Jump to content
BulForum.com

Lord of The Ring:TFOTR


VeNoM_2431

Recommended Posts

Аз поне не мрънкам за туй-онуй а първо разпитвам и ако нищо не открия вече пускам топик... и ако и тука нищо не правят, знам че няма смисъл да рекуестваме а просто да си сваляш с седмици някоя игра от ФТЛто :lol: :angry:

Link to comment
Share on other sites

А.. Някой да те е молил да го правиш ???

- НЕ!

Ако го нямаше тука щях да си го дръпна от някаде другаде... голям проблем <_<

Link to comment
Share on other sites

Pak Kolkoto do KILLERINCHO ve4e 6a po pusnakam Topica koito smqtam da naprava za da govidi i da ne puska negativni raboti v nego 6toto mi pisna. Vmesto da vidi kvi topici pravat se moite trqbva da kritikuva aa :angry:

Link to comment
Share on other sites

Pak Kolkoto do KILLERINCHO ve4e 6a po pusnakam Topica koito smqtam da naprava za da govidi i da ne puska negativni raboti v nego 6toto mi pisna. Vmesto da vidi kvi topici pravat se moite trqbva da kritikuva aa :angry:

Хаахахахаха кефиш мъ. :D

Link to comment
Share on other sites

Offfff dobre 1 igra nqma da ti tarsa ve4e 6tom taka iska6 NP with me :lol:  :D  :lol:

Бе човек ... кой те е молил пък играта да ми търсиш :lol: кът си нямаш друга работа , зариби се с нешто по-интересно ;)

Link to comment
Share on other sites

Offfff dobre 1 igra nqma da ti tarsa ve4e 6tom taka iska6 NP with me :lol:  :D  :lol:

Бе човек ... кой те е молил пък играта да ми търсиш :lol: кът си нямаш друга работа , зариби се с нешто по-интересно ;)

Mi zaribqvam se Tarsa igri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i Critical Point ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...