Jump to content
BulForum.com

Поредната гавра на малоумното БФС


Sondata

Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Dobre we az hodq ve4e na 8-9 poredni drebita i edna draskotina nqmam ti otide na edin ma4 i ta otrepaha. Kak stava taq rayta :confused . Moje bi trqbva da potyrsi6 vinata nqkade v teb. Koito ne iska da se bie ne hodi v agitkite i predi i sled ma4a ne si razvqva 6ala na lybimiq otbor. Az ne vijdam kak nqkoi ot koqto i agitka da e 6a hvane obiknoven 4ovek i 6a go prebie.

 

ем явно тичаш към стадиона .... и са криеш между блоковете !!!

 

:lol: :lol: :lol: :laughing: :laughing: :P

Link to comment
Share on other sites

Pak se po4na s prostotiite s koe moje :confused :sick

 

E to ti si bufer normalno e da si ponabit

 

ем които се крие не го бият, ама които си върви с фанелката на любимият отбор и не му пука че може да го набият заради това... е нормално някои път да го понабиват,ама тва няма значение....

Link to comment
Share on other sites

Dobre we az hodq ve4e na 8-9 poredni drebita i edna draskotina nqmam ti otide na edin ma4 i ta otrepaha. Kak stava taq rayta :confused . Moje bi trqbva da potyrsi6 vinata nqkade v teb. Koito ne iska da se bie ne hodi v agitkite i predi i sled ma4a ne si razvqva 6ala na lybimiq otbor. Az ne vijdam kak nqkoi ot koqto i agitka da e 6a hvane obiknoven 4ovek i 6a go prebie.

otkade da te znam ti kvo prai6 na ma4a. vij po televiziqta kvo stava na stadiona i kolko hora deto ne sa vavle4eni v poboq postradvat zaradi nqkoi ili zaradi tva 4e razmahva 6al4eto na lubimiqsi otbor primerno

Link to comment
Share on other sites

А бе шалове малове... Човека е пострадал без да е фен на нито един от отборите, та камоли да вее шалове. Т'ва е тъпото. На т'ва му се вика да попаднеш в неподходящия момент на неподходящото място.

 

 

btw, мача си е изместен за събота и си мисля че темата е вече за ЛОК.

Link to comment
Share on other sites

На т'ва му се вика да попаднеш в неподходящия момент на неподходящото място.

никой нее е застрахован все пак ;)

така му се е случило на човека

Link to comment
Share on other sites

To4no tva iskam da kaja 4e ako ne iska6 da se bie6 predi i sled ma4a nqma da si vee6 6ala we

az ne iskah da se biq i nokoga ne sam iskal ama nikoi nqma pravo da mi zabranqva ako iskam i bilbord 6te naprava

 

nie v taq tema mai go obarnahme na tema Huliganstvo? :)

Link to comment
Share on other sites

az ne iskah da se biq i nokoga ne sam iskal ama nikoi nqma pravo da mi zabranqva ako iskam i bilbord 6te naprava

 

nie v taq tema mai go obarnahme na tema Huliganstvo? :)

 

ем ти започна тая тема с тва че та били утрепали от бои :lol:

Link to comment
Share on other sites

За най-велики се имат чорбарите, а за най-стари се имат Черно море, все отбори извън Пловдив ;) Т'ва не пречи дербито да ни е най-зрелищният мача в първенството.

btw, най-старият отбор поне в Пловдив е Левски(Пд), създаден през 1911 г. Това е днешен Спартак(Пд), така че Черно море издишат, ама т'ва е дуга тема...

виж за най-велики може да се смятат всички, но за най-стари да имат да взимат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...