Jump to content
BulForum.com

Търси се 486


Recommended Posts

Търси се 486. Хард не ми е нужен. Сиди също. Саунд също не. Видео също не. Флопи да има задължително (и захранване!;) ). С не повече от 12Mb RAM.

Ако някой има и иска да се оттърве от нея - сега е момента.

Link to comment
Share on other sites

Намират ми се разни чаркалъци за такова ПЦ. Имам кутия - хоризонтална, дъно VLB, процесор Intel 486DX2/66MHz, RAM за това дъно но мисля че 4+1Мб, трябва да проверя. Допълнително контролер за серийните и паралелни портове, както и за 2 харда и 2 флопита (на дъното няма интегриран). Фолопи обаче нямам :( (имам ама 5 инчово) Имам EGA видео контролер и цветен ЕGA монитор (GoldStar), ако ще се работи под ДОС и те интересува ...

Link to comment
Share on other sites

Търси се 486. Хард не ми е нужен. Сиди също. Саунд също не. Видео също не. Флопи да има задължително (и захранване!;) ). С не повече от 12Mb RAM.

Ако някой има и иска да се оттърве от нея - сега е момента.

Ram-a e ot men...ako razbira se tyrsish EDO ....i imash syotvetnite banki za RAM-a :) 2x32Mb 10Lv 3x32Mb 13Lv 4x32Mb 16Lv :))).... i sega nai-interesnoto 1x32Mb za teb e BEZPLATNO"da mojesh da si svyrshish rabota" :)

Link to comment
Share on other sites

Ram-a e ot men...ako razbira se tyrsish EDO ....i imash syotvetnite banki za RAM-a :) 2x32Mb 10Lv  3x32Mb 13Lv  4x32Mb 16Lv :))).... i sega nai-interesnoto 1x32Mb za teb e BEZPLATNO"da mojesh da si svyrshish rabota" :)

za 1 32-ka 4 leva ustroiva li te ?

Za utre 16.12 kaji mi kude da te namerq da q vzema, ako te ustroiva razbira se.

 

Moje i 2, no 10 leva za PC koeto struva 30 leva ne mi se davat.

 

ov3rm4n IBM 486 50Mhz 8 RAM 1Mb video 2.88 FDD 210Mb HDD SCSI 4XCD ROM SCSI

moga da go zamenq za videocarta (ako imash izlishna ) i taka da ne se nabutvash s pari.

Link to comment
Share on other sites

za 1 32-ka 4 leva ustroiva li te ?

ov3rm4n IBM 486 50Mhz 8 RAM 1Mb video 2.88 FDD 210Mb

Dobre de ustroiva me :)

 

ov3rm4n na teb zaradi ideiata RAMe bezplatna "kakto veche spomenah" :)

Link to comment
Share on other sites

wow!

 

10x, момчета - получих оферта за 30лв. Ако някой предлага друга за 25лв примерно да се обади тука - до 19.12.2003 мога да задържа нещата, после приемам тази за 30.

 

@batko32 - златен си. Ако всички разсъждаваха правилно като тебе... Не знам какво би могъл да направи човек с такава барака, каквато търся, но както виждаш даже 30 лева ми искат... Ще давам, какво да правя. Няма да се наложи да търся RAM, но ако се видим някога някъде да знаеш, че имаш почерпка за жеста...

Link to comment
Share on other sites

batko32 trqbva mi 2x32mb ram namira li ti se nqkuv??pishi kupuvam vednaga????

Da ...imam "zasega" ostanaha mi 8x32Mb. :) Syjaliavam samo , che predi vreme vmesto 2x32Mb na edno momche mu dadoh 2x64Mb i oshte me e iad :(

Link to comment
Share on other sites

:D are pishi togava vuv foruma dnes moje li da se vidim za da gi kupq stava vupros za 2-te x 32mb :) ako iskash za vseki sluchai vzemi 3 ;) (a i iskah da te pitam tva ot oneq kusite platki ram li sa ako da znachi gi vzemam) ako dai si nomera na telephona da ti zvunna za da se razberem
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...