Jump to content
BulForum.com

Цени на велосипеди SPRINT?


tracker

Recommended Posts

Някой знае ли къде могат да се видят модели и най-вече цени на велосипеди SPRINT в нета? Сайта на MAXCOM e стар и няма цени. Звънях на "дилърите" и казаха, че нямало кой да обновява сайта. Такава огромна фирма с износ в чужбина, а да няма кой да й поддържа сайта направо абсурдно ми звучи :angry1

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде могат да се видят модели и най-вече цени на велосипеди SPRINT в нета? Сайта на MAXCOM e стар и няма цени. Звънях на "дилърите" и казаха, че нямало кой да обновява сайта. Такава огромна фирма с износ в чужбина, а да няма кой да й поддържа сайта направо абсурдно ми звучи :angry1

 

Пиши ми на PM за кой модели ти трябват цени, ще ти обясня всичко което те интересува.

Link to comment
Share on other sites

Sprint няма да имат нови модели през 2007 - а цените на велосипедите им можеш да видиш на http://www.bikescenter-bg.com

Ако ще си взимаш байк от тях - отиди на Кукленско шосе и ги виж в техния show room. Единствения велосипед, от който има някакъв смисъл и сметка е модела Apolon, всичко друго или е с твърде висока цена или просто не е разумно да го купиш ;)

 

А относно People = Shit - те държат едно от "гаражните" магазинчета в Кичука... - не че е лошо, но не е кой знае какво - всичко зависи колко пари можеш да дадеш ...

:)

Link to comment
Share on other sites

Sprint няма да имат нови модели през 2007 - а цените на велосипедите им можеш да видиш на http://www.bikescenter-bg.com

Ако ще си взимаш байк от тях - отиди на Кукленско шосе и ги виж в техния show room. Единствения велосипед, от който има някакъв смисъл и сметка е модела Apolon, всичко друго или е с твърде висока цена или просто не е разумно да го купиш ;)

 

А относно People = Shit - те държат едно от "гаражните" магазинчета в Кичука... - не че е лошо, но не е кой знае какво - всичко зависи колко пари можеш да дадеш ...

:)

 

Благодаря много за ценната информация. В сайта, който си дал няма цени на някои модели включително и на APOLON-a, на който и аз се бях спрял като разумен избор. В крайна сметка дано макском решат да сложат цени на сайта, че просто е срамота.....

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 години си закупих Apolon. Мога да ти кажа, че дори когато се обадих в централния им офис не можелаха да ми дадат цени ("Виж нашите дилъри"). Така че едва ли ще ги публикуват в интернет. Аз лично съм много доволен, но не е лошо да погледнеш и велосипедите на Drag. Успех !!!

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 години си закупих Apolon. Мога да ти кажа, че дори когато се обадих в централния им офис не можелаха да ми дадат цени ("Виж нашите дилъри"). Така че едва ли ще ги публикуват в интернет. Аз лично съм много доволен, но не е лошо да погледнеш и велосипедите на Drag. Успех !!!

 

Аз първо се обаждах по телефона после на място и цените които ми бяха казали сувпаднаха. За сега ми се ще да се пробвам на Sprint, а в бъдеще - кой знае. Просто щеше да бъде хубаво от някъде да мога да получа що годе ориентировъчни цени. Естествено, че актуалната цена се получава на място ама в най-лошия случай +50-100 лв. за съответния монтаж. Аз в интернет бях гледал едни цени на място се оказа драстично по високи :angry1 при едно и също оборудване, направо не ми се говори. И кофтито е че, не сглабят по поръчка на кукленско шосе. Сакън ще си го платя монтажа едва ли ще ми земат 100 лв за него. но както и да е. Може би в някои по-малко магазинчета извършват и тази услуга. В крайна сметка си имам някакво понятие от поддръжка на велосипеди и ще взема да си го купя на части и да си го сглобя сам да му и работата :D

Link to comment
Share on other sites

Emi kato iskash montaj po tvoe jelanie ... otivash v magazina na bul. Ruski .... haresvash si nqkva ramka na RAM ... i si slagash kvito ti iskash komponenti.Spored men edna dobra ramka na dobra cena e HT2 199 leva e.

A otnosno SPRINT .... lichno moeto mnenie e , che tazi firma i e prez kura za pazara v BG ... pone s takova vpechetlenie sam ostanal.S dve dumi SPRINT slabo gi interesuva tuka dali shte prodavat ili nqma da prodavat velosipedi.Zashoto golemite pari idvat ot iznosa.

Kogato az tarseh da si kupuvam velosiped bqh ostanal mnogo razocharovan.Otidoh na Kuklensko shose i tam pitah za modeli ... te pochti nishto nqmaha ot po skapite ... a ako imaha neshto bqha edinichni broiki koito bili mostri i toi otkazvashe da ni prodade.A za gartancioniq serviz da ne govorq.

Link to comment
Share on other sites

Emi kato iskash montaj po tvoe jelanie ... otivash v magazina na bul. Ruski .... haresvash si nqkva ramka na RAM ... i si slagash kvito ti iskash komponenti.Spored men edna dobra ramka na dobra cena e HT2 199 leva e.

A otnosno SPRINT .... lichno moeto mnenie e , che tazi firma i e prez kura za pazara v BG ... pone s takova vpechetlenie sam ostanal.S dve dumi SPRINT slabo gi interesuva tuka dali shte prodavat ili nqma da prodavat velosipedi.Zashoto golemite pari idvat ot iznosa.

Kogato az tarseh da si kupuvam velosiped bqh ostanal mnogo razocharovan.Otidoh na Kuklensko shose i tam pitah za modeli ... te pochti nishto nqmaha ot po skapite ... a ako imaha neshto bqha edinichni broiki koito bili mostri i toi otkazvashe da ni prodade.A za gartancioniq serviz da ne govorq.

 

 

Напълно заставам зад твоето мнение, че на Макском им е през **** за бг пазара, тъй като големите пари идват от износа и че повечето експонати са мостри. А тая рамка HT2 погледнах в нета никак не е лоша. /

 

/Офф: Има ли начин тая рамка да я "донакачора" (има ли такава дума :confused ) за още + 200-250 лв. за се получи един що-годе свястен велосипед или говоря неща от сферата на научната фантастика :bgrin: ?

Link to comment
Share on other sites

Ти, че що годе можеш да я накачориш, можеш .. ама с кво това е въпроса, цените на качестените компоненти са много жестоки .. не съм много в течение на нещата, но мисля че в Пловдив няма магазин, в който да си направиш т.нар custom bike с отстъпка на компонентите все едно вземаш цяло колело. Единственото място където можеш да провериш е наистина бул. Руски "Тандем". За София съм чувал, че има такива bike центрове ... ама не съм много запознат. Отново те съветвам да погленеш Drag, аз лично ги предпочитам пред RAM (заради SRAM :P) ... както и да е. Така като те гледам си готов да даваш до към ... 400-500 лв. RAM за тези пари .. само test drive може да му направиш, докато DRAG имат поне 2-3 модела. Аз лично ... много се чудя за един втори велосипед .. да речем Ontario Team Edition или ZX5 и двата велосипеда са в средния клас за XC и мисля, че ще те изкарат доста време.

Успех

Link to comment
Share on other sites

Ти, че що годе можеш да я накачориш, можеш .. ама с кво това е въпроса, цените на качестените компоненти са много жестоки .. не съм много в течение на нещата, но мисля че в Пловдив няма магазин, в който да си направиш т.нар custom bike с отстъпка на компонентите все едно вземаш цяло колело. Единственото място където можеш да провериш е наистина бул. Руски "Тандем". За София съм чувал, че има такива bike центрове ... ама не съм много запознат. Отново те съветвам да погленеш Drag, аз лично ги предпочитам пред RAM (заради SRAM :P) ... както и да е. Така като те гледам си готов да даваш до към ... 400-500 лв. RAM за тези пари .. само test drive може да му направиш, докато DRAG имат поне 2-3 модела. Аз лично ... много се чудя за един втори велосипед .. да речем Ontario Team Edition или ZX5 и двата велосипеда са в средния клас за XC и мисля, че ще те изкарат доста време.

Успех

 

Имат ли сайта драгомира в нета и някакви магазини в Пловдив да кажеш ако е възможно. Drag Ontario мисля че може да се намери за към 400 лв. Добър избор ли е?

Link to comment
Share on other sites

nqkoi ,znae li kade v Plovdiv se prodavat DRAGOMIR ????? 4e samo Leader i Sprint znam

(izvinqvam se za latineca no ne6to ne mi puska kirilicata sq :( )

4e tuka s o6te dvama trima , iskame da si vzemem Bike-4eta i da skitame prez Weekendite, no se 4udim kakvi , daite mnenie ako ima kompetentrni :) Blagodatq predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

Na kraq na bolevard Ruski ... predi krastrovisgeto s 6-ti septemvri v dqsno. Tam ima Dragomir. Radvam se che ima tolkova hora koito se zaribqvat po planinskoto koloezdene :) .. aide davaite da organizirame po golemi grupi :P

Аз съм напълно съгласен , навит съм да се събираме и да караме тука по Родопите , Бачково и нагоре, супер ще е колкото повече хора се съберем толкова по голям ще е купона от карането , поне така мисля аз :)

Link to comment
Share on other sites

Ami po princip nie chesto se organizirvame i hodim da karame. Predlagam ti da sledish voruma v mtb-bg.com . Cak ---> ttp://www.mtb-bg.com/forum/ temite za karaniqta sa v sekciq MEROPRIQTIA . Shte sledish i shte vidish koga shete se sabirat . Aide .... i se nadqvam skoro da se vidim . Uspeh v pokupkata na velosiped . :)

Link to comment
Share on other sites

Ami po princip nie chesto se organizirvame i hodim da karame. Predlagam ti da sledish voruma v mtb-bg.com . Cak ---> ttp://www.mtb-bg.com/forum/ temite za karaniqta sa v sekciq MEROPRIQTIA . Shte sledish i shte vidish koga shete se sabirat . Aide .... i se nadqvam skoro da se vidim . Uspeh v pokupkata na velosiped . :)

Blagodarq ti , i az skoro se nadqvam da se zasejem i da kapvame ot karane :) za velosiped 6te vidq , 4e izob6to ne gi razbiram , Sprint, Leader, Drag izob6to matni sa mi , a prodava4ite se znae 4e samo xvalqt stokata :)

Link to comment
Share on other sites

@PiTT BuLL

значи в този форум, който ти даде Red_Bull_Man има много информация за велосипеди .. просто е необходимо малко да се поразровиш. Има информация за велосипеди в зависимост от ценовият им клас, стила на каране .. и т.н. Синтезирано .. от БГ марките се препоръчват Драг, РАМ и Спринт .. за Лидер и Крос .. няма много място. Ако искаш някакви препоръки .. кажи горе долу с колко пари разполагаш, какъв стил смяташ да караш ... и чак тогава може да коментираме някои колела.

Успех !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...