Jump to content
BulForum.com

За всички фенове на KoRn


$$$SoLo

Recommended Posts

Мдаааам аз съм изключително възмутен и огорчен от последните изцепки на групата, наречни албуми ... че и номера дето отбиха с тоя концерт 05' :wacko: wtf бе майна, даже Дейвис не са чуваше кво пее :wacko: Иначе уважение :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаааам аз съм изключително възмутен и огорчен от последните изцепки на групата, наречни албуми ... че и номера дето отбиха с тоя концерт 05' :wacko: wtf бе майна, даже Дейвис не са чуваше кво пее :wacko: Иначе уважение :)

 

ти бил ли си на концерта?

Link to comment
Share on other sites

Аз бях и с ръка на сърцето мога да кажа, че беше най-тъпия концерт на който съм бил, деа!

Значи или не си бил на много концерти или имаш странни изисквания.

 

Но е вярно, че имаше един недостатък на концерта- залата! Звука беше изчислен да се чува перфектно от трибуната, а хората "на първия ред" чуваха и усещаха основно баса, другото се губеше. Но от професионална гледна точна, групата се представи блестящо.

 

А сега слушам MTV Unplugged на парчето Freak On A Leash и съм възхитен!

Link to comment
Share on other sites

Мдаааам аз съм изключително възмутен и огорчен от последните изцепки на групата, наречни албуми ... че и номера дето отбиха с тоя концерт 05' :wacko: wtf бе майна, даже Дейвис не са чуваше кво пее :wacko: Иначе уважение :)

 

:wtf:

 

Извинявай много ама какво по точно не ти харесва в албума ''See You On The Other Side'' :confused

Не смятам че в този албум има лоши парчета особенно пак хита Coming Undone :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:wtf:

 

Извинявай много ама какво по точно не ти харесва в албума ''See You On The Other Side'' :confused

Не смятам че в този албум има лоши парчета особенно пак хита Coming Undone :rolleyes:

Брутално са изкомерсиализираха което не е болка за умиралка, ама в тоя случай е неприятно.Албума няма абсолютно нищо общо с Issiues, или Untouchables, или който да фанеш преди Take a Look in the Mirror :) .А за клиповете да не почвам, че ми става лошо :unsure: Абе метаморфозата която претърпяха след напускането на Хед ми бърка не знам къде :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Като фен мога да кажа че добрите албуми са до Untouchables включително.. след това не струват.

 

KoRn [1994]

Life is Peachy [1996]

Follow the Leader [1998]

Issues [1999]

Untouchables [2002]

 

това е положението :) за мен няма значение дали са се комерсиализирали или не.. просто смениха звученето а за мен то е по-важно от всичко останало включително текста.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, добре, малко се сбърках, щото точно тоя емотикон ще рече "пич, вземи прочети правилата", не схванах че просто си сложил rulez между две точки с друго значение :)

 

[Edit] Пръста на съдбата! Докато пишях тоя пост от 10 036 mp3-ки ми се пусна Freak On a Leash! :P [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен за звученето и аfx.Мен дори Untouchables не ме радва особено. Новите им работи.. twisted transistor не е лоша, но много комерс.. иначе старите рулз :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...