Jump to content
BulForum.com

Режат ни футбола от Англия по телевизията?


Black Knight

Recommended Posts

Хахааааааа,ти ако мислиш,че английския футбол се "върти" около тези 4-5 отбора си в грешка момче.Ако наистина мислиш така значи не разбираш от английски футбол.

Ами около кой се върти ???Около твойте любимци???Които с 100млн за двама играчи ще изпаднат ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

в англия секи може да бие секи независимо от това кой е домакин и кой гост ;)

никога няма да забравя първите мачове от англия които съм гледал...бяха от няква дивизия,от коя точно незнам,тогава не се интересувах толкова от самите отбори,а по скоро от играта която правеха.та да си дойда на думата-всички тичаха като коне докато не се свири края на мача независимо от резултата,а публиката аплодираше всяка изява на играчите.дотогава бях гледал само мачове от нашето първенство и това беше представата ми за футбол

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера някъв мач,пр. Уигън-Портсмут,може да се нарече футбол??? :confused

И има по 20-30 000 зрители....

Ми те по цял мач се блъскат като главанаци и тичат напред назад без никъв смисъл....

Английски мач без участието на тези 4-5 отбора(Челси,Ман,Арсенал,Ливърпул...)не гледам! :)

Др отбори са просто с 2 класи под тея и се шматкат напред назад в класирането...Едната година са 5-6,другата са изпаднали.. :blink:

Ми като не можеш да разбереш, то си е твоя работа...

Аз пък мога да ти кажа, че понякога много от тези мачове представляват много по - голям спектакъл, отколкото грандовете могат да предложат.Премер - преди време гледах Уотфорд - Фулъм 3:3, страхотен мач; преди няколко кръга - Фулъм - Уест Хям, отново ми хареса, въпреки че завърши 0:0.А например онзи ден гледах Вила - Челси - пълна боза!Сините напраиха 2-3 положения и останалото беше безхаберна, некадърна и мързелива игра...

Всичко си е до мач, а и много зависи, както казах, от интереса ти към дадено първенство, твоя към английското явно е минимален.В такъв случай не знам защо се пениш толкова!И без тези мачове нямаш голям проблем явно.

Link to comment
Share on other sites

Ми аз по принцип не обичам да гледам мачове м/у т.нар. "средняци"/"слабаци". :)

Както и по Ринг,дават ми някви Тревизо-Катаня :bgrin:

По Диемата е същата работа само че в английски вариант,така че не е никва загуба като спряха диемите...

Поне за мен. :)

Link to comment
Share on other sites

Kenwood,нямам предвид за моите любимци. Говоря въобще за всички отбори. Който отбор,с когото и да играе показват красив футбол. В никоя друга страна го няма това. А щом не гледаш "средняци" това не значи,че играят по-зле от твоите 5 отбора......

Link to comment
Share on other sites

Kenwood,нямам предвид за моите любимци. Говоря въобще за всички отбори. Който отбор,с когото и да играе показват красив футбол. В никоя друга страна го няма това. А щом не гледаш "средняци" това не значи,че играят по-зле от твоите 5 отбора......

Ами то резултатите си показват в края на годината...

Кои са участниците в Шл последните 3-4г???

Арсенал,Ливърпул,Манчестър и Челси.Всяка година се подмятат от 1-4 място в различна подредба :)

Link to comment
Share on other sites

За теб да!За мен Диемата си беше класика...

Klasikata e samo edna i se kazva skysports... kogato tiq pikliovci ot diemata ne znaeha 2 na krust da kajat, az si gledah angliqta tam. I ne sam vinoven, 4e net-a ti e skapan... no da iznudvat horata da plashtat oshte za tupite im kanali... aide putq.

Link to comment
Share on other sites

Айде вместо да се карате за глупости да дадете 1 добър сайт за гледане на он-лайн мачове. Аз имам регистрация в гледай.тв ,но там като им видях спортните канали и силно се съмнявам ,че дават мачове от Англия някъде на живо.

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Ще ви върна малко по-назад във времето :)

Не знам дали си спомняте, но преди 2 години мачовете от Англия се предаваха от една друга телевизия - ББТ. Та тази телевизия с уникално тъпи водещи и абсолютно аматьорско предаване надцака тогава Диема Вижън в собствената им игра. Хората от Диема бяха принудени да предават Шампионатът, както те така го бяха нарекли тогава. Тогава аз следях много внимателно нещата и още в първото предаване Боби Борисов (ако не се лъжа) съобщи точно за какво става въпрос. Хората от ББТ били вдигнали толкова много цената на пакета за Висшата Лига, че нямало начин да си върнат парите. Но, от тук идва и следният проблем - от тогава нататък всеки ще трябва да плаща минимум сумата, която тогава са заплатили ББТ, което с други думи означава именно вдигане на цените за правата на Диемите. Айде, както и да е, изтърпяхме ги тия смешници една година. Дойде новия сезон и Диема Вижън и ББТ се бяха скопчили в една невероятна война за ТВ правата на Висшата Лига. След като рицарите от Диема спечелиха битката за миналия сезон аз лично очаквах вдигане на цените на кабелната за да си избият парите, но явно те са били спестили от по-миналия сезон, защото са платили доста по-малко за Шампионатът. За това вдигането се отложи с една година.

Аз лично не мога да обвиня хората от Диема за тяхното искане. Все пак и те са фирма и те искат да завършат с положителен баланс в края на годината. И мисля, че всички вие ще се съгласите с мен, че би било доста по-разумно ако хората от Евроком бяха вдигнали таксата заради Диемите (+ММ и още няколко канала), вместо за АХN и FOXCRIME.

Все пак аз съм оптимист и се надявам, че преговорите ще стигнат до благополучен край, който е в интерес на всички ни.

Link to comment
Share on other sites

Да ви отговоря все пак с въпрос! Когато имате един продукт (примерно

минерална вода), кой определя колко струва - вие или този на който го

продавате? Сигурно вие. Все пак е вша собственост.

Замисляли сте се, че кабелните оператори всяка година вдигат цените? А

задавали ли сте си въпроса защо? Аз си го зададох. И моят отговор е различен

от вашия. Проблемът в случая не е при нас, а при кабелния оператор. Може да

не ви се вярва, но ние помним и други неща. Като например предишния момент,

когато спряха да излъчват каналите.

Защо всички говорят, че Диема Екстра не върви, когато има огромен интерес

към този канал? Ще ви кажа. Защото нито един кабелен оператор не иска да има

силна и качествена телевизия.

Защо например няма проблем с Булсатком и Ай ти ви Партнърс? Защото те

работят по друг начин и не ви ограбват с 20 лева такса за 70 канала, от

които вие гледате само 10. Аз съм си пуснал Булсатком и се оказа, че сега

плащам по-малко отколкото с кабелна телевизия и имам дори Диема Екстра за

сумата от 16 лева.

Така че не ние забравихме някои неща. А кабелните оператори забравиха откъде

тръгнаха!

Това си е лично мое мнение, но ми се струва, че вие страдате и обичате

английския футбол. Това е всичко което мога да ви кажа - отидете в Булсатком

или Ай Ти Ви Партнърс!

 

Борислав Борисов-журналист в Диема

Link to comment
Share on other sites

е, че много ясно, че така ще каже... нали от там си вади хляба. ти какво искаш да каже... хора не си пускайте диема екстра... пускайте си стриймове, аз ще стоя гладен и ще отслабна малко.

Варткес, не не съм съгласен да ми вдигат изобщо таксата за който и да е било канал. Аз телевизия просто не гледам. Не гледам нито слави трофонов, нито разни толк шоута... гледам само мачове, когато имам време. И не ги гледам по телевизията... ако имаше начин изобщо нямаше да плащам за кабелна. А тея некадърници от диема, ако бяха толкова чисти и бедни за какво правят канал след канал? А дано догодина пак да си предават Чампионшип, тъкмо да видя уулвс как играят сега :)

Link to comment
Share on other sites

Ще пускаме стриймове , а определено няма толкова интерес към Диема колкото го описва журналиста. Аз вече много сериозно се замислям за Булстаком. Ако някои от форума е на Булсатком нека сподели впечатленията си и има ли добри спортни канали по които да дават Премиершип,Серия А и друго не ми трябва.

Link to comment
Share on other sites

Абе за ква качествена телевизия ми говори тоя кретен??? :angry1

Където 4лв на месец ли колко беше,и за всеки мач по 2лв още....Аз да не съм луд да давам по 50милиона на месец за някви некадърни мачове??? :angry1

Като има глупаци да дават...нека се хранят тлъстите риби...

За тва БТВ и Шампионска Лига е истината,поне там още не искат пари :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе за ква качествена телевизия ми говори тоя кретен??? :angry1

Където 4лв на месец ли колко беше,и за всеки мач по 2лв още....Аз да не съм луд да давам по 50милиона на месец за някви некадърни мачове??? :angry1

Като има глупаци да дават...нека се хранят тлъстите риби...

За тва БТВ и Шампионска Лига е истината,поне там още не искат пари :bgrin:

така е.диема екстра е зле с тва по 2кинта за секи мач.

от няколко дена влизам и чета офертите на булсат и айтиви.ако имах нормален месечен доход задължително щях веднага да се включа.

абе като намалят малко инсталационните такси сички ще миним на цифрова,а кабелна изобщо няма да има...може да стане и след 5-10години,ама ша стане

Link to comment
Share on other sites

Еуроком са си виновни и януари май ми е последнияа месец като техен абонат. Как може БУлсаткомп за същите пари да дават доста повече,а те...Да не говорим че окабеляването по кварталите е незаконно и повече чужди канали ти излъчват без да плащат. Да видим какво ще направят а нас футболните фенове да края на месеца, за да ни задържат като клиенти..Ако някой забележе да са пуснали някакви китайски канали с мачовете да свирне!

Link to comment
Share on other sites

така е.диема екстра е зле с тва по 2кинта за секи мач.

от няколко дена влизам и чета офертите на булсат и айтиви.ако имах нормален месечен доход задължително щях веднага да се включа.

абе като намалят малко инсталационните такси сички ще миним на цифрова,а кабелна изобщо няма да има...може да стане и след 5-10години,ама ша стане

С тия два кинта за мач отивам в еврофутбола до нас ,гледам мача, пия бира и хапвам пържени картофки със сирене . А тия от Диема да го духат мек :lol: :pirate

Link to comment
Share on other sites

Ами то резултатите си показват в края на годината...

Кои са участниците в Шл последните 3-4г???

Арсенал,Ливърпул,Манчестър и Челси.Всяка година се подмятат от 1-4 място в различна подредба :)

 

Само дето не ги подреждат по красива игра ;)

 

Айде вместо да се карате за глупости да дадете 1 добър сайт за гледане на он-лайн мачове. Аз имам регистрация в гледай.тв ,но там като им видях спортните канали и силно се съмнявам ,че дават мачове от Англия някъде на живо.

Благодаря

 

www.myp2p.eu и форума им. Друго не ти трябва ;)

 

Защо всички говорят, че Диема Екстра не върви, когато има огромен интерес

към този канал?

 

Щото интерес има, ама не към канала и мръсотиите му, а към това което излъчва. Аз не се интересувам да дам 2лв (плюс таксата) за да гледам Юнайтед - Челси, а да го гледам. PPV стандартът НЕ е наложен в България, а и в момента все още е неприложим, затова не върви Диема въпреки че има интерес.

Link to comment
Share on other sites

Разгледайте тук каналите които предлагат...

http://www.bulsat.com/services.php

И тук цените...

http://www.bulsat.com/prices.php

 

Да ви кажа честно,не е много далавера :bgrin:

Пак си плащаш Диемата,пак по 2лв на мач,пак разни боклуци приемници,PPV,презарвативи,вибратори.....

А като си помисля,че като спра кабелната,отива и нета....трябва ггбит да пускам :D

Ебавам ти и мачовете малумни :)

Link to comment
Share on other sites

Оохох на мястото на едната Диема са пуснали AXN,а на другата-TV 1000.

А пък на местото на ММ- Fashion TV :bgrin:

Забрави да споменеш култовата ЗДРАВЕ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...