Jump to content
BulForum.com

Evergrey в България - Пловдив и София


liquid

Recommended Posts

James LaBrie, нали, и една наша позната :Д

 

Дано не се обиди ако прочете тая тема, само се бъзикам с нея лекичко ;)

 

Мен малко ме е яд, че разбрах последния ден за концерта. Кефеше ме едно време recreation day като бях млад :punk

 

О, и тя бе там Кире :)

Въобще много хора бяхме там - отдавна не ми се бе случвало едно събитие да събере толкова приятели с които иначе трудно можем да се видим всички накуп (от 1999та май) :D

А ти не се оправдавай с последния ден - одъртял си нещо...не ти се ходи по концерти :bgrin:

 

@Aeglos - Е, не са красавци - да...ако си падаш по 'красавци' тип Брад Пит и разни други..

Иначе си бяха доста добре :)

А пък за публиката - No comment

 

Позьорки - да, точно така им викат :>

Всичко много хубаво,но позволи ми да се съмнявам :music

Link to comment
Share on other sites

@Aeglos - Е, не са красавци - да...ако си падаш по 'красавци' тип Брад Пит и разни други..

Иначе си бяха доста добре :)

А пък за публиката - No comment

 

:sick Чиба оттука с Брад Пит, тва е бати грозното същество. :wacko:

 

Позьорки - да, точно така им викат :>

Всичко много хубаво,но позволи ми да се съмнявам :music

 

Еми не ти е позволено, сори. Все пак говорим за мен, а смятам, че аз се познавам по-добре от колкото ти ме познаваш. :P

Link to comment
Share on other sites

О, и тя бе там Кире :)

Въобще много хора бяхме там - отдавна не ми се бе случвало едно събитие да събере толкова приятели с които иначе трудно можем да се видим всички накуп (от 1999та май) :D

А ти не се оправдавай с последния ден - одъртял си нещо...не ти се ходи по концерти :bgrin:

Одъртял съм ми. Приятелката ми все се кани да ме сменя с някой по-млад :lol:

 

Аз вече залагам на Christina Aguilera - вземи Ain't no other man, вземи яката Hurt.. какво повече му трябва на един пенсионер ;)

Link to comment
Share on other sites

Одъртял съм ми. Приятелката ми все се кани да ме сменя с някой по-млад :lol:

 

Аз вече залагам на Christina Aguilera - вземи Ain't no other man, вземи яката Hurt.. какво повече му трябва на един пенсионер ;)

Кисело мляко :).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...