидейна. само за малки деца (може би и тийнейджъри). скука.

третата - .... една от най-слабите анимации, които съм гледал. всичко, което се отнася за 2-тата, тук е в двойни та тройни размери. спрях я някъде по средата.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се смях на доста места, просто защото знаех, че няма начин да са достигнали нивото на първта част. Настроих се за поредния детски филм и се забавлявах от сърце.

Link to comment
Share on other sites

Сега сядам да го гледам,но усещам тежкият едит който очаква поста ми след като го изгледам (май май няма да е хубав).

Бтв ето и DVDRip-а.

 

Ей го и едита:Ми както вече предположих филма е по-слаб от предишните 2,но все пак има някои лафове.Не е чак толкова зле колкото си мислех !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...