Jump to content
BulForum.com

помощ


AC_Milan

Recommended Posts

зна4и имам един приятел който е дебел :D оба4е много му се иска да отслабне и виждам оба4е много е тъп и той бяга бяга и после в тях се прибира и нагъва кат свиня квато е.. :Д та искам ако може да ми кажете да му помогна 4е понеже е зубар и ми подсказва да му помогна да отслабне :Д да ми кажете няква диета дето бързо да свали около 12-13 килограма до 3 месеца :blink: ще ви бъдя много благодарен мисля 4е тука е темата където да я пусна

Link to comment
Share on other sites

Братче работата е в това -

Много яко фитнес- 4 пъти седми4но за начало

L-carnitine

Никво ядене(на мазни храни) само храни с много протеини (пилета - по цял отбор на ден).

общо взето тва е кат за на4ало

УСпех :devil

Link to comment
Share on other sites

хаха 4 пъти седми4но фитнес.. той е на даскало до 2 4аса после е на уроци свинята и като се прибере в 5 зубри кат насран и не му остаа мн време.. говора за кфи храни да яде и колко километра да бяга на ден и някфи упражнения

Link to comment
Share on other sites

да не яде хляб и всякакви хлебни изделия както и сладко. може да започне и разделно хранене, ако му се занимава разбира се ;)

Link to comment
Share on other sites

една седмица само на марули,зеле и други треволяци,може ябълки,круши...салатата без сол задължително,малко оцет и олио може,че да не земе да припадне.ако издържи 2 дена без друго ядене,ще издържи и цяла седмица.определено ще свали поне 4-5кила,ама трябва следващата седмица да не се натъпче пак,ми да си яде по малко,без хляб и пържено задължително

Link to comment
Share on other sites

Никво ядене

 

 

една седмица само на марули,зеле и други треволяци,може ябълки,круши...салатата без сол задължително,малко оцет и олио може,че да не земе да припадне.ако издържи 2 дена без друго ядене,ще издържи и цяла седмица.

Взел си дядото магаре и таман го научил да не яде и то умряло....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...