Jump to content
BulForum.com

Купувам украшения за коледна елха


Recommended Posts

Търся да купя от старите "играчки за елха". Тези, които са от фино тънко стъкло, каквито имаше едно време. Който има такива и желае да ги продаде да се свърже с мен моля. Няма значение дали ще са поединично или по много - кокото повече толкова по-добре - очаквам предложения.

Link to comment
Share on other sites

Имам няколко (оригинални) които са от "стъклодух" и съм ги виждал по магазините не са от най евтините. ;) Цена: 6лв бр. ;)

Link to comment
Share on other sites

Дай ми снимки да ги видя ако можеш

 

ЕДИТ: в кой магазин си видял такива играчки?????

Утре ако мога ще снимам, а за магазина майка ми каза че ги е мернала в някакъв сувенирен магазин ама били мн малко ;)

Link to comment
Share on other sites

Според моите наблюдения никъде вече не се продават истинските играчки от едно време.

 

Ако има някъде - кажи ми мястото.

 

Очаквам снимките на твоите

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 year later...

ЗДРАВЕЙ-ПИСАХ ТИ НА ЛИЧНИ ,НО НЕЗНАМ ДАЛИ СИ ПОЛУЧИЛ СЪОБЩЕНИЕТО ЗАЩОТО СЪМ НОВА ТУК:)))ПРОДАВАМ ТОЧНО ТАКИВА ИГРАЧКИ ЗА ЕЛХА ,КАКВИТО ТЪРСИШ-АКО ИМАШ ИНТЕРЕС ПИШИ НА ЛИЧНИ ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ.

 

Модератор: Хайде следващия път да си изключиш Caps Lock-а?

 

13. Не пишете прекалено разноцветно, с очеизбождащо голям размер на шрифта или пък само с главни букви. Помнете, че хората ще четат това, което пишете. Опити да компенсирате липсата на съдържание чрез използването на крещящо оформление са проява на лош вкус и такива мнения могат да бъдат изтрити без предупреждение. Правилото важи както за мненията, така и за заглавията на темите.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...