Jump to content
BulForum.com

Предложение


IcomeforYOU

Recommended Posts

здр.рових се в търсачката но не намерих такова нещо и реших да пиша.Какво мислите ако в http://bt.wrzru.com/ се сложи и 1 меню "Заявки" както беше в замундата.Там всеки ще важе да пише какво иска да бъде качено и ако някои ъплоудер го има може да го качи.кажете си мнението

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че това е добра идея, макар че може би ще е по-лесно да се направи нова тема във форума за заявки. Всъщност си има такива теми, но те не са точно за bt.wrzru.com.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

(малко встрани от темата, но все пак достатъчно близо)

Търсих си един филм - "in & out", у нас го превеждат като "Няма скрито покрито". Изтеглих си го от магарето за домашната ми колекция. Мисля си - така и така го имам, ще е добре да го кача и на нашия тракер. Но няма смисъл да правя торент, понеже няма да имам възможност да държа филма на рс-то. Та, дали някой няма да изяви желание да направи това. Възможно ли е въобще? И което е по-проблемното - дори да има ентусиаст, как ще му пратя целия филм?!

Link to comment
Share on other sites

$abrina най-лесно ще е, ако някой го иска този филм, който си е доста добър - да ти пише на теб и по някакъв начин да се срещнете и да му/й го дадеш. За друго не се сещам.

Решения има много наистина - но щом като искаш да си го махаш от компа, драсни го на едно CD и без това ще ти е за личната колекция, ако се появи request за този филм, ще го мислим.

Благодаря ти все пак за загрижеността.

 

Остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Вярно, филмът наистина заслужава да присъства в тракера и ще размисля да го оставя. Дано се справя с създаването на торент, че ми се вижда трудно :)

Link to comment
Share on other sites

Вярно, филмът наистина заслужава да присъства в тракера и ще размисля да го оставя. Дано се справя с създаването на торент, че ми се вижда трудно :)

Не е никак трудно, само прочети начинът, по който трябва да го направиш - описано е много добре и подробно и всичко ще е наред.

Благодаря още веднъж.

Успехи и остани със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Ok, блгодаря.

Нека някой да посочи линк към следната мн. добра тема, че аз не я откривам (да не е преместена или слята с някоя друга): в нея имаше скрийн шотове на отделните стъпки, през които минава създаването на 1 торент, много подробно и много хубаво (тема, отделна от тази за правилата). Не помня как се казваше, нито кой я е пускал и не знам какво да пиша в търсачката. Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

Ok, блгодаря.

Нека някой да посочи линк към следната мн. добра тема, че аз не я откривам (да не е преместена или слята с някоя друга): в нея имаше скрийн шотове на отделните стъпки, през които минава създаването на 1 торент, много подробно и много хубаво (тема, отделна от тази за правилата). Не помня как се казваше, нито кой я е пускал и не знам какво да пиша в търсачката. Благодаря!

http://forum.wrzru.com/index.php?showtopic=51623

Link to comment
Share on other sites

Да, това имах предвид. Не съм я намерила понеже е слята с праилата (преди беше самостоятелна). Благодаря, po taka!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...