Jump to content
BulForum.com

GABBER,HARDCORE,SPEEDCORE


hardcore_united

Recommended Posts

та мисълта ми е-дали някой в Пловдив се кефи на тея стилове музика.електронната музика като цяло не мие любимия стил

но парчетата на ROB GEE,NEOPHYTE,3 STEPS AHEAD,ROTTERDAM TERROR CORPSE,GABBA FRONT BERLIN,ANGERFIST,CORE MANIAX

ме подлудяват :devil

адски много искам да ида на габа парти,но в Пловдив едва ли някога ще има.имало е преди,но скоро не...

Link to comment
Share on other sites

Има има... фенове има. Бяхме дискутирали малко по тоя въпрос в другата, ама бяхме малцинство тия дето слушахме и не стана много много. :) Иначе аз бях качил преди малко музика, отделни албуми и няколко сета, та може да споделим нещо с някой. :)

Жалко, че тука няма партита, на които да пускат такава музика, а пускат по-често или psy или dark...

Link to comment
Share on other sites

аве нали знаеш-София не е България :angry: аз имам една позната дет разправяше че скоро щяло даима некво такова парти в Плд ама май само слухове останаха...

имаше преди около полвин година или повече последно в оная дупка Рикики ама не отидох щот мноо късно видях "обявата" :( кой знае колко народ са се събрали там :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз лично наблягам на дигитален хардкорец, нойз и индъстриъл в последно време. ATR, KMFDM, EC8OR, Alec Empire. Nic Endo...вписвам ли се в темата или да изчезвам :D

Link to comment
Share on other sites

Абре ако е направено интелигентно ... мога и да се съглася... ама някакви елементарни мелачки не ми се слушат :)

 

Tim Exile прави доста интересен IDM / Noise ;)

Link to comment
Share on other sites

Рядко съм попаднал на качествени изпълнения за жалост. Както каза afx повечето са елементарни мелачки. Има един пич, на който му имам само две изпълнения и много ме кефи - Noize Suppressor. Ако някой има нещо негово в повече нека цъкне насам. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

fenove ima i v pld ama naistina lo6oto e 4e tuka nqma takiva partyta ina4e prosto obojavam hardcore, speedcore i tn. a klip4eto na Day-Mar koeto WriteR4e go postna prosto e brutalno :punk :punk :punk

EDIT: za fenovete na hardcore, speedcore i tn. prepora4vam DI.FM

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

От скоро се зарибих по хардкор и габер, но определено много съм изпуснал, че до сега не съм ги слушал тези стилове. искам парти в пловдив, а иначе къде прават партите най-често смисал клубове ала бала ?

Link to comment
Share on other sites

От скоро се зарибих по хардкор и габер, но определено много съм изпуснал, че до сега не съм ги слушал тези стилове. искам парти в пловдив, а иначе къде прават партите най-често смисал клубове ала бала ?

 

Phobia,на центъра, всяка събота Psy, Goa, Dark парти.

Link to comment
Share on other sites

Phobia,на центъра, всяка събота Psy, Goa, Dark парти.

 

Може да се видим там :P

Link to comment
Share on other sites

e nie tam sme vse edni i suhti mucuni :D

 

Аз не съм бил от 2 седмици и днеска пак няма да ида мама му стара...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

След 4 дена е 15 годишнината на Thunderdome и се очаква да е адско парти. Ето

може да видите трейлъра. За жалост ще изпусна, но другата година или по следващата смятам да присъствам. :devil
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Извинявам се, че така се получава с постовете.

 

Ето това е последния Thunderdome, 15 годишнината, който има интерес да заповяда. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...