Jump to content
BulForum.com

Evergrey в България - Пловдив и София


liquid

Recommended Posts

evergrey.jpg

 

Шведите Evergrey ще изнесат първите си два концерта на българска земя през януари 2007 като част от първото си официалното си източноевропейско турне. Двата концерта ще се състоят на 15 и 17 януари съответно в Пловдив и София по покана на 4Live Promotions. Заедно с Evergrey, на концертите ще участва и норвежката банда Stonegard. Началният час и на двата концерта ще бъде 18:45, а вратите на залите ще се отворят още в 18:00. Концертът в София ще се проведе във вече добре познатото на българските фенове читалище “Средец”, а този в Пловдив – в зала “Гео Милев”, намираща се на ул. “Васил Априлов” 3, близо до Централната гара. Потвърдена е и българската банда, която ще вземе участие в събитието - The A.X.E. Project. Билети за концертите вече са в продажба чрез мрежата на Ticketstream. Цените и за двете дати са 18 лв на предварителна продажба и 25 лв в деня на шоуто.

 

Айде народе! Нека да сме повече от 25 човека там и да не се излагаме.

Link to comment
Share on other sites

Абе повече ще сме...ама не много повече...все си мисля че няма да има повече от 100 човека

което си е направо трагедия...

Дано греша...

За нашия град - толкова... :dry:

Link to comment
Share on other sites

Откакто пропадна концерта на Глен Хюз, заради малко билети, тоя град съм го признал за най-чалгарския в България. Жалко само, че са излагаме пред чужденците. И си мисля, че на 15ти пак ша са изложим много здраво. Дано не съм прав :punk

Link to comment
Share on other sites

Откакто пропадна концерта на Глен Хюз, заради малко билети, тоя град съм го признал за най-чалгарския в България. Жалко само, че са излагаме пред чужденците. И си мисля, че на 15ти пак ша са изложим много здраво. Дано не съм прав :punk

 

Чът бе, стига сте урочасвали концерта! Супер яко ще бъде и ще има много народ. Точка по въпроса. Песимистичните мнения - чиба от тука! :P

Link to comment
Share on other sites

Хаха :D

Ще ви изпапкам бе оптимистчета :bgrin:

А дано...

Link to comment
Share on other sites

Днес ходих да си взема билет, че снощи окончателно се разбра дали ще ходя или не, и искам да ви кажа, че бяха свършили и чакаха да им докарат нови. Това ми звучи обнадеждаващо и то доста... ще видим как ще е положението след 3 дни. :P

Link to comment
Share on other sites

Сори за дабъл поста, но просто имам нужда да си споделя впечатленията. :D Не знам кой от вас ходи и как му се стори, но аз се разбих. :woot

The A.X.E. Project не ме очароваха особено, даже никак... но пък за сметка на това Stonegard и Evergrey забиха яко. :lol: Суууууупер готино беше! Искам пак! :love

Link to comment
Share on other sites

Ами по моя преценка 300-400 човека... според Про-Рок 150-200... не знам колко сме били наистина. Саунда беше много на ниво, ама наистина много, всичко беше доста добре уредено, като изключим факта, че вратите отвориха с около час по-късно от обявеното. ;)

Да си призная, от момента, в който Евъргрей се появиха на сцената до I'm sorry ми е пълна мъгла, само помня как се изкефих като чух първите акорди на I'm sorry. След тая песен тотално ми се губи какво пяха... знам, че завършиха с A touch of Blessing и The Masterplan. :wacko:

Подробно ревю + няколко снимчици.

Enjoy! :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе ти си изпуснал повече от половината концерт значи

Да се беше постарал да се запознаеш повече с творчеството им :inqn

 

Едит: Абе 300-400...другия път...150 макс...ама викахме като за 1500 :)

Няма какво да повтарям за надсвирването - аз отидох за Evergrey само честно казано, и ми отидоха силите само за тях така да се каже :bgrin:

Размазах се...още не съм си възстановил гласа напълно, а врата как ме болии...ох :D

 

Ето нещо като сетлист на това което правиха по спомени:

 

1. Blinded

2. End of your days

3. As i lie here bleeding

4. Rulers of the mind

5. Obedience

6. Monday Morning Apocalypse

7. In remembrence

8. Still in the water

9. I'm sorry

10. Solitude within

11. When the walls go down

12. More than ever

13. Recreation day

14. A touch of blessing

15. The Masterplan

 

Редът не е точно такъв, но бях зает с други неща, а не да го помня :bgrin:

На момчетата им хареса много...на нас още повече..да са живи и здрави и да ги видим пак

Keep it :metal

Link to comment
Share on other sites

Яд ме е, че не можах да отида, но се утешавам с това, че не са забили Amassador :). When The Walls Go Down live ли беше или запис?

Link to comment
Share on other sites

Абе ти си изпуснал повече от половината концерт значи

Да се беше постарал да се запознаеш повече с творчеството им :inqn

 

ИзпусналА. И да... просто ми се губи, за което ме е адски яд. :wacko:

Иначе Evergrey са ми една от любимите групи, което до някъде обяснява защо ми се губи половината концерт. :rolleyes: Важното е, че беше яко... и искам пак, ама вече няма как да стане. :cry

Link to comment
Share on other sites

liquid - When the walls go down си беше лайв...само бекграунд гласовете бяха на запис

 

Aeglos - Оу...ама ти си била момиче

Извинена си тогава :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Само да попитам, в кино "Гео Милев" ли е бил концерта :confused Аз последно като съм ходил там залите бяха супер зле, а и не ми се струмаха достатъчно големи за концерт.

Link to comment
Share on other sites

В Гео Милев - да..

Какво разбираш под 'супер зле'?

Вярно, че не е зала 1 на НДК, но състоянието на залата беше задоволително...

Да не ти казвам какво е положението в читалищата из шопско... :allien

Link to comment
Share on other sites

Aeglos - Оу...ама ти си била момиче

Извинена си тогава :bgrin:

 

Не знам как да ти го кажа, но не се извинявам за нищо. :P И не виждам какво общо имат Evergrey с факта, че съм момиче... :rolleyes: Може би съм по-незапозната с творчеството им?... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами сама каза, че ти е мъгла..не съм си го измислил аз :)

Това имах предвид

Извинена си, че си гледкала батковците, повече отколкото си слушала :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

И на мен концерта на Dream Theater ми се губи в големи части. Това да не означава, че съм гледал батковците? Явно не знаеш какво е да си в истинска еуфория, че чак да не знаеш къде се намираш пък камо ли да помниш какво става около теб..докато се ошашавиш минава време. Аз се радвам, че е имало и женско присъствие там, и то явно момичето е голяма фенка :).

Link to comment
Share on other sites

Хм...явно някои няма чувство за хумор :)

Незнам за коя точно еуфория говориш, но при мен тя спира, точно преди началото на концерта

Оттам нататък е цялостно отдаване и сливане с музиката..

Е, може би и след това има малко еуфория - следконцертна :) - впечатления..

Може и аз да съм крив - многото концерти минали си казват думата :)

 

Може и момичето да е истинска фенка :)

Просто изказах едно мое събирано с години впечатление, и по-конкретно - по-голямата част от момичетата, са фенки на дадена група, защото или харесват някой от дадената банда, или се движат в такава компания и докато са в нея са фенки, а след това - пиши ги бегали :)

Трудно можеш да ме убедиш в обратното

 

А за женско присъствие - имаше...

Даже четири-пет 14-годишни 'фенки' имаше, които след свирнята не спряха да преслледват барабаниста, и горкия се видя в чудо :D

Едното от тях пък направи такива прегръдки с всички, че се уплаших, че сърчицето й няма да издържи :)

Link to comment
Share on other sites

Може и момичето да е истинска фенка :)

Просто изказах едно мое събирано с години впечатление, и по-конкретно - по-голямата част от момичетата, са фенки на дадена група, защото или харесват някой от дадената банда, или се движат в такава компания и докато са в нея са фенки, а след това - пиши ги бегали :)

Трудно можеш да ме убедиш в обратното

James LaBrie, нали, и една наша позната :Д

 

Дано не се обиди ако прочете тая тема, само се бъзикам с нея лекичко ;)

 

Мен малко ме е яд, че разбрах последния ден за концерта. Кефеше ме едно време recreation day като бях млад :punk

Link to comment
Share on other sites

Извинена си, че си гледкала батковците, повече отколкото си слушала :bgrin:

 

Те пъ всичките бяха такива умопомрачителни красавци, че чак ми идеше да ревна... :lol: Пък и да ти кажа, до мене имаше такъв батко, че си е**** майката, с извинение. :P

 

по-голямата част от момичетата, са фенки на дадена група, защото или харесват някой от дадената банда, или се движат в такава компания и докато са в нея са фенки, а след това - пиши ги бегали xmas.gif

 

На тези т. нар. фенки се казва позьорки. :P При мене това дали ще харесам една банда не се определя от това дали в компанията ми се слуша именно тя, или пък от това, че някой от групата е толкова готин, че чак ти идва да му пуснеш като го видиш. Важна е музиката, не визията. ;)

 

@liquid: Пфу, един човек, който да ме разбере... :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...