Jump to content
BulForum.com

Van Wilder: Rise of Taj


Recommended Posts

На първата част се размазах от смях , надявам се и на втората да е така ;)

Link to comment
Share on other sites

На първата част се размазах от смях , надявам се и на втората да е така ;)

 

Незнам за теб, но аз паднах от стола като гледах първата част, така че ще очаквам с нетърпение това продължение :D Има ли дата на която да го очакваме???

Link to comment
Share on other sites

Незнам за теб, но аз паднах от стола като гледах първата част, така че ще очаквам с нетърпение това продължение :D Има ли дата на която да го очакваме???

 

edit: Грешка този месец е..вече е по кината в америка!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз много оценките на Imdb неги гледам докато не видя сам филма за какво става въпрс иначе се надявам да е добро филмче и да го качат по бързо :) да го видим и тогава да критикуваме :)

Link to comment
Share on other sites

какво е van wilder .... без van wilder .............. не мисля, че ще е толкова добър колкото първия .. дори като гледам и на малкия пръст няма да може да му стъпи ...

Link to comment
Share on other sites

какво е van wilder .... без van wilder .............. не мисля, че ще е толкова добър колкото първия .. дори като гледам и на малкия пръст няма да може да му стъпи ...

 

Дамм и аз останах разочарован като видях, че Van Wilder май изобщо няма да участва! Поне това се видя от трейлъра!

Link to comment
Share on other sites

След участието му в по-големи и сериозни филми, Райън Рейнолдс вече се поиздигна за такъв тип филм :) И вероятно е твърде зает, за да се снима във втората част като главен герой, май се появява там за малко, ама ... няма да е същото.Зависи от сценария, тоя индиеца и той е голям образ, може пък да е готин :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе , и Тадж беше голям образ в първата част, сега ще го видим като главен герой :)

Link to comment
Share on other sites

На първата част се размазах от смях , надявам се и на втората да е така ;)

И аз така. Онова с кучето и поничките беше култово. По едно време чак на мен ми се догади, като го гледах онзи как ги яде :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
какво е van wilder .... без van wilder .............. не мисля, че ще е толкова добър колкото първия .. дори като гледам и на малкия пръст няма да може да му стъпи ...

Аз съм на същото мнение..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...