Jump to content
BulForum.com

Imam problem s Warcraf III


Recommended Posts

This application has encountered a critical error:

 

FATAL ERROR!

 

Program: c:\program files\warcraft iii\war3.exe

Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:150273EC

 

The instruction at '0x150273EC' referenced memory at '0x00000006'.

The memory could not be 'read'.

 

:angry1 Preistalirah igrata, pachnah q ,kraknah q i pak mi dava toq shiban problem ot kakvo pls :angry1

Link to comment
Share on other sites

и все пак трябваше да пишеш в темата пробвай с преинстал и с пачове наново и при мен когато я имах се появяваше това но рядко като излизаш често с alt+tab

Link to comment
Share on other sites

Temata sam q pro4el !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nqkolko pati i sam govoril s dosta hora, no nikoi ne uspq da mi pomogne i zatova slojih tema !!!! :angry1 Ako nemojesh da pomognesh ne me drazni s glupostite si !!!! :angry1

 

Пич мислиш ли, че ако имаше някой, който може да ти помогне, нямаше да ти пише в темата?!?!? За какво според теб хората са праснали такава ОГРОМНА тема за WarCraft??? Мисли малко с тая глава!

 

П.С. Аз съм фен на ЛОКО ПД :P

Link to comment
Share on other sites

Temata sam q pro4el !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nqkolko pati i sam govoril s dosta hora, no nikoi ne uspq da mi pomogne i zatova slojih tema !!!! :angry1 Ako nemojesh da pomognesh ne me drazni s glupostite si !!!! :angry1

 

Пробвай с ъпдейт на драйверите..ако не се лъжа на аудио и при мен се оправи не помня точно как става..

Link to comment
Share on other sites

Пробвай с ъпдейт на драйверите..ако не се лъжа на аудио и при мен се оправи не помня точно как става..

Az skoro si smenih Vidio kartata no draivarite za zvuk ne nikoga ne sam gi pipal,a toq problem go imam ot dosta vreme !Kolko li pati ne sam preisteliral igrata,basi !!!Bili mi obqsnil kak da si smenq draivarite za zvuk i ideq si nqmam ,shte sam ti bezkraino blagodaren ako stane !!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Няма да стане с нито едно от изброените. Знам как се оправя. Проблемът е ОПИСАН ПОДРОБНО КАК СЕ ОПРАВЯ В ТЕМАТА! Така че... Оправяй се. Жалко, че няма мод онлайн. :(

Но тъй като си т**о к****е ще ти помогна.

1во. Трийш всичко.

2ро. Инстал всичко и unmountvash дисковете. Всичките.

3то. Проверяваш дали нямаш W32/Parite.b virus.

4то. http://runner.data.bg/war3alliso.rar - моунтваш това БЕЗ ДА СИ КРАКНАЛ ПРЕДИ!!!

5то. Играеш и ставаш левскар рано или късно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...