Jump to content
BulForum.com

Lancia


Grosmaster

Recommended Posts

Виждам че модераторите са пропуснали тази марка в списъка с автомобилите.

Нека хората с автомобили от тази марка да споделят мнение в тази тема.

 

Лично аз съм карам Thema 2.0 16V - 1992г.

Мога да кажа само положителти неща за колата, която е имам от 5г.

Link to comment
Share on other sites

карах Lancia DEDRA 1.6 и никога повече няма да се кача на някакъв италиански боклук!!!

 

какавото можеше да се разбали на тази кола - се развали.

да не говорим че нещо като се прецака и след себе си води още 15 бели/МИНИМУМ/!!!

Link to comment
Share on other sites

Карам Lancia Delta II 1995 г 1,6 ie :love

Доволен съм от количката. В интерес на истината малко твърдо вози, но все пак си е спортен автомобил (е не моя де 1,6). Проблеми като при всички италианци с наклонен капак на клапаните - сълзи масло и прави двигателя лом. Ама на следващата смяна на масло ще го залепя яко.

Ако някой знае да се продава подобна на части някъде в Пловдив и околноста нека ме светне на личната, че искам да си купя някои работи.

Link to comment
Share on other sites

Карам Lancia Delta II 1995 г 1,6 ie :love

Доволен съм от количката. В интерес на истината малко твърдо вози, но все пак си е спортен автомобил (е не моя де 1,6). Проблеми като при всички италианци с наклонен капак на клапаните - сълзи масло и прави двигателя лом. Ама на следващата смяна на масло ще го залепя яко.

Ако някой знае да се продава подобна на части някъде в Пловдив и околноста нека ме светне на личната, че искам да си купя някои работи.

 

За части може да провериш, по пътя за Коматево в ляво на долу, има голяма табела за авточасти.

Там могат да ти доставят каквото искаш, дори и ако го нямат в наличност.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, но там не искат да ми продадат лайсна за задна врата без вратата. А на мен тя не ми трябва (вратата).Иначе съм на мнение че са добри търговци и не са скъпари.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...