Jump to content
BulForum.com

Spider - Man 3


russsi

Recommended Posts

Ето я и поредната игра по филм. Както обикновено всеки филм си има и своя игра, която излиза малко преди него. Предишната част на играта беше много урязана за разлика от своя конзолен събрат. Поне това прочетох , защото нямах удоволствието да я пробвам на конзола. От друга страна излезе версия на играта , която следваше историята на комикса и лично на мен ми хареса много повече от тази , която беше правена по филма.

 

3eddcfc18cdc459895e10800ef039a95466747457.JPG

 

Based on Sony Pictures Entertainment’s Columbia Pictures’ upcoming

feature film, Spider-Man 3 allows players to experience the actions

of heroic red-suited Spider-Man and, for the first time ever, his darker,

more mysterious black-suited persona. Set in a larger, dynamic, free-roaming

New York City, the game gives players the freedom to choose their own gameplay

experience through multiple movie-based and original storylines, fully

integrated city missions and performance rewards including improved speed,

combat maneuvers and agility. In Spider-Man 3, players draw upon Spider-Man’s

completely revamped combat abilities as they protect the city and defeat

nemeses using expanded aerial fighting, finishing moves and dynamic webbing

during missions and epic boss battles.

 

Minimal System requirements :

 

CPU

Pentium 4/Athlon XP or better

CPU Speed

2.8 GHz

System RAM

1 GB for Windows 2000/XP or 1.5 GB for Windows Vista

Operating System

English version of Microsoft® Windows® 2000/XP/Vista

Video Card

100% DirectX® 9.0c-compliant AGP/PCIe 256 MB onboard memory

hardware T&L-capable video card with Shader Model 3.0 support

and the latest drivers (NVIDIA GeForce 7300 GT+ / ATI Radeon X1300+)

Free Disk Space

6 GB of uncompressed hard disk space (plus 600 MB for the Windows swap file)

 

Не знам за вас, но изискванията на играта направо ме убиха, същото важи и за размера. Ще видим дали си заслужава като gameplay и дали са опитали поне малко да я оптимизират. Сега я пуснах да се сваля...

 

Download Link

Link to comment
Share on other sites

http://img204.imageshack.us/my.php?image=g...10215285xy7.jpg

http://img207.imageshack.us/my.php?image=g...10231304ey8.jpg

http://img213.imageshack.us/my.php?image=g...10234435ve0.jpg

http://img412.imageshack.us/my.php?image=g...10242057pc1.jpg

Заповядай.И пак да подчертая - много тежка игра с не чак толкова добра графика, страшно неоптимизирана, за геймплей по нататък ще пиша, защото все още почти не съм я играл.

Link to comment
Share on other sites

Играта е тежка :).На моята машина от време на време лагва на max.

Каква ти е конфигурацията ???

Link to comment
Share on other sites

Двуядрен процесор Intel на 3 ghz, 2 gb ram, geforce7600 GS, 250 gb hard

Това значи , че играта наистина е доста зле. Не знам защо всяка игра по филм набляга много на графиката и по-малко на gameplay, но дано това да не се е случило и тук. Можеха поне да си направят труда да я оптимизират малко...

 

EDIT: Инсталнах си играта , но ми дава error reporting window и не мога да пусна играта. Я някой ако може да даде линк само към крака или да го ъпне някъде.

Link to comment
Share on other sites

igrata kato cqlo mnogo kefi samo deto e dosta neoptimizirana za PC

t nqkoi znae li kak da mina 3tata misiq na Apocalypse stignah do bossa ubih drugite deto sa sas nego(hvarlih gi v vodata) samo4e nego nemoga da go hvurla i neznam kak da go ubiq prosto mi sa vijda nevazmojno :unsure:

10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

igrata kato cqlo mnogo kefi samo deto e dosta neoptimizirana za PC

t nqkoi znae li kak da mina 3tata misiq na Apocalypse stignah do bossa ubih drugite deto sa sas nego(hvarlih gi v vodata) samo4e nego nemoga da go hvurla i neznam kak da go ubiq prosto mi sa vijda nevazmojno :unsure:

10x predvaritelno

Тая мисия си я остави за по накрая, когато след ъпгрейди имаш повече кръв и нови удари.Много зор е ,но се минава, повечко скачане и бутона Q се използва.

Link to comment
Share on other sites

Слушам и не вярвам на очите си... :blink:

Тоест играта ми тръгва без проблеми само че няма никой на екрана!? :wacko: Тръгва ми звука от интрото обаче самото интро не се показва.Пробвах всичко възможно-смених резолюцията на най-високата,след това свалих най-новите драйвери,след това инстал на най-новия DirectX от сайта на микрософт и пак не става.Някой с подобен проблем или някой който да знае как се оправя?Картата ми е ATI Radeon 9600.

 

EDIT:Разцъках малко резолюции херцове и т.н. и взе че тръгна ама интротата пак не ги изкарва а от самата игра се виждат само някакви сиви триъгълници и такива basic форми...започвам да се съмнявам че ще трябва ъпгрейд на щайгата...

 

EDIT2:Ето и скриин от интрото(след всички спонсорски клипчета,където е диалога):

spyder.JPG

Link to comment
Share on other sites

Пичове я кажете играта заслужава ли си добра ли е ?

да зема да е дръпна за Х360 че не съм е пускал конзолата от 1 месец

Link to comment
Share on other sites

много тежка тая игра. на 1024х768 насича доста сериозно, а конфигурацията ми не е от най-слабите :angry1

athlon 3800+ работи на 2.4

1gb ddr 2@667

7900gs

Link to comment
Share on other sites

Слушам и не вярвам на очите си... :blink:

Тоест играта ми тръгва без проблеми само че няма никой на екрана!? :wacko: Тръгва ми звука от интрото обаче самото интро не се показва.Пробвах всичко възможно-смених резолюцията на най-високата,след това свалих най-новите драйвери,след това инстал на най-новия DirectX от сайта на микрософт и пак не става.Някой с подобен проблем или някой който да знае как се оправя?Картата ми е ATI Radeon 9600.

 

EDIT:Разцъках малко резолюции херцове и т.н. и взе че тръгна ама интротата пак не ги изкарва а от самата игра се виждат само някакви сиви триъгълници и такива basic форми...започвам да се съмнявам че ще трябва ъпгрейд на щайгата...

 

EDIT2:Ето и скриин от интрото(след всички спонсорски клипчета,където е диалога):

spyder.JPG

Не знам до колко информацията ми е вярна ,но доколкото знам 9600 май не потдържа Pixel Shader 3.0 , а само 2.0 и най - вярно това е проблема , така че ти трябва ново видео...

Link to comment
Share on other sites

На мен играта ми показва черен екран още като я стартирам! WTF :confused

Поне заглавието на темата си отива, само кадето трябваше да е без "Дали" !!!

Link to comment
Share on other sites

На мен играта ми показва черен екран още като я стартирам! WTF :confused

Поне заглавието на темата си отива, само кадето трябваше да е без "Дали" !!!

 

Абе ако питаш мене не те ни разочароват щото от това което гледах за играта от демострациите и трейлърите й... хахаххаа мога съвсем твърдо да ти кажа че ние сме прецакани че няааме кинти да си направим яки машинки с които да играем пълноценно тази невероятна игра.... или поне да не ни дава черен екран :lol: :laughing: :punk :woot Ама така е!Аз от утре почвам да събирам кинти от двобните ми за даскало... и както е тръгнало да падат цените на техниката.. :wacko: :woot :lol: до 10 години аз лично ще я играя тая игра :punk :woot :laughing: :lol: B)

Link to comment
Share on other sites

Все пак каквото и да говориш можеха да я оптимизират много повече играта и тогава щеше да тръгва на доста повече хора, друг е въпросът , че на разработчиците явно не им и се е играело да го направят.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Хакера_2004 какво точно направи за да ти тръгне играта моля те кажи ми.аз имам по-мощна карта от твоята 9600 на която вървят доста по тежки игри като NBA 2K10 на Medium/High графика и Damnation и X-Blades и още мн други които искат шейдър 3 но аз практически имам 2X Shader Model.Може ли да ми кажеш как подкара Spider Man 3 че спешно ми трябва.Предварително благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...