Jump to content
BulForum.com

Magic the gathering


Recommended Posts

Качих част от картичките от играта Magic the gathering(8th edition)+ръководство за игра.Ako някой се интересува ще кача още...Ето и линка:

 

Magic the gathering cards

 

btw картичките са страшно зарибяващи.Последно гледах оригиналните тестета на Славейков като едно тесте струваше 8лв,а стартовият комплект-25лв :blink:

 

P.S.Някой може ли да даде линк за on-line играта Magic the gathering?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм много навит да си ги купя от някаде. Самите карти.. Даже в момента започнах да търся дали не може да си ги поръчам някаде от нета. И ако се намери ръководство на Български ще е супер

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

mnogo me kefi taq igrica no kak stava si4ko are nqkoj da mi obqsni molq vI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

в града има едно клубче за меджик дъ гетъринг, където ще ви обяснят всичко. аз от вреем на време отивам да поиграя, но не ми се дават пари, за да си купя собствено тесте карти. иначе е голяма зарибявска. ако има желаещи, ще им обясня къде тояно се намира клуба.

след малко, ще кача програмата, с която може да се играе онлайн!

 

ето я и програмата: Magic Workstation

Link to comment
Share on other sites

ta zna4i v grada naistina ima klub4e i vsi4ki koit hodqt tam sa to4ni[poznaam pove4eto zaedno s toq koito go darji i vsi4ki koit igraqt d&d tam] i cenite si varvqt kakwito sa si v sofiq... i pi4a 6te vi obqsni na 4ist BG ezik za kakwo stava vapros... ne kupuvaite karti ot drugi[ne prava anti reklama a prosto protect] za6tot moje da sa ve4e s "iztekal srok na godnost" to twa si go pi6i i sled kat gi kupiti moje da ostaniti samo sus _|_ :(

ta kluba se namira v lqvo ot mosta na gedjika[az go gledam ot stranata na kar6iaka] ta v lqvo to4no do rekata 2rata ku6ta ima si tabelka..

Link to comment
Share on other sites

117klub_plovdiv.jpg

Ето там е клуба.

Стартер дека е 17лв. (само дето с него не може да се играе щото е с 40 карти)

Дек от експанжъните (60 карти) - 23лв.

Бустър (15 рандом допълнителни карти) - 7.90лв.

Абе влезте в www.magicthegathering.com или www.paladium-games.com и четете. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Качих част от картичките от играта Magic the gathering(8th edition)+ръководство за игра.Ako някой се интересува ще кача още...Ето и линка:

 

Magic the gathering cards

 

btw картичките са страшно зарибяващи.Последно гледах оригиналните тестета на Славейков като едно тесте струваше 8лв,а стартовият комплект-25лв :blink:

 

P.S.Някой може ли да даде линк за on-line играта Magic the gathering?

Предполагам че за това си има пинната тема Upload / Request . В случая ти си Upload-нал тъи че .... ?!?!?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Някой играе ли на тая TCG.Аз си купих стартер дека.За сега играем само 5 човека но търсим още мераклии.А някой има ли инфо турнири в Пловдив???

 

в града има едно клубче за меджик дъ гетъринг, където ще ви обяснят всичко. аз от вреем на време отивам да поиграя, но не ми се дават пари, за да си купя собствено тесте карти. иначе е голяма зарибявска. ако има желаещи, ще им обясня къде тояно се намира клуба.

 

А това клубче съществува ли още???

Link to comment
Share on other sites

ми доколкото чух още работи (но се премести и отдавна не е до моста на герджика) и отново доколкото чух е някаде зад търговската но не съм сигурен дали още е там или изобщо го има ^^

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...