Jump to content
BulForum.com

Коя марка преобладава във форума?


INCINERATOR

Коя марка преобладава във форума?  

119 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Няма как да знаем коя марка преобладава, така че преименувай въпросника на - какво карате...

Иначе аз карам Рено Клио..

Едит1:Маса неща липсват..

Едит2:И ти си видял... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Престъпление ли е да харесвам колите? Считам, че са съвсем нормални и достъпни. :D

 

От вчера харесвам колите повече от жените. Защо ли? Тайна майна :)

Link to comment
Share on other sites

Хъхъхъ

Нулвоут

Корейка

Link to comment
Share on other sites

Че ква кола може карат наще състезателчета ?

Фолцваген внос от Германия на 160 000км 1992-1996г с тропащ амортисйор и ляти джанти и някъв "зверски тунинг" както обичат да се изразяват, задължително Мп3 плеър със записана чалга от компютъра .

Самият интерфейс на шофыора е следния: Завиден селски манталитет, с който хвърчи из махалата със 105 км/ч не че не му се иска повече де, но МПС-то не му позволява надценявайки многократно свойте скромни възможности и тези на колата си и най-вече отнемане на предимството на пешеходците.

Де да видим кога ще ми падне в ръчичките някое такова шомахерче и ще си го отнесе за всичките

Link to comment
Share on other sites

Че ква кола може карат наще състезателчета ?

Фолцваген внос от Германия на 160 000км 1992-1996г с тропащ амортисйор и ляти джанти и някъв "зверски тунинг" както обичат да се изразяват, задължително Мп3 плеър със записана чалга от компютъра .

Самият интерфейс на шофыора е следния: Завиден селски манталитет, с който хвърчи из махалата със 105 км/ч не че не му се иска повече де, но МПС-то не му позволява надценявайки многократно свойте скромни възможности и тези на колата си и най-вече отнемане на предимството на пешеходците.

Де да видим кога ще ми падне в ръчичките някое такова шомахерче и ще си го отнесе за всичките

Стига бе Ангеле в нашата махала няма такива "рацери" :)

Аз от време на време се побърквам и карам с 70-80 в махалата,ама това е само късно вечер като няма никой.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...