Jump to content
BulForum.com

Поредната гавра на малоумното БФС


Sondata

Recommended Posts

За да не се флууди и в двете теми, предлагам да се пише в нова такава. Не знам. На мен вече ми писна! То не бяха петъци, то не бяха сряди :angry: Мисля че трябва да се предприеме нещо вече. Декларации ли ще е, тапети ли ше са разъват, ама трябва т'ва малоумно ръководство да вземе вече да си опича акъла :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Представяте ли си,че феновете на Ботев и Локо се обединяват за това нещо....На мен ми харесва :)

 

Както и да е. Наистина това е голяма глупост,която трябва да престане.... Трябва да се направи така,че този мач трябва да се играе Събота или Неделя...... Левски - ЦСКА вече не е дербито на БГ. Не е интересно на никой.... само на хулиганите,които ходят да се бият..... Е има и някои фенове,но предимно там ходят да се бият.... Така и така мачовете им се продават,мафия......

 

Поне в нашето пловдивско дерби има игра,фенове....е може и малко бой,но е неизбежно. Аз казвам поне за това нещо да се обединим!!!

 

 

НЕ НА ЛЕВСКИ-ЦСКА!!! ДА НА ЛОКО-БОТЕВ!!!

Link to comment
Share on other sites

За да не се флууди и в двете теми, предлагам да се пише в нова такава. Не знам. На мен вече ми писна! То не бяха петъци, то не бяха сряди :angry: Мисля че трябва да се предприеме нещо вече. Декларации ли ще е, тапети ли ше са разъват, ама трябва т'ва малоумно ръководство да вземе вече да си опича акъла :excl:

Като започваш нова тема, поне пиши за какво става въпрос! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Дам като не можете да биете Левски/ЦСКА естествено че си купуват мачовете.Как иначе...

много добро мнение :blink: :wacko:

Тъпи шопи... :angry1

искат да засенчат нашето дерби с тяхното изкуствено.

:angry1

Link to comment
Share on other sites

Като започваш нова тема, поне пиши за какво става въпрос! :blink:

И аз не съм запознат. Може ли да кажете за какво става въпрос :confused

Link to comment
Share on other sites

Локомотив - Ботев в петия кръг на пролетното ще се играе в сряда, вместо в събота/неделя... Жалък опит да изкарат на показ т.нар. "дерби" на евро-"грандовете" ни, a.k.a. Театър на абсурда™.

Link to comment
Share on other sites

НАПОЛЕТАНИ СКОЧИХА СРЕЩУ БФС

 

 

 

Групировката зове: Осъзнайте се!

 

 

 

Ден, след появата на официалната програма за пролетния дял, разпространена от БФС, очаквано се появи и официалното недоволство на част от феновете на Локомотив Пд. Групировката "Наполетани" излезе в сайта си с отворено писмо до Българския футболен съюз, с което публично се разбунтува от избора на ден и час за вечното дерби на Пловдив. Както е известно то ще бъде на 21 март, сряда, като годподата от БФС са избрали за час 15:30 - време което е неподходящо както за работещите, така и за учениците.

Ето и пълния текст на обръщението на групировката:

 

 

ОСЪЗНАЙТЕ СЕ !

 

Господа от Българският футболен съюз, с поведението си и ръководенето на футбола в България, вие показвате каква е истинската ви същност - двуличност, лицемерие и популизъм. Всеки един от вас се бори с другия, кой по-напред да изпъчи гърди, облечени в костюм за хиляди левове и да заяви, пред платените спортни медии в България, как ще реши проблема с посещаемостта на стадионите и как се работи правилно и по „европейски”. Как реално правите това господа от БФС ? Като правите една от най-големите почивки във европейско футболно първенство и след това правите междинни кръгове ? В един от тези междинни кръгове съвсем „случайно” е и дербито, което от близо десетилетие е най-стойностния и значим футболен сблъсък в нашата мила татковина. Денят за този сблъсък е сряда, а часът 15:30. Време, в което всеки един нормален човек е на работа или на училище. Така ли работите господа за българския футбол ? Явно сте забравили, че основната причина тази игра да съществува сме НИЕ феновете. Не за да се изперат пари, не за да печелите милиони от букмейкърските къщи, не за вас. Ние обичаме тази игра, и ще се борим до последно и с всички възможни средства за нея, за това ви призоваваме да се осъзнаете, да преосмислите решенията си и методите, с които работите и да разберете истинския смисъл на футбола.

Link to comment
Share on other sites

Господа от Българският футболен съюз, с поведението си и ръководенето на футбола в България, вие показвате каква е истинската ви същност - двуличност, лицемерие и популизъм. Всеки един от вас се бори с другия, кой по-напред да изпъчи гърди, облечени в костюм за хиляди левове и да заяви, пред платените спортни медии в България, как ще реши проблема с посещаемостта на стадионите и как се работи правилно и по „европейски”. Как реално правите това господа от БФС ? Като правите една от най-големите почивки във европейско футболно първенство и след това правите междинни кръгове ? В един от тези междинни кръгове съвсем „случайно” е и дербито, което от близо десетилетие е най-стойностния и значим футболен сблъсък в нашата мила татковина. Денят за този сблъсък е сряда, а часът 15:30. Време, в което всеки един нормален човек е на работа или на училище. Така ли работите господа за българския футбол ? Явно сте забравили, че основната причина тази игра да съществува сме НИЕ феновете. Не за да се изперат пари, не за да печелите милиони от букмейкърските къщи, не за вас. Ние обичаме тази игра, и ще се борим до последно и с всички възможни средства за нея, за това ви призоваваме да се осъзнаете, да преосмислите решенията си и методите, с които работите и да разберете истинския смисъл на футбола.

 

Хора я се осъзнайте вие и помислете ... Каква изгода имат БФС Локо-Ботев да е във сряда.

К'во е т'ва емоционално писмо в което обвинявате БФС във всички възможни грехове. :confused

Мача е в Сряда - БФС е виновно ,ок. Ама БФС не си ги смуче тия работи от пръста ,програмата на БФС е съобразена със световния футболен календар (квалификации,евротурнири и т.н.) Просто се е паднало тоя кръг да е междинния. В Европа мрънкат ли отборите като трябва да играят в Сряда ,а?! Не, просто насрочват мача за вечерта за да могат всички да отидат на него. :excl: Но тук изниква следния казус :Ако имате поне една светеща лампа на стадиона за да може да се играе късно мача и да може всички да отидат на него, щеше да е насрочен за по-късно.:excl: Но явно и на двата стадиона няма такива екстри и за това ако искате мача да е късно ще трябва да играете на свещи :lol: ... Да не говорим ,че заради мелетата ,които си заформяте и да имате светещи лампи не трябва да разрешават мача да се играе по тъмно...

Единственото нещо за което подкрепям групировката в критиките им към БФС е изключително дългата пауза за първенството поради която се налагат всичките тези междинни кръгове от които идва цялата тая простотия!

Но вместо да пускате теми във форуми и фен-групировки да подават писма до БФС, трябва отборите ви официално да подадат контестация към БФС за преместване на мача в Събота или за отлагането му. Не фен-формирования и Сульо и Пульо ,а точно ауторизираните за това хора във вашите клубове.

На Левски ,Литекс и ЦСКА за Евротурнирите са отлагалии, изтегляли и т.н. доста мачове ,така че смятам ,че ще уважат и вашето искане. Но явно само феновете го говорите това ,а вашите клубни ръководители не правят нищо по въпроса ... после БФС виновни ... ми но комент направо.

 

По-спокойно ги карайте нещата. ;) Има и още 14 отбора ,които ще играят по това време и на тях не им е кеф повярвайте ми .

 

Ама разбирам ... Колко по-лесно е да кажеш "БФС е виновно" и всичко се оправя :D или пък "Абе усеща се явно дългата ръка на Сираков тука" :wacko: :ghost :lol:

 

Надявам се все пак да се напълни стадиона и за пореден път да се докаже ,че пловдивското дерби е задминало софийското от поне 2-3 години. И да ви кажа "Който иска намира начини,който не иска - търси причини" ;)

Link to comment
Share on other sites

Има и още 14 отбора ,които ще играят по това време и на тях не им е кеф повярвайте ми .

на мачовете на тези останали 14 отбора ще отидат по-малко хора взети заедно от колкото на нашето дерби. А и тези останали 14 отбора няма да играят мача си на годината, а ще играят поредния си двубой от А група

Link to comment
Share on other sites

Мача е в Сряда - БФС е виновно ,ок. Ама БФС не си ги смуче тия работи от пръста ,програмата на БФС е съобразена със световния футболен календар (квалификации,евротурнири и т.н.) Просто се е паднало тоя кръг да е междинния. В Европа мрънкат ли отборите като трябва да играят в Сряда ,а?!

 

 

Да си виждал голямо европейско дерби в сряда :confused .

Link to comment
Share on other sites

Това не е особено добър пример, защото в нормалните страни стадионите са с осветление и не е проблем мачовете да се играят вечер, в извънработно време. За разлика от тук. Все пак говорим за 15:30 в работен ден, не е толкова важно денят.

Link to comment
Share on other sites

Мача е в Сряда - БФС е виновно ,ок. Ама БФС не си ги смуче тия работи от пръста ,програмата на БФС е съобразена със световния футболен календар (квалификации,евротурнири и т.н.) Просто се е паднало тоя кръг да е междинния.

 

Ами от къде си ги смуче тогава??? От други части на тялото ли си ги смучи??? Аз едно не мога да разбера. 3 месеца определиха почивка, при т'ва за зимната пауза и накрая нагъчкаха кръговете. Ами ако имше представител в ЕКТ през пролетта? К'во правим тогава??? И що пък точно нашето дерби да е в междинка? Не може ли псевдо-дербито да е тогава? Всичко се наглася от бфс. Тия дати не се теглят с жребий! Аз вече се убедих, че новото ръковдство е 100 пъти по-слабо и от т'ва на Славков. Взимат се още по-абсурдни, пристрастни и двулични решения. Аз само мога да гарантирам, че ако псевдо-дербито беше в междинен кръг, Марица - Спартак щеше да го бие по посещаемост....

 

 

Дриймър, ами като си имат нормални стадиони в Шопландия, да си играят в те в сряда бе човек! На осветленийце! Ама тамошната милиция им забрани мачове след 17 часа, нали? Ние имаме ненормални стадиони, ама искаме нормални кръгове. Тоя перукясалия направи сума гафове вече и то за отрицателно време. Батето ряпи да яде пред Перуката...

 

 

И Trivium е прав в случая. Аз Лацио - Рома, Ювентус - Милан, Милан - Интер, Ман Юн - Л'пул, Арсенал - Челси или другите комбинации между тия англ отбори, Реал - Барса, Байерн - Шалке и т.н. не съм ги видял да играят шампионатен мач в междинен кръг. Въпреки че стадионите в Англия, Испания, Италия и Германия имат осветление да огреят цял Пловдив даже...

Link to comment
Share on other sites

Ами от къде си ги смуче тогава??? От други части на тялото ли си ги смучи??? Аз едно не мога да разбера. 3 месеца определиха почивка, при т'ва за зимната пауза и накрая нагъчкаха кръговете. Ами ако имше представител в ЕКТ през пролетта? К'во правим тогава??? И що пък точно нашето дерби да е в междинка? Не може ли псевдо-дербито да е тогава? Всичко се наглася от бфс. Тия дати не се теглят с жребий! Аз вече се убедих, че новото ръковдство е 100 пъти по-слабо и от т'ва на Славков. Взимат се още по-абсурдни, пристрастни и двулични решения. Аз само мога да гарантирам, че ако псевдо-дербито беше в междинен кръг, Марица - Спартак щеше да го бие по посещаемост....

Имате си фен-клубове натискайте си отборните представители те да натискат БФС ,защото те не правят нищо и после пак други ще са ви виновни.

Гарантирам ,че от БФС просто няма да обърнат внимание на нито едно фенско писмо , било то и на най-големия фенклуб на даден отбор. За това казах действайте си чрез необходимите представители. Ама на тях явно не им пука ... после си търсете вината където искате.

Да си виждал голямо европейско дерби в сряда :confused .

... Ти наистина ли вярвяш ,че в България има такива дербита...

 

Иначе и аз не се сещам голямо дерби да се играе в Сряда ... бе, като се замисля не се сещам повече от 2 кръга в Европейските първенства да се играят в междинни кръгове, а нашето родно има само 30(с 8 по-малко от големите първенства) и на сезон се играят сигурно по 5 междинни кръга ... Трябва да се направи нещо по въпроса с прекалено дългата почивка...

Но не е луд този който яде баницата , а този който му я дава... За това като сте не доволни първо нека собствените ви ръководители да го разберат , а не да прескачате нива и да хабите енергия за неща на които направени по този начин никой няма да им обърне внимание.

Link to comment
Share on other sites

Нищо няма да стане,защото трябва да променят цялата програма на пролетния полусезон само заради 1 мач.Едва ли ще си направят този труд от БФС :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...