Jump to content
BulForum.com

Проблем с коефициента


Bundy

Recommended Posts

Първо, въпреки че винаги след като съм свалил нещо оставям да се ъплоудва, така наречения "коефициент" странно как изведнъж стана под допустимото!? Второ - след като свалих серия от един сериал я оставих да се ъплоудва една седмица като съм качил над гигабайт.Проблема е - "коефициента" НЕ мърда.Та даже и още намалява!Слагам нагледни снимки:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125797

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125797&photo=2

Моля господата модератори да ми обяснят проблема.А ако той не е в моя телевизор да го оправят някак.

Благодаря Ви предварително!

 

Така добре ли е??? Сега те моля господин модератор, ако нямаш нищо против, да ми отговориш.

Link to comment
Share on other sites

Първо, въпреки че винаги след като съм свалил нещо оставям да се ъплоудва, така наречения "коефициент" странно как изведнъж стана под допустимото!? Второ - след като свалих серия от един сериал я оставих да се ъплоудва една седмица като съм качил над гигабайт.Проблема е - "коефициента" НЕ мърда.Та даже и още намалява!Слагам нагледни снимки:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125797

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125797&photo=2

Моля господата модератори да ми обяснят проблема.А ако той не е в моя телевизор да го оправят някак.

Благодаря Ви предварително!

 

Така добре ли е??? Сега те моля господин модератор, ако нямаш нищо против, да ми отговориш.

ахахаха аве пич ти си свалил повече от колкото си качил затва коефициента ти намалява много е просто :lol:

Link to comment
Share on other sites

Така добре ли е??? Сега те моля господин модератор, ако нямаш нищо против, да ми отговориш.

 

Дам, бива, а сега да взема и да ти отговоря господин Потребител, за да не се чувстваш пренебрегнат.

Та причината е проста:

Uploaded, което на български значи - Качено, това е каченото или шеърнатото от теб, след като си свалил нещо е - 512, 48 мегабайта, а Downloaded - демек сваленото от теб в харда на твоята машинка е 8, 99 ГИГАбайта.

Може да ти обясня и разликите между мега и гига байтовете, ако искаш разбира се.

 

Та от тук стигаме и до ниският ти рейтинг - ти просто си ъплоуднал (сийднал) толкова НЕЗНАЧИТЕЛНО малко, че просто няма начин да искаш рейтинга ти да бъде по-различен господин Потребителю.

Мога и да предположа защо не ти се отчита правилно - виж с кой Комет си примерно, малко старичък е според мен.

 

Успехи със сийда и остани със здраве!!!

 

 

EDIT:

Да не говорим пък, че подобна тема имаше и тъй като е забранено пускането на нова тема, при положение, че има такава ето тук (доста подробно засягаща твоя проблем). Ще изчакам да си допишеш и затварям и тази.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че прекалено много ме подценявате г-н модератор!!! А и не мисля че е нужно да ме учите нито на български , нито на английски, нито да ми изнасяте лекции по информационни технологии и математика!!! Ако не сте забелязал на втората картинка съм качил повече от ГИГАБАЙТ!!! На всичкото отгоре съм остафил фаила да се качва повече от седмица, но "коефициента" НЕ СЕ ПРОМЕНЯ!!! Пробвал съм не само с бит комет а и с опера и флаш гет.Това което ви показвам е само за пример и не единственото кото съм качвал по седмица!Така че не е от "старата версия"! Дано най после да сте ме разбрал и да ми отговорите професионално!!! Така като се очаква от човек на вашия пост!!!

Отново благодаря!

PS: И мисля че не е коректно да променяте това което сте написал веднъж!

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че прекалено много ме подценявате г-н модератор!!! А и не мисля че е нужно да ме учите нито на български , нито на английски, нито да ми изнасяте лекции по информационни технологии и математика!!! Ако не сте забелязал на втората картинка съм качил повече от ГИГАБАЙТ!!! На всичкото отгоре съм остафил фаила да се качва повече от седмица, но "коефициента" НЕ СЕ ПРОМЕНЯ!!! Пробвал съм не само с бит комет а и с опера и флаш гет.Това което ви показвам е само за пример и не единственото кото съм качвал по седмица!Така че не е от "старата версия"! Дано най после да сте ме разбрал и да ми отговорите професионално!!! Така като се очаква от човек на вашия пост!!!

Отново благодаря!

Тъй като явно за Вас моят отговор е незадоволителен, а и не сте сметнали да погледнете и прочетете темата, засягаща именно този проблем и съответно мненията на много, много по-компетентни хора от мен, аз отново ще Ви насоча към тази тема, за да не се занимавате с моята некадърност и некомпетентност. ТЕМА: Проблем с рейтинг-а...

 

А да и още нещо драги ми господин Потребителю, изобщо не съм Ви подценил, нито пък смятам да правя това, пък и аз съм доста некадърно-некомпетентен дори и за това. Но мога да Ви кажа с чиста съвест, че при пускане на още една тема при положение, че вече съществува такава - ще бъдете наказан, което знам, че изобщо не Ви притеснява, но аз с моята некомпетентност и некадърност съм назубрил само едни фрази и думи и само и тях си ги повтарям, та за това. Простете.

 

Успехи с Вашите дела и останете със здраве.

 

 

Темата се затваря в нарушение на точка 6 от Правилата на Форума. Тя е вече веднъш нарушена от въпросния господин Потребител.

 

 

EDIT:

Моля админите след като получат ЛС от потребителя пуснал темата да се запознаят със съдържанието на тази тема и на втората подобна, пусната от същия потребител. До тогава нека темата да не се трие и мести. Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Bundy, със сигурност ТAZ е забелязал, че си качил "повече от гигабайт". Ти обаче забеляза ли, че си го качил този гигабайт в друг тракер? Виж пак на втората картинка какво стои срещу "Тракер". Тракера е на arenabg.com, а не на wrzru.com.

И престанете да подскачате като попарени всеки път, като ви се направи забележка, че сте нарушили правилата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...