Jump to content
BulForum.com

ama verno sam mnoo prost


NIX

Recommended Posts

ave mai sam gi chel...i ne si spomnqm nqkade da pishe che nemoje da se samounijavash!?!?!

strano tva ne go prochetoh moje bi e bilo mejdu redovete ili smqtash che temata e nesastoqtelna i ne se otnasq za razdela linux?

Link to comment
Share on other sites

3. Разгледайте добре подсекциите на форума и темите, които са pinned. Когато създавате тема, гледайте да е на определеното за нея място. Също така наименованието на темата трябва ясно да указва на потребителите нейната цел и връзка. Преди да се пуснете тема убедете се, че такава или подобна до момента не е дискутирана и ако намерите - пишете в нея вместо да създавате нова. Неспазване на това правило води до затваряне на темата и се прави забележка на потребителя.

 

Chel si trunci si chel....az si mislih che si naprail nqkva zverska glupost puk ti si dal link za nnqkav zverski bezinteresen /za men/ sait.....kaval

Link to comment
Share on other sites

:punk :punk :punk

bingo!!! moqt mozak golqm kolkoto bobeno zarno razbra kakvo sa se opitali da mu kajat ZGAN i Dreamer!

nqma vraska zaglaveto na posta s tekstat ukazan v posta taka li?

a ima li mqsto tozi post v linux foruma samo moga da gadaq sigorno nqma!?!?

aha

ami spored men ima vrazka vseki red ama qvno vie imate logika ot badeshteto a az nqmam...moeto ALU otdavana e izpatkalo!

Ne iskam da komentiram red po red koi izraz do kakvo vodi i kakav umisal sam vlojil vav vseki red zashtoto riskuvam ot programist da stana literator!Ave momcheta vie imate darba ve hodete zaribqvaite naroda mojete zaek da nakarate da si misli che e jaba i che mqstoto mu e v blatoto!Kakto az v momenta si mislq che mqstoto mi ne e tuk!Nqma znachenie da ne se otklonqvame ot temata!

"Chel si trunci si chel....az si mislih che si naprail nqkva zverska glupost puk ti si dal link za nnqkav zverski bezinteresen /za men/ sait.....kaval "

oooo da govori mi taka skapi govori mi mrasotii o da :woot :woot :woot

i tva li go prochete v pravilata na foruma!

ta za bezizvestniq sait imash predvid http://www.osnews.com

ili http://kerneltrap.org/ pa moje bi i davata sa super bezizvestni bravo bravo momcheto e napred s materqla;)

Az bqh do tuk sajelqvam za vseki postnat red tuk molq da me izvinite za nahalstvoto da si pomislq che moqt smeshen intelekt ima mqsto v tozi forum qvno samo za kavali stavam;(

Ne moga da povqrvam che shte v IT bransha i nqmate elemtarno chustvo za tarpimost!Qvno se opitvate da si izbiete nqkakav kompleks poroden ot fakta che ste mnogo nadareni v centalniq procesor!!!

PS>Predvid fakta che tova mi e posledniqt post iskam da blagodarq na Godfather za razbiraneto;))Iskam da pozdravq horata koito sa napravili tozi sarvar prosto zaslujavat palni admiracii,pojelavam vi nqkoi den da pritejavate ne samo nai-golemiqt sarvar na balkanskiqt poluostrov/kakto e v momenta,uspeh otnosno badeshtata vi rabota po nego;)"tazi godina zavod za poluprovodnici,dogodina za celi"*/ a nai-golemiqt v evropa a zashto i ne v sveta;))

 

*specialno poqsnenie za ZGAN i Dreamer citata e na TodorJivkov,idqta mi che tazi godina edin solaris dogodina dva;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...