Jump to content
BulForum.com

FallOutBoy-някой слуша ли ги...


flip-lip

Recommended Posts

Drink down your gin and kerosene

Come spit on bridges with me :ghost

 

Аз ги слушам, макар и частично. Бях свалил всичките им албуми, но с повече слушане се оказа, че Under the Cork Tree е най-добрия и изтрих останалите. Но за сметка на това Under... е толкова добър, че направо нямам думи. Радвам се, че има групи, които могат да сложат Greenday в малкия си джоб просто чрез НЕ-писане на неща като Boulevard of Broken Dreams. Като съм пуснал да слушам пънк, искам енергия, живот, бързи темпота, малко или много стъргалки.

Link to comment
Share on other sites

Дам... Under The Cork Tree e може би най-добрият им албум,но и Infinity On High e як,

макарче не е чак толкова динамичен и песните в него са по-скоро тъжни....

Green Daу неможе да се сравнява със FallOutBоу щото двете групи може да свирят пънк,

но съвсем различни стилове пънк... Радвам се че има хора,който ги слушат :)

Link to comment
Share on other sites

Къв пънк бе?!Тея педали са си живо емо. :sick

Curunir кат искаш бързи темпота си пусни Anal Cunt.

И Грийн дей и тея могат да се сложат в задния джоб един на друг,или по-точно в дупката под задния джоб.... :woot

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хахаха, само Antiflag или Offspring ше си пусна, ако искам истински пънк. Ще ми кажеш ли какво да си пусна, ако искам да слушам истински метъл, или хардкор, или рак, или ска, или ой... недей дава такива "компетентни" мнения повече.

 

И много ли си специален, като си един от малкото дето ги слушат.

 

ПП. Само като гледам тия мечета си вадя извода, че става дума за некви путки.

Link to comment
Share on other sites

BTW Fall Out Boy са punk/emo-rock , а ако искаш истински пънк слушай antiflag или The Offspring...

:music :music :music

Ся ако ми обясниш и понятието истински пънк....То или е пънк или не е.

Звучи ми малко като фалшив и истински педал.То или се шибаш с мъже или не се шибаш с мъже,баси....

Link to comment
Share on other sites

WE'R GOIN DOWN DOWN IN A LULERURAH IN SUGAR WE'R GOIN DOWN SWIGIN I'LL DO ANOTHER BEER IN A BULLET A LONLY DARK COCK IS GOING AND PULLING :D :D :D

emo=shit

Link to comment
Share on other sites

Офф сичките сте некви критици и хейтари и сичките мразите емо-та,а пък вие сте некви фешани с руси опашки или некви индианци...

Тая тема беше създадена да се види кой ги слуша... ама аз нали съм "пеераст" и не ги разбирам тея неща :D :D :woot :woot :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...