Jump to content
BulForum.com

Продавам Play Station Potable

Recommended Posts

PSP-то е с Firmwire 1.5, готово за емулация. Върви с 4gb картата, която е пълна с игри. Ползван е към един месец, играно е много малко на него, няма драскотини. Има си зарядно, калъф и слушалки. Купуван е от САЩ, та зарядното се вкарва в контакт по американски стандарт, но с една дребна приставка за около 50ст. става и за 220V. Тук от магазина до нас не можах да взема, защото им бяха свършили, но скоро щели да докарват пак, та докато го продам ще си има и приставка.

Чакам сериозни предложения на ЛС или тук в темата.

Ъпдейт: Крайна цена 550лв.

Какви пари баце?

И като е от САЩ адаптора ще да е на 110 V, само с приставка май май няма да стане работата.

100-240V e адаптора баце, не съм кьораф :)

Иначе цена няма точно определена. За ориентир може да погледнеш в бг колко струва ново PSP: http://www.pulsar.bg/prodDetails.php?prod_id=5764 (500лв. без ДДС предполагам) и картата не знам колко е, погледнах в няколко магазина и не я продават. Тя е на Sony и е много добра, до сега съм нямал никакви проблеми с нея.

Чакам предложения и ще избера най-доброто и така ще го продам PSP-то.

за приставката за контакта - в конрад е 10ст.

Е още по-добре. Те от конрад и без пари щяха да ми я дават вчера, ама казаха, че нямат в наличност.

Хайде слагам ориентировъчна цена 500 леа. Все пак си е с 4gb карта и е в добро състояние.

Ако ви интересува само картата трябва да се разберете с някой, който иска да купи PSP-то без карта. Имах и една 2gb, ама правеше доста проблеми (насичащи анимации поради бавно четене и често прецакващи се save games) пък и и беше чупена леко пластмасата отгоре, та нея затова не я предлагам изобщо. Не можах и да я намеря къде я бях забутал преди да тръгна от US, което е 2рата причина да не я предлагам. Ако все пак някой я иска мога да му я изпратя по пощата като се върна там (около 15ти януари).

PS. Ето тук http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1051151&start=0 се продава 4gb memory stick pro duo. Цената им е 215 лева.

Офертата не е лоша ... Цената е супер . Дай само номера на дънната платна !

П.С. Ако незнаеш каде е : отвори касетата и трябва да има два надписа , в ляво и в дясно . Кажи каде има номер на теб .

П.С.2 : Много трудно се разбира . Единия е златен текст , а другия е червен (мисля) . Напиши номера .

Офертата не е лоша ... Цената е супер . Дай само номера на дънната платна !

П.С. Ако незнаеш каде е : отвори касетата и трябва да има два надписа , в ляво и в дясно . Кажи каде има номер на теб .

П.С.2 : Много трудно се разбира . Единия е златен текст , а другия е червен (мисля) . Напиши номера .

Каква касета да отворя, човек? Не се разбра. Има номер отдолу на самото псп, което е някакъв сериен и после пише PSP1001

АМи не е този . Като отвориш дискетата(кадето слагащ оригиналните игри , на капака пише UTM) и махаш дискетата и се вижда платката и метални части . На платката трябва да има надпис . Кажи какъв е :) От номера който даде това PSP1001(и моето беше така) се разбира , че играта не е флашвана(не е прехвърлян софтуер - както го наричат ингара не е downgraid) . Играта е с оригинален софтуер от Сони не е пиратски . Ще потърся из нета имаше снимка кадето ти показват каде трябва да гледаш :)

Братчед ти почна да се подпичкваш вече, ако е търг да е търг, ако е твърда цена някой да ти я дава и да мирясаш, ама то твоето е нито едното нито другото.

Заслужаваш да ти дигна на 700 кинта и да те пратя да висиш на студа някъде.

Не се продава така!

Братчед ти почна да се подпичкваш вече, ако е търг да е търг, ако е твърда цена някой да ти я дава и да мирясаш, ама то твоето е нито едното нито другото.

Заслужаваш да ти дигна на 700 кинта и да те пратя да висиш на студа някъде.

Не се продава така!

Abe negovoto e ot tipa na - shte q prodam ama samo ako cenata mi haresa. Are naddavaite.

Temata mu e totalno izvun pravilata i si pla4i za zatvarqne...a tova za studa e kreativno reshenie na problema :)

Търг не се прави на 3 форума, а искам да пусна обявата на възможно най-много места. Доста време ще мине докато този форум стане еквивалент на ebay.com, ако изобщо това стане някога. Не съм дал твърда ами "ориентировъчна" цена. След като се оказа, че има повече интерес цената се вдига.

Вие къде сте тръгнали тука да ми спамите по темата с изказвания не на място? Все пак мерси за ъпа... Като ви е яд, че не можете да дадете толкова пари, идете висете вие на студа пред някоя витрина където има PSP. Най-вече вашите изказвания са против правилата.

Слагам крайна цена 600лв.

НЕ това е подигравателно за купувачите . По едно време каза споразумение . След като ти юрнаха много хора да кажеш ориентировачна сеца ти каза 500 лева . След това каза 550 лева , а сега изтърси 600 лева . Не си казал , че това е търг или нещо подобно . За мен това е супер некоректно към желаещите да закупят от теб играта . Незнам какво си мислят другите хора , но това беше супер нетактично от твоя страна . След като си казал цена и има желаещи да видят и куят е даваш на тях . Няма такива той ми дава 550 и който е дал 500 заминава другаде . Некоректен си . Съжелявам , но падна в очите на хората . Както гледам си правил и преди такива нещо . Както и да е това е от мен .

Не си коректен .

Виш какво мойто момче,

Като пускаш нещо на търг, спазвайки правилата на форума , даваш начална цена, стъпка и блиц цена. Така се избягват всички възможни нередности и няма да има недоволни. Имай едно наум че този форум няма нищо общо с ebay, и ако не ти харесва пусни си обявата там... и весело изкарване на празниците :)

Търг не се прави на 3 форума, а искам да пусна обявата на възможно най-много места. Доста време ще мине докато този форум стане еквивалент на ebay.com, ако изобщо това стане някога. Не съм дал твърда ами "ориентировъчна" цена. След като се оказа, че има повече интерес цената се вдига.

Вие къде сте тръгнали тука да ми спамите по темата с изказвания не на място? Все пак мерси за ъпа... Като ви е яд, че не можете да дадете толкова пари, идете висете вие на студа пред някоя витрина където има PSP. Най-вече вашите изказвания са против правилата.

Слагам крайна цена 600лв.

Kato temata ne ti e po pravilata mnogo qsno, 4e shte ti spamim. Ili puskash tema po pravilata ili ne puskash izobshto tema. Sreden variqnt, v koito da ima kupuva4i - nqma. Kato iskash da pusnesh turg v nqkolko foruma, kazvash v koi forumi si pusnal i updatevash regulqrno cenata s link za dokazatelstvo ot drugiq forum. Tva e...

Аз не виждам каква коректност трябва да спазвам с хора, които нито са заинтересовани да купуват, нито се държат подобаващо. Първо ме изнудихте да пусна цена без да съм подготвен колко човека ще искат да купуват, а после продължавате с изказвания от рода на "Братчед ти почна да се подпичкваш вече", "Виш какво мойто момче", "Abe negovoto e ot tipa".

Освен това 600лв. е напълно нормална цена на почти нов PSP, който не е бил никога downgrade-ван, с 4гб мемори стик, който сам по себе си струва 215лв, с игри на него, слушалки, калъф и зарядно. Мисля, че от тук идва най-голямата част от злобата, че цената от 500 стана на 600лв. Ами така ще стане като има хора, които искат да дадат повече пари. Така хем купувача с най-голяма стойност за PSP-то се сдобива с него, хем продавача (в случая аз) прави най-добра печалба.

По едно време каза споразумение

MAster-D, не разбирам за какво споразумение ми говориш. Беше ми дал ICQ номера на някой да сме се разбирали с него при положение, че нямам ICQ или желание да го инсталирам.

Съжелявам , но падна в очите на хората . Както гледам си правил и преди такива нещо .

И аз съжЕлявам, ама преди такИва нещо не съм правил, пък и няма да се объркам да продавам пак на този форум. Пък кой се излага е друг въпрос.

Весели празници на всички и ще помоля някой от модераторите да затвори темата, защото това вече не се понася.

Гледам темата все още не е закючена, затова за тези, които все пак имат интерес (ако изобщо има такива), слагам крайна цена от 550лв. Вече двама купувача се оказаха несериозни и се отказаха.

Мен ме интересува картата само продаваш ли я? Бих могъл да закупя твойта, ако дадеш изгодна цена и да ти дам същата само че 1 гб, за да може да продадеш PSP-то на по-добра цена!

незнам кво недоволствате от човека.има право да опита да изкопчи максимум-а от стоката си.освен това се продава нещо наистина скъпо.ако има навити да му дадат повече къв е проблема ?

Прав е разбира се при положение,че аз си купих конзолата за 500 лв. и картата 4 ГБ беше 350 лв.Няма да го подарява много ясно...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...