Jump to content
BulForum.com

[merged] Beyond Good and Evil


Elemental^

Recommended Posts

Primen problema e drugade nemi e qsno kompa mi podarja sichko no igrata mi seche mnogo kakto i intro-tata taka i sled tova nqkoi shte pomogne li ???

Doskoro imax i sashtia problem i s Princa na Persia no sled kato si drapnax novite Driver-i igrata varvi mnogo bqsno

videoto mi e GeForce 4 Ti 4200 with AGP8X

Kato sqlo s tezi dve novi zaglavia Beyond Good and Evil i

Prince of Persia The Sands of Time UBISOFT mi se vijda che sa zeli dapravqt magii dano i da e taka zavbadeshte

Oshte vednash shtesam blagodaren na nqkoi ako mi pomogne da podkaram

Beyond Good and Evil che mi se saka i tazi bqsna igra

Link to comment
Share on other sites

Като сме почнали да се оплакваме... свалих си РИП-а, но след разархивирането пускам SettingsApplication.exe (както е писано в nfo-то) обаче ми казва Beyond Good & Evil not properly installed. Please install Beyond Good & Evil и то не с червен Х ами с някакво смешно скелетче. Ако се опитам да пусна самата игра ехе-то и ми казва Unable to open file (sally_clean.bf). Този файл беше един от големите които трябваше да се разархивират а сега го няма. Айде сега някои да каже какво става тук ?!??!

 

edit:

След преинсталация се оправи обаче стана по-зле. Когато гледам филмчето ми забива на момнта в които децата са в "съркофазите", а няма и начин да го спра. Ако може някои да качи сейвове на играта след самото филме. Говорим за РИП-натата версия :)

Link to comment
Share on other sites

След преинсталация се оправи обаче стана по-зле.

Ахахахахахах cheers Se2KeR :woot Оправи се ама стана по-зле така ли :woot Би трябвало да няма значение за ISO или RIP е и ако искаш ще ти кача един от ИСО-то?

Link to comment
Share on other sites

Като сме почнали да се оплакваме... свалих си РИП-а, но след разархивирането пускам SettingsApplication.exe (както е писано в nfo-то) обаче ми казва Beyond Good & Evil not properly installed. Please install Beyond Good & Evil и то не с червен Х ами с някакво смешно скелетче. Ако се опитам да пусна самата игра ехе-то и ми казва Unable to open file (sally_clean.bf). Този файл беше един от големите които трябваше да се разархивират а сега го няма. Айде сега някои да каже какво става тук ?!??!

faila moze da ti lipsva poneze si nqmal dostatacno mqsto na HDDto archivatora kato ne e mogal da go razarhivira go e istril

Link to comment
Share on other sites

faila moze da ti lipsva poneze si nqmal dostatacno mqsto na HDDto archivatora kato ne e mogal da go razarhivira go e istril

Добре задача номер 1 е решена, обаче номер 2 носи повече точки :)

Link to comment
Share on other sites

обаче номер 2 носи повече точки :)

pri men varvi normalno, ne sam imal problemi

PS: za save ste trqbva da pocakash do drugata sedmica ce sega nqmam mqsto i kato osvoboda pak ste sloza igrata da naprava nqkolko

Link to comment
Share on other sites

pri men varvi normalno, ne sam imal problemi

PS: za save ste trqbva da pocakash do drugata sedmica ce sega nqmam mqsto i kato osvoboda pak ste sloza igrata da naprava nqkolko

Ашколсум! Айде като успееш да ги качиш пусни едно PM ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

neka i az da si kaja mukata:

 

znachi, pravya vsichko kakto e posocheno v info-to(i s install, i s unace sum probval), dava mi nakraya potvurjdenie za uspeshno "razopakovane" i kato se opitam da ya startiram izliza neshto na polski ili cheshki(ne e kato greshka):

"Gra Beyond Good and Evil nie zostala poprawnie zainstolowana.Zainstaluj gre Beyond Good and Evil"(ako razbiram pravilno, Zainstaluj e reinstall) i igrata izobshto ne se startira.

pravi mi vpechatlenie, che pri edin ot pack-ovete % ne vurvyat posledovatelno, a preskachat.tova normalno li e?

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi v kraina smetka podkara li q taq igra??...RIP-a imam vpredvid...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

На мен ми прави същите мизерии. Казва ми на чешки че не е инсталирана както трябва играта. Иначе настройките на видеото ми тръгват.

Бля :sick

Половин час ми разархивираше за да ми даде грешка - ей това най много го мразя.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

В Slaughterhouse като се мине онва дето трявба да се дигне вратата. Там където се влиза да се направи първата от трите снимки. Точно към края има едно място където трябва да се поставят 2 триъгълни ключа. Втория ключ е там от където пада третия робот. Но не мога да намеря абсолютно никакъв начин да го взема. Във всяко Walkthrough което прочета пише "Убийте трите робота и вземете ключа който пуска третия от тях". е 8 пъти ги пусках и ги трепах тия роботи и ключа все си седи там горе и т'ва си е. Неще и неще да пада. Упорита работа!!! Няма никакъв начин да се качиш там горе, щото като сложиш ключа, тая докато се обърне тея неща се прибират пак нагоре. Също така пробвах да дам на тоя Дангалак дето е с мен ключа, за да натисне той копчето, а аз да се кача и да го взема. и така не става... казва ми че ключа на мен ми трябвал повече от колкото на него. Ако някои знае какво се прави и може да помогне... моля. Защото искам да я превъртя тая игра, а вече 2 часа от игралното време което се отчита на Save Game ми мина в тая прокълната стая!! направих другите 2 снимки който се водят по-трудни... пък тая не мога.

Link to comment
Share on other sites

w00x виж във форума на izonews и темата за играта. Точно там имаха същия проблем и намериха решение(не помня какво, само помня че е бъг). Ако не си намерил до утре, ще едитна статията и ще ти дам точен линк. Сори ма ся ми се спи доста :)

 

Edit : http://snipurl.com/59d6

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

... изтеглих iso-тата :D ... но сега играта не върви на цял екран. сложих и пача, който беше в директорията (макар да не пише, че оправя въпросния проблем) и пак същата работа. в Settings няма опция за fullscreen

Link to comment
Share on other sites

w00x, и аз имах такъв проблем, обаче се оправи самичък (убих ги тея 2-3 пъти, след което ключът се появи в инвентара :blink: ) Не знам, сигурно е бъг. Иначе играта е супер, препоръчвам я на всички!

Link to comment
Share on other sites

w00x, и аз имах такъв проблем, обаче се оправи самичък (убих ги тея 2-3 пъти, след което ключът се появи в инвентара :blink: ) Не знам, сигурно е бъг. Иначе играта е супер, препоръчвам я на всички!

 

Аз бъга го оправих. бяха го забравили производителите и имаше пач. играта я превъртях преди повече от година (както се вижда от датата). иначе играта наистина е много добра. доста ми допадна, но бях забравил за нея.

Link to comment
Share on other sites

Аз бъга го оправих. бяха го забравили производителите и имаше пач. играта я превъртях преди повече от година (както се вижда от датата). иначе играта наистина е много добра. доста ми допадна, но бях забравил за нея.

Хахахаааа, другият път ще гледам :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...