Jump to content
BulForum.com

Quake 3 na nqkoi vurvi li mu pod XP


Savage

Recommended Posts

Na nqkoi da mu virvi Quake 3 pod XP...ne sum probval s Team Arena, obache kolkoto puti i da sum se muchil da go podkaram - neshte...edin priqtel ima sushtiq problem...Nqkoi ima/l li e sushtiq problem? Pomosht ne otkazvam...

 

Vprochem misleh che e ot driverite, ponege error-a deto mi go dava e sledniq (ne e tochno taka de) - "OpenLGL Subsystem error"....obache ne e ot driverite....vprochem tova tuk Quake 3 li e ili Team Arena

Link to comment
Share on other sites

Mom4eta neznam za vas oba4e nali govorim za Q3 ne Q3 Team Arena za6toto na men Q3 mi vurvi pod XP profecional oba4e mi e super tupna kolkoto i da naduvam brightnessa na monitora i igrata absolutno nikakva promqna ina4e i az kakto Savage sme mnogo zaribeni na Q3 ako nqkoi gelae da slagame kintite i da pravim po dvoiki :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Hahah, slabichki ste na taq igra. Tva da ne vi e kato da qdete.... Ako nqkoi iska da mu naduq shushonite, samo da kaje! Btw tva s brightness-a se opravq s pacth, neznam v momenta koi e posledniq, vijte nqkude iz site-ovete. Pone na men taka mi se opravi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...